21222324252627
282930
NK Tehnostroj Veržej - NK Bistrica 1:2 (0:1)

četrtek, 14. april 2011 ob 17:26

Veržejska članska ekipa je izgubila pomembno tekmo v boju za obstanek proti direktnemu konkurentu. Začetek tekme je prinesel dve priložnosti za domače, sodnik pa ni sankcioniral igranje z roko gostujočega branilca v kazenskem prostoru. Ves koncept se je podrl v 12. minuti, ko so domači spet prejeli "pacerski" gol z velike razdalje. V drugem polčasu smo videli veliko priložnosti na eni in drugi strani. V 77. minuti je s strelom z desetih metrov izenačil Damijan Kaučič. Pet minut za tem pa so domačini spet podarili žogo gostom, ki so zadeli z roba kazenskega prostora. Veržejci so na lestvici sicer zadržali 10. mesto, a sta se povsem približala Bistrica in Stojnci. V nedeljo sledi težko gostovanje v Kuzmi. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.

NK Tehnostroj Veržej  - NK Aluminij 0:2 (0:0)

NK Tehnostroj Veržej - NK Aluminij 0:2 (0:0)

torek, 12. april 2011 ob 13:35

V 23. krogu 1. lige U-14 so oslabljeni veržejski starejši dečki (zaradi kartonov sta manjkala Luka Papič in Žan Kocuvan) šele v drugem polčasu klonili proti NK Aluminiju. V prvem polčasu je bila igra enakovredna z nekaj priložnostmi za dosego zadetka na obeh straneh. Spet je domače pokopala prekinitev saj je gostujoči napadalec (40. min) dosegel lep zadetek s prostega strela z roba kazenskega prostora. Kmalu zatem je bil zaradi dveh kartonov izključen Patrik Bukovec (41. min.), kar je kidričancem omogočilo, da so tri minute pred koncem srečanja dosegli še drugi zadetek. V soboto sledi gostovanje v Jarenini. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.
Rezultati in statistika 23. kroga v prilogi.

NK Nafta - NK Tehnostroj Veržej 1:3 (0:2) NK Nafta - NK Tehnostroj Veržej 1:2 (0:1)

nedelja, 10. april 2011 ob 07:12

S težkega gostovanja v Lendavi se tako kadetska kot mladinska ekipa vračata z zasluženo zmago. Kadeti so prvi zadetek dosegli iz najstrožje kazni (Alen Brumen, 26 min.) po prekršku domačega vratarja nad Lukom Ciglaričem. Drugi zadetek je dosegel Tomaž Markovič (36. min.) s strelom z roba kazenskega prostora. V zadnji minuti srečanja je zadel še Martin Cimerman. Mladinska tekma je bila polna priložnosti z obeh straneh. Veržejci so oba zadetka dosegli iz upravičeno dosojenih najstrožjih kazni. Obakrat je bil uspešen najboljši strelec Veržeja Jernej Trstenjak (25. in 62. min.), ki je tako dosegel že 14 zadetkov. V 88. minuti so domačini zmanjšali rezultat z avtogolom Roka Ropoše. Tako sta v skupni uvrstitvi obe ekipi zadržali visoko četrto mesto. V nedeljo sledita domači tekmi proti Žalcu, kjer sta jeseni obe ekipi gladko izgubili. ...

Regions cup

petek, 08. april 2011 ob 16:04

V Veržeju poteka kvalifikacijski turnir za nastop na amaterskem evropskem prvenstvu. Na njem nastopa reprezentanca MNZ Murske Sobote (iz Veržeja igrajo Marko Karnet, Damijan Kaučič in Robert Sunčič) , ki je v torek igrala neodločeno z makedonskim predstavnikom South East Fyrom (1:1) in včeraj v Križevcih s 3:1 premagala izraelsko ekipo Carmiel Safed. V soboto bo ob 16.00 v Veržeju odločila tekma za nastop na zaključnem turnirju, ko naša reprezentanca potrebuje zmago proti turškemu predstavniku Ankari , ki je do sedaj zabeležil obe zmagi. Vabljeni!

NK Dravinja - NK Tehnostroj Veržej 2:0 (1:0)

petek, 08. april 2011 ob 15:54

V zadnji tekmi 22. kroga 1. lige U-14 so starejši dečki po enakovredni igri izgubili  tekmo proti vrstnikom iz Slovenskih Konjic. Oba zadetka so poceni prejeli iz prekinitev (prosti strel iz 35 metrov in korner). Za namešček pa so izgubili še Žana Kocuvana, ki zaradi rdečega kartona, ki ga je dobil v zadnji minuti srečanja,  ne bo smel igrati na naslednjih štirih tekmah.
Rezultati in statistika 22. kroga v prilogi.

