3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

NK Bistrica - NK Vipoll Veržej 3:0 (3:0), NK Bistrica - NK Vipoll Veržej 3:1 (0:1)

ponedeljek, 18. september 2017 ob 14:16

Kadetska in mladinska ekipa se na igrišču z umetno travo v Slovenski Bistrici nista najbolj znašli in se v Veržej vračata brez osvojene točke. Kadete je pokopal slab prvi polčas. Skoraj cel drugi polčas so potem igrali z igralcem več, a so bili neučinkoviti. Mladinci so sicer povedli v 30. minuti, a so v drugem polčasu popustili.  Sredini že enkrat prestavljeni tekmi proti Brežicam bosta zaradi razmočenega igrišča še enkrat preloženi. V nedeljo sledita domači tekmi proti Rudarju.
Rezultati 7. kroga v prilogi.

NK Vipoll Veržej - NK Drava 1:1 (1:1), NK Vipoll Veržej - NK Drava 0:2 (0:1)

ponedeljek, 11. september 2017 ob 14:43

Veržejski ekipi sta v 6. krogu 2.SKL/SML na domačem terenu osvojili točko proti ptujčanom. Kadeti so že zgodaj prejeli poceni zadetek, izenačil je Vito Štrakl (26. min.). V nadaljevanju srečanja je domača ekipa zadela še vratnico. Mladinska tekma je bila predvsem po zaslugi glavnega sodnika precej bolj razburljiva. Gostje so povedli že v drugi minuti iz prostega strela. Sledili sta neupravičeni izključitvi po enega igralca na vsaki strani, sodnik je podelil tudi osem rumenih kartonov. Končni rezultat so gostje dosegli v sredini drugega polčasa. V nedeljo sledi gostovanje v Slovenski Bistrici.
Rezultati 6. kroga v prilogi.

NK Ljutomer - NK Vipoll Veržej 3:6 (1:4)

petek, 08. september 2017 ob 08:28

V tekmi drugega kroga pokala MNZ Murska Sobota je mladinska ekipa premagala ljutomerske vrstnike. Zadeli so Mario Modlic 3 (13., 18. in 39. minuta), Tadej Titan (43. min.) ter Alen Levačič 2 (70., 88. minuta). Med štiri najboljše ekipe sta se uvrstili tudi ekipi NK Križevec in ŠNK Radgone. Četrti udeleženec bo znan po tekmi NK Rakičan, DNŠ Mura.

NK Šampion - NK Vipoll Veržej 2:0 (1:0), NK Šampion - NK Vipoll Veržej 0:1 (0:1)

ponedeljek, 04. september 2017 ob 13:15

Na igrišču z umetno travo stadiona Olimp v Celju sta veržejski ekipi osvojili tri točke. Kadetska ekipa svojih priložnosti ni izkoristila. Veržejci so zaradi izključitve Nika Barbariča večino tekme igrali z igralcem manj. Mladinska ekipa je povedla z zadetkom Tadeja Gjergjeka (12. minuta) in nato vzdržala vse napade domačih. V nedeljo prihajata v goste ekipi Drave Ptuj.
Rezultati 5. kroga v prilogi.

NK Vipoll Veržej - ND Dravinja 3:0, NK Vipoll Veržej - ND Dravinja 3:1 (2:0)

četrtek, 31. avgust 2017 ob 13:44

V zaostalih tekmah 3. kroga 2. SKL/SML so veržejci gostili le mladinsko ekipo konjičanov. Zaradi neprihoda kadetske ekipe ND Dravinje kadetska tekma ni bila odigrana. Za mladinsko ekipo sta zadela Aljaž Sečko (31. minuta) ter Mario Modlic (42., in 62 . minuta). Tekmi 4. kroga proti NK Šmartnem sta na prošnjo gostujočega kluba preloženi. V soboto sledi gostovanje v Vranskem pri ekipi NK Šampion.
Rezultati 3. kroga v prilogi.

NK Vipoll Veržej - NK Jarenina 1:0 (0:0), NK Vipoll Veržej - NK Jarenina 1:2 (1:1)

ponedeljek, 21. avgust 2017 ob 14:24

S tekmami 2. kroga se je pričelo tudi prvenstvo v 2. SKL/SML vzhod. Kadetska ekipa je kljub izraziti terenski premoči dosegla le en zadetek (Luka Lukač, 60 min.). Mladinci so povedli z zadetkom Aljaža Hanžela v 12. minuti, a so potem gostje v izenačenem srečanju dvakrat zadeli. tekmi preložega 1. kroga proti Brežicam boste ekipi odigralo v septembru. Sledita tekmo v nedejo v Slovenskih Konjicah.
Rezultati 2. kroga v prilogi.

Pripravljalne tekme mladincev

petek, 28. julij 2017 ob 07:34

Mladinska ekipa je pod vodstvom novega trenerja Vojka Bračka (prej vodil članske ekipe Grada, Palome) odigrala pet pripravljalnih tekem. V Sladkem Vrhu so se z domačo člansko ekipo razšli z neodločenim izidom 1:1 (Klemen Ružič) nato  izgubili proti članskim ekipam Marles hiše (0:10), Malečnika (2:3), Bistrice (1:3) ter premagali Jurovski dol (1:0)

Priznanja za fair play

sobota, 10. junij 2017 ob 11:53

MNZ Ptuj je včeraj v športnem centru Zavrč pripravila zaključno slovesnost s podelitvijo priznanj in pokalov za tekmovanje v  2. SKL/SML. Kapetan kadetske ekipe Dušan Gyergyek je iz rok vodje tekmovanja g. Borisa Grabnarja prejel priznanje za drugo mesto v tekmovanju v fair playu. Enako priznanje je prejela tudi mladinska ekipa.

NK Jarenina - NK Vipoll Veržej 2:6 (1:4), NK Jarenina - NK Vipoll Veržej 5:1 (2:1)

ponedeljek, 29. maj 2017 ob 09:41

Končano je tudi tekmovanje v 2. SKL/SML vzhod. Kadetska ekipa si je z visoko zmago zagotovila končno tretje mesto. Zadetke so dosegli Klemen Ružič 2 (19. in 60. min.), Luka Lukač (20. in 34. min.), Matej Godina (11. min.) ter Luka Hren (54. min.). Mladinska  ekipa je doživela visok poraz, strelec za veržejce je bil Karel Šalamun (39. min.) in osvojila končno sedmo mesto. V skupni uvrstitvi sta ekipi na visokem tretjem mestu.
Rezultati 27. kroga in končna lestvica v prilogi.

NK Vipoll Veržej - NK Maribor Tabor 1:0 (1:0), NK Vipoll Veržej - NK Maribor Tabor 2:3 (0:2)

ponedeljek, 22. maj 2017 ob 10:26

Kadetska in mladinska ekipa sta na zadnji domači tekmi osvojili tri točke. Za kadete je že v 5. minuti srečanja zadel Luka Lukač. Mladinsko ekipo je pokopal slab začetek in prejeta zadetka v prvih desetih minutah. V nadaljevanju sta zadela Aljaž Hanžel (65. min.) ter Vito Morec (67. min.). Tako sta ekipi osvojili končno tretjo mesto v skupni uvrstitvi. Čestitke igralcem ter trenerjema. V soboto sledi še zadnje gostovanje v Jarenini.