78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
NK Jarenina - NK Vipoll Veržej 2:6 (1:4), NK Jarenina - NK Vipoll Veržej 5:1 (2:1)

ponedeljek, 29. maj 2017 ob 09:41

Končano je tudi tekmovanje v 2. SKL/SML vzhod. Kadetska ekipa si je z visoko zmago zagotovila končno tretje mesto. Zadetke so dosegli Klemen Ružič 2 (19. in 60. min.), Luka Lukač (20. in 34. min.), Matej Godina (11. min.) ter Luka Hren (54. min.). Mladinska  ekipa je doživela visok poraz, strelec za veržejce je bil Karel Šalamun (39. min.) in osvojila končno sedmo mesto. V skupni uvrstitvi sta ekipi na visokem tretjem mestu.
Rezultati 27. kroga in končna lestvica v prilogi.

NK Vipoll Veržej - NK Maribor Tabor 1:0 (1:0), NK Vipoll Veržej - NK Maribor Tabor 2:3 (0:2)

ponedeljek, 22. maj 2017 ob 10:26

Kadetska in mladinska ekipa sta na zadnji domači tekmi osvojili tri točke. Za kadete je že v 5. minuti srečanja zadel Luka Lukač. Mladinsko ekipo je pokopal slab začetek in prejeta zadetka v prvih desetih minutah. V nadaljevanju sta zadela Aljaž Hanžel (65. min.) ter Vito Morec (67. min.). Tako sta ekipi osvojili končno tretjo mesto v skupni uvrstitvi. Čestitke igralcem ter trenerjema. V soboto sledi še zadnje gostovanje v Jarenini.
Rezultati 26. kroga v prilogi.

Kadetom šest točk, mladincem štiri

ponedeljek, 15. maj 2017 ob 07:54

Kadetska in mladinska ekipa nadaljujeta z odličnimi rezultati v spomladanskem delu sezone. Kadeti so na Ptuju v zaostali tekmi 23. kroga z zadetkoma Luke Lukača (9. min.) ter Klemna Ružiča (62. min.) premagali prvouvrščeno ekipo kadetske lige. Mladinci so remizirali, zadel je Vito Morec (51. min.). V Zavrču sta kadetom točke zagotovila Klemen Ružič (33. min.) ter Luka Lukač (72. min.). Mladinska ekipa je vse zadetke dosegla že v prvem polčasu. Uspešni so bili Vito Morec 2 (31. in 33. min.), Primož Slekovec (8. min.) ter Karel Šalamun (36. min.). V nedeljo prihajata v Veržej ekipi NK Maribor Tabor.
Rezultati 25. kroga v prilogi.

NK Vipoll Veržej - DNŠ Mura 2:0 (2:0), NK Vipoll Veržej - DNŠ Mura 2:3 (1:3)

ponedeljek, 08. maj 2017 ob 11:39

V sosedskem obračunu sta si ekipi razdelili točke. Za kadetsko ekipo sta zadela Luka Lukač (13. min.) ter Niko Barbarič (71. min.). Mladinska ekipa je po slabšem prvem polčasu v nadaljevanju zamudila priložnost da iztrži ugodnejši rezultat. Strelca sta bila Aljoša Jerič (34. min.) ter Filip Vinter (72. min.). V sredo sledi zaostala tekma na Ptuju, v soboto pa gostovanje v Zavrču.
Rezultati 24. kroga v prilogi.

Kadetska in mladinska liga

četrtek, 04. maj 2017 ob 11:54

Med prazniki sta bila odigrana dva kroga 2. SKL/SML vzhod. Veržejski ekipi sta odigrali le srečanji 22. kroga doma proti Kety Emmi Bistrici, srečanji na Ptuju sta preloženi na sredo 10.05. Tokