10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

ONŠ Hajdina - NK Vipoll Veržej 0:7 (0:4), ONŠ Hajdina - NK Vipoll Veržej 2:1 (0:1)

ponedeljek, 12. oktober 2020 ob 10:29

Kadetska ekipa je v 7. krogu 2. SKL visoko premagala domačine. Zadeli so Aljaž Žalik 2 (4., 31. min.), Alen Vertačnik (21., 68. min.), Marck Ropoša (58. min.), Aljaž Črček (67. min.) ter avtogol domačinov (2. min.). Mladinci so razočarali. Po vodstvu ob polčasu (Luka Časar (37. min.) so v zadnjih minutah prejeli dva zadetka. V nedeljo sledita domači tekmi proti Rudarju iz Velenja.

NK Vipoll Veržej - NK Bistrica 4:0 (2:0), NK Vipoll Veržej - NK Bistrica 3:1 (1:1)

ponedeljek, 05. oktober 2020 ob 13:13

V 6. krogu 2.SML/SKL sta veržejski ekipi osvojli maksimalno število točk. Za kadete so zadeli Žiga Ozbetič (17. min), Amadej Škraban (30. min.), Matic Donša (48. min.) ter Alen Vertačnik (54. min.). Za mladince sta bila uspešna Niko Lesjak (21. in 74. min - 11.m) in Jure Kokol (90. min.). V soboto sledi gostovanje v Hajdini.

NK Šalovci - NK Vipoll Veržej 0:6 (0:3)

četrtek, 01. oktober 2020 ob 14:46

V 2. krogu pokala MNZ Murska Sobota za mladince je veržejska ekipa visoko premagala soboškega ligaša. Za veržejce so zadeli Jure Kokol 3 ( 50., 60., in 73. min.), Vito Golinar (6. imin.) ter Marcel Ritlop (25. min.). S to zmago se je ekipa pridružila NK Čardi, NK Ljutomeru ter NŠ Muri v polfinalu.

NK Miklavž - NK Vipoll Veržej 1:0 (0:0), NK Miklavž - NK Vipoll Veržej 4:2 (0:1)

nedelja, 27. september 2020 ob 06:56

Kadetski in mladinski ekipi na gostovanju v Miklavžu na Dravskem polju ni uspelo osvojiti nobene točke. Kadeti so zadetek prejeli tri minute pred koncem tekme. Mladinci so po prvem polčasu z zadetkom Blaža Ozbetiča (37. min.) vodili, v drugem polčasu je zadel Marsel Škraban (77. min.). V nedeljo sledita domači tekmi proti Kety Emmi Bistrici.

NK Vipoll Veržej - NK Nafta 1903 3:0 (0:0), NK Vipoll Veržej - NK Nafta 1903 0:1 (0:0)

ponedeljek, 21. september 2020 ob 10:45

Na kadetski tekmi so mreže v prvem polčasu mirovale. V nadaljevanju pa so zadeli Amadej Škraban (55. min.), Marcel Petek (61. min.) ter Domen Marinič (76. min.). Mladinska ekipa je morala priznati premoč gostom. V soboto sledi gostovanje v Miklavžu.

NK Vipoll Veržej -NK Jarenina 2:3 (0:1), NK Vipoll Veržej - NK Jarenina 4:2 (4:2)

ponedeljek, 14. september 2020 ob 09:47

Kadetska ekipa je v 3. krogu 2. SKL doživela prvi poraz. Za domače sta zadela Žiga Ozbetič (70. min.) ter Domen Marinič (78. min.). Za mladinsko zmago so zadetke prispevali gostje z zadetkom v lastno mrežo (6. min.), Marsel Škraban (15. min.) ter Gašper Hozjan (23. in 28. min.). V soboto prihajata v Veržej ekipi iz Lendave.

NK Dravograd - NK Vipoll Veržej 1:2 (1:0), NK Dravograd - NK Vipoll Veržej 6:0 (2:0)

ponedeljek, 07. september 2020 ob 10:29

Mladinska in kadetska ekipa se z gostovanja na Koroškem vračata s tremi osvojenimi točkami. Kadeti so po zaostanku z zadetkoma Žige Ozbetiča (63. min.) ter avtogolom domačih zabeležili minimalno zmago. Mladinci so visoko izgubili. V nedeljo prihajata v goste ekipi iz Jarenine.

ponedeljek, 25. november 2019 ob 15:09

Kadeti in mladinci se z zadnjih tekem jesenskega dela vračajo iz Dravograda z osvojenimi štirimi točkami. Za kadete sta zadela Matic Donko 3 (4., 58., 71. min.) ter Matic Donša (36. min.). Za mladince je bil uspešen Tilen Berden (61., 72. min.). Obe ekipi sta osvojili tretje mesto v svoji kategoriji. V skupnem seštevku pa sta na odličnem drugem mestu. Nadaljevanje sledi na pomlad.

sreda, 20. november 2019 ob 16:01

Kadetska in mladinska ekipa sta na "gostovanju" na Cvenu osvojili tri točke. Za kadete sta zadela Blaž Baligač (37. min., 11-m) ter Alen Vertačnik (73. min.). Mladinska ekipa je nepričakovano visoko izgubila. V nedeljo sledita še zadnji tekmi v tem delu prvenstva, ko se ekipi odpravljata na gostovanje v Dravograd.

NK Nafta - NK Vipoll Veržej 0:0, NK Nafta - NK Vipoll Veržej 3:5 (1:3)

nedelja, 10. november 2019 ob 06:37

Kadetom tokrat ni uspelo doseči zadetka, medtem ko mladinska ekipa nadaljuje z učinkovitimi igrami. Zadeli so Tilen Berden 2 (14. in 30. min.), Niko Barbarič (11. min.), Mark Žvikart (76. min.) ter Marsel Kranjec (85. min). Na vseh lestvicah se  ekipi nahajata na drugem mestu. V nedeljo sledita domači tekmi proti NK Kety Emmi Bistrici. Zahvaljujemo se okrepčevalnici Veneziji v Lipi za pogostitev obeh ekp ter Romanu za odlično organizacijo.