891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

NK Vipoll Veržej - NK Maribor Tabor 2:2 (0:1), NK Vipoll Veržej - NK Maribor Tabor 0:1

ponedeljek, 16. april 2018 ob 14:04

V roku štirinajst dni sta se mladinska in kadetska ekipa že drugič pomerili z mariborčani. Tokrat so imeli več sreče gostje. Za kadete sta zadela Marsel Kranjec (45. min.) ter Vito Štrakl (78. min.). V nedeljo sledita tekmi na glavnem stadionu v Velenju.
Rezultati 20. kroga v prilogi.

NK Kety Emmi Bistrica-NK Vipoll Veržej 1:3 (1:1), NK Kety Emmi Bistrica-NK Vipoll Veržej 0:1 (0:0)

ponedeljek, 09. april 2018 ob 07:05

Kadeti in mladinci v pomladanskem delu pridno nabirajo točke. Za kadete, ki ostajajo na drugem mestu lestvice, sta zadela Luka Lukač (19., 75. min.) ter Domen Lah (70. min.). Mladinska ekipa se je z minimalno zmago po dolgem času otresla devetega mesta. Zadel je Alen Cmor (76. min.). V nedeljo prihajata v goste ekipi NK Maribor Tabor.
Rezultati 19. kroga v prilogi.

Mladinska ekipa v finalu pokala

petek, 06. april 2018 ob 06:40

V polfinalnem srečanju pokala MNZ Murska Sobota so mladinci v Križevcih z 19:0 (7:0) premagali domačo mladinsko ekipo, ki nastopa v 1. ligi MNZ Murska Sobota. Strelci: Luka Lukač 4 (18., 21., 24., in 42. min.), Robert Požonec 4 (56., 60., 72., in 80. min.), Tilen Ketiš 2 (5. in 12. min.), Vito Štrakl  2 (50. in 84. min.), Alen Cmor 2 (52. in 78. min.), Matej Godina 2 (58. in 83. min.) ter Tadej Gjergjek 2 (75. in 89. min.). V finalnem srečanju se bodo pomerili z ekipo Mure, ki je v Gornji Radgoni premagala domačo ekipo s 3:1. Zmagovalec se uvrsti v pokalno tekmovanje pod okriljem NZS.

NK Vipoll Veržej - ND Šmartno 4:0 (1:0), NK Vipoll Veržej - ND Šmartno 1:0 (1:0)

sreda, 28. marec 2018 ob 07:16

Mladinska in kadetska ekipa sta odigrali večrat preloženi tekmi 4. kroga 2.SKL/SML. Za kadete so zadeli Kristjan Horvat (4. min), Bine Brunec (53. min.), Vito Štrakl (67. min.) ter Kimi Vičar (79. min.). Edini strelec na mladinski tekmi je bil Tadej Gjergjek (23. min.). V ponedeljek prihajata v goste ekipi NK Maribor Tabor.
Rezultati in lestvica po 17. krogu

NK Rudar - NK Vipoll Veržej 2:2 (1:1), NK Rudar - NK Vipoll Veržej 1:1 (1:0)

ponedeljek, 26. marec 2018 ob 07:27

Začel se je spomladanski del prvenstva v 2. SKL/SML. Veržejski ekipi se z težkega gostovanja v Velenju vračata z zasluženo osvojenima točkama. Kadeti so po zaostanku z 1:0 (domačini so gol dosegli iz prostega strela) z zadetkoma Tilena Berdena z glavo (33. min.) ter Vita Štrakla s strelom z razdalje (52. min.) povedli z 1:2. Domači so končni rezultat postavili deset minut pred koncem srečanja. Mladinska ekipa  je po minimalnem zaostanku ob počasu uspela rezultat izenačiti z odlično izvedenim prostim strelom Tadeja Titana (61. min.). V torek sledi zaostalo srečanje proti ekipama iz Šmartnega.
Rezultati 17. kroga v prilogi.

Odpadli mladinska in kadetska tekma

ponedeljek, 27. november 2017 ob 09:06

Zaradi razmočenega igrišča v Veržeju sta odpadli prestavljeni tekmi 4. kroga 2SKL/SML proti ekipama NK Šmartno. Tekmi bosta odigrani v soboto 10.03.2018.

ND Dravinja - NK Vipol Veržej 1:3 (0:3)

četrtek, 23. november 2017 ob 12:14

V zaostali tekmi 12. kroga 2.SML je mladinska ekipa premagala konjičane. Zadela  sta Jure Vučko (18. min.) ter Tadej Gjergjek (33. in 40. min.): V nedeljo sledita še zaostali tekmi 4. kroga, ko v Veržej prihajata ekipi iz Šmartnega.
Rezultati in lestvice po 16. krogu.

NK Vipoll Veržej - NK Kety Emmi Bistrica 1:0 (0:0), NK Vipoll Veržej NK Kety Emmi Bistrica 0:1 (0:

ponedeljek, 20. november 2017 ob 08:31

Kadeti in mladinci so gostili bistričane ter v dveh  izenačenih srečanjih dosegli polovičen uspeh. Za kadetsko ekipo je zadel Vito Štrakl (67. min.). V sredo igra mladinska ekipa zaostalo srečanje v Slovenskih Konjicah, nato pa v nedeljo sledita še zaostali tekmi s Šmartnim.
Rezultati 16. kroga v prilogi.

NK Drava - NK Vipoll Veržej 2:1 (0:1), NK Drava - NK Vipoll Veržej 2:0 (2:0)

ponedeljek, 13. november 2017 ob 08:58

Kadetska in mladinska ekipa sta gostovali na Ptuju proti prvouvrščenima ekipama obeh lig. Kadeti so povedli z zadetkom Marsela Kranjca (24. min.), a so domačini v treh minutah drugega polčasa rezultat preobrnili v svojo korist. Mladinci so zadetka dobili v prvih in zadnjih minutah srečanja. V nedeljo prihajata v goste ekipi iz Slovenske Bistrice.
Rezultati 15. kroga v prilogi.

NK Vipoll Veržej - NK Brežice 7:1 (3:1), NK Vipoll Veržej - NK Brežice 0:3 (0:2)

četrtek, 09. november 2017 ob 11:41

V zaostalih tekmah 1. kroga 2.SKL/SML (zaradi razmočenega igrišča v Veržeju sta bili tekmi v Dokležovju)  so kadeti visoko premagali brežičane, mladinci pa so ponovno zabeležili poraz. Za kadete so bili uspešni Gašper Hozjan (32., 45. min.) Primož Šarkezi (37., 50 min.), Niko Barbarič (29. min.), Nastja Pučko (54. min.) ter Marsel Kranjec (65. min.). V nedeljo sledita tekmi na Ptuju.