NK Tehnostroj Veržej - NK Tezno 2:1 (1:1), NK Tehnostroj Veržej - NK Tezno 4:0 (0:0)

ponedeljek, 04. april 2011 ob 18:36

Veržejska kadetska in mladinska ekipa sta na domačem terenu osvojili vseh šest točk. Zaradi poškodb še vedno zdesetkana kadetska ekipa je proti vrstnikom iz Tezna zmago prigarala. Začelo se je slabo, saj so gostje povedli že v tretji minuti po neodločnosti veržejske obrambe, nato pa je še v 20. minuti domačim nenaklonjen sodnik izključil Leona Šerugo. Z veliko sreče je izenačil Kristian Vrbnjak (31. min.). Obe ekipi sta na tekmi zamudili veliko priložnosti. Odločil pa je zadetek Tomaža Markoviča takoj na zadetku drugega polčasa (43. min.). Mladinska ekipa v prvem polčasu ni mogla streti odpora žilavih gostov. Odločilen preobrat se je zgodil v 51. minuti po izključitvi gostujočega igralca. Najprej je lepo dvakrat zadel Jernej Trstenjak (70. in 75. min.), nato so si v 82. minuti gostje zabili  še avtogol. Končni tezultat je postavil Matej Turk (85.min.) po samostojnem ... NK Kovinar - NK Tehnostoj Veržej 6:1 (5:0)

NK Kovinar - NK Tehnostoj Veržej 6:1 (5:0)

nedelja, 03. april 2011 ob 09:18

V 16. krogu 3. SNL vzhod je v Štorah članska ekipa doživela pravi polom. Kljub temu, da je zaradi poškodb in kartonov manjkala skoraj polovica članov prvega moštva, takega debakla ni pričakoval nihče. Posebej katastrofalen je bil prvi polčas, ko gostov praktično ni bilo na igrišču. Častni zadetek za veržejce je dosegel Alen Gašperšič (66. min). Po treh zaporednih gladkih porazih z gol razliko 1:12 se je članska ekipa že znašla v nevarnih vodah boja za obstanek. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.
Rezultati 16. kroga v prilogi.

Sprememba terminov igranja tekem

nedelja, 03. april 2011 ob 09:04

Na prošnjo ND Dravinje bo tekma 22. kroga 1. lige U-14 ND Dravinja - NK Tehnostroj Veržej namesto v nedeljo 03.04. odigrana v sredo 06.04. ob 17.30.
Zaradi tekmovanja Regions cup bo tekma 23. kroga 1. lige U-14 NK Tehnostroj Veržej - NK Aluminij namesto v soboto 09.04. odigrana v ponedeljek 11.04.ob 17.00.
Iz enakega razloga bo tekma 17. kroga 3.SNL vzhod NK Tehnostroj Veržej - NK Bistrica namesto v soboto 09.04. odigrana v sredo 13.04. ob 16.30.
Zaradi tradicionalnega prvomajskega turnirja, ki se bo letos v Veržeju odvijal v sredo 27.04. bo tekma 20. kroga 3. SNL vzhod NK Tehnostoj Veržej - NK Dravograd odigrana že v torek 26.04.

Regions cup v Veržeju

nedelja, 03. april 2011 ob 08:56

Na igriščih v Veržeju in v Križevcih v Prekmurju bo v času od 05.04. in 09.04. potekal kvalifikacijski turnir EUFA Regions cup. Slovenijo bo na tekmovanju nastopala reprezentanca MNZ Murska Sobota v kateri bosta zaigrala tudi igralca NK Tehnostroj Veržeja Damjan Kaučič in Robert Sunčič.
Spored tekem v Veržeju:
torek 05.04 ob 16.00: MNZ Murska Sobota : South East Fyrom (Makedonija)
četrtek 07.04.ob 16.00: Ankara (Turčija) : South East Fyrom (Makedonija)
sobota 09.04. ob 16.00: MNZ Murska Sobota : Ankara (Turčija)
Vstopnine ni!

NK Tehnostroj Veržej - NK Maribor 0:2 (0:2)

torek, 29. marec 2011 ob 19:57

V prijateljski nogometni tekmi je v Veržeju gostovala vodilna ekipa 1. SNL. V prvem polčasu so gostje dosegli dva zadetka, prvega iz bližine po neodločnosti veržejske obrambe, drugega pa z glavo po strelu s kornerja. V drugem polčasu je bila tekma precej bolj izenačena. Dobra igra veržejcev, kljub nekaterim poškodbam ključnih igralcev, vzbuja optimizem pred sobotnim gostovanjem v Štorah. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.

« prva  « nazaj  143 144 145 [146] 147 148 149   naprej »  zadnja »