19202122232425
2627282930

NK Drava - NK Vipoll Veržej 2:1 (0:1), NK Drava - NK Vipoll Veržej 2:0 (2:0)

ponedeljek, 13. november 2017 ob 08:58

Kadetska in mladinska ekipa sta gostovali na Ptuju proti prvouvrščenima ekipama obeh lig. Kadeti so povedli z zadetkom Marsela Kranjca (24. min.), a so domačini v treh minutah drugega polčasa rezultat preobrnili v svojo korist. Mladinci so zadetka dobili v prvih in zadnjih minutah srečanja. V nedeljo prihajata v goste ekipi iz Slovenske Bistrice.
Rezultati 15. kroga v prilogi.

NK Vipoll Veržej - NK Brežice 7:1 (3:1), NK Vipoll Veržej - NK Brežice 0:3 (0:2)

četrtek, 09. november 2017 ob 11:41

V zaostalih tekmah 1. kroga 2.SKL/SML (zaradi razmočenega igrišča v Veržeju sta bili tekmi v Dokležovju)  so kadeti visoko premagali brežičane, mladinci pa so ponovno zabeležili poraz. Za kadete so bili uspešni Gašper Hozjan (32., 45. min.) Primož Šarkezi (37., 50 min.), Niko Barbarič (29. min.), Nastja Pučko (54. min.) ter Marsel Kranjec (65. min.). V nedeljo sledita tekmi na Ptuju.

NK Vipoll Veržej - NK Šampion 1:1 (0:1), NK Vipoll Veržej - NK Šampion 1:2 (0:1)

ponedeljek, 06. november 2017 ob 08:40

Kadetska in mladinska ekipa sta v 14. krogu gostila ekipi iz Celja. Kadeti so zabeležili neodločen rezultat, za izenačenje so zadeli gostje v lastno mrežo. Mladinska ekipa je proti favoriziranim gostom zabeležila minimalen poraz. Zadel je Aljaž Hanžel (90. min.)
Rezultati 14. kroga v prilogi
.

NK Šmartno - NK Vipoll Veržej 0:2 (0:1), NK Šmartno - NK Vipoll Veržej 1:0 (1:0)

ponedeljek, 30. oktober 2017 ob 10:32

Za kadetsko in mladinsko ekipo je še peto zaporedno gostovanje. Za kadete sta zadela primož Šarkezi (14.min.) ter Niko Barbarič (65. min.). Mladinska ekipa je znova ostala praznih rok. V nedeljo prihajata v goste ekipi NK Šampion Celje.
Rezultati 13. kroga 2. SKL/SML vzhod.

NK Dravinja - NK Vipoll Veržej 1:2 (0:0)

torek, 24. oktober 2017 ob 12:07

Nemogoče igralne razmere v Slovenskih Konjicah so imele za posledico, da se je v 12. krogu 2.SKL/SML odigrala le kadetska tekma. Za zmago veržejcev sta zadela Gašper Hozjan (47. min.) ter Marsel Kranjec (77. min). Mladinska tekma bo odigrana v novemberskem terminu. V soboto sledi še peto zaporedno gostovanje v Šmartnem ob Paki.
Rezultati 12. kroga v prilogi.

NK Jarenina - NK Vipoll Veržej 1:1 (0:1), NK Jarenina - NK Vipoll Veržej 3:2 (2:0)

ponedeljek, 16. oktober 2017 ob 09:28

Kadetska in mladinska ekipa sta v Jarenini osvojili le točko. Kadeti so sicer povedli v 18. minuti (Primož Šarkezi). Mladinska ekpa je slabo odigrala prvi polčas, a sta bila potem zadetka Klemna Ružiča ter Mateja Godine (66. min.) v nadaljevanju  premalo za osvojitev točk. V nedeljo sledi gostovanje v Slovenskih Konjicah.
Rezultati 11. kroga v prilogi.

NK Brežice - NK Vipoll Veržej 3:2 (2:1), NK Brežice - NK Vipoll Veržej 1:1 (0:1)

torek, 10. oktober 2017 ob 16:52

Z nadaljšega gostovanja se kadetska in mladinska ekipa vračata z osvojeno točko. Kadeti so odigrali slabše od pričakovanj in pripomogli domači ekipi do prve zmage v prvenstvu. Za goste sta zadela Marsel Kranjec (21. min.) ter Luka Lukač (67. min., 11.m). Mladinska ekipa je vodila z zadetkom Tilena Ketiša (35. min.) vse do 88. minute. V soboto sledi gostovanje v Jarenini.

NK Maribor Tabor - NK Vipoll Veržej 0:1 (0:0), NK Maribor Tabor - NK Vipoll Veržej 4:0 (3:0)

ponedeljek, 02. oktober 2017 ob 13:47

Kadetska ekipa je v Mariboru premagala prvouvrščeno ekipo lige. Edini strelec na tekmi je bil Luka Lukač (50. min.). Precej slabše so jo odnesli mladinci, ki so že na začetku srečanja prejeli dva zadetka in tekma je bila odločena. V soboto sledi gostovanje v Krškem proti Brežicam.

NK Vipoll Veržej - NK Rudar 2:1 (2:0), NK Vipoll Veržej - NK Rudar 0:2 (0:1)

ponedeljek, 25. september 2017 ob 12:53

Mladinska  in kadetska ekipa sta proti lanskemu prvoligašu osvojili tri točke. Mladinci so že v prvi minuti prejeli poceni zadetek, nato v prvem polčasu zamudili kar nekaj priložnosti. Končni rezultat so gostje postavili v zadnji minuti srečanja. Kadeti so odigrali odličen prvi polčas in povedlli z zadetkoma Marcela Kranjca (16. min.) ter Domna Laha (26. min.). Gostje so bili boljši v nadaljevanju, a jim več kot doseči zadetek ni uspelo. V soboto sledi gostovanje proti Maribor Taboru.
Rezultati 8. kroga v prilogi.

NK Bistrica - NK Vipoll Veržej 3:0 (3:0), NK Bistrica - NK Vipoll Veržej 3:1 (0:1)

ponedeljek, 18. september 2017 ob 14:16

Kadetska in mladinska ekipa se na igrišču z umetno travo v Slovenski Bistrici nista najbolj znašli in se v Veržej vračata brez osvojene točke. Kadete je pokopal slab prvi polčas. Skoraj cel drugi polčas so potem igrali z igralcem več, a so bili neučinkoviti. Mladinci so sicer povedli v 30. minuti, a so v drugem polčasu popustili.  Sredini že enkrat prestavljeni tekmi proti Brežicam bosta zaradi razmočenega igrišča še enkrat preloženi. V nedeljo sledita domači tekmi proti Rudarju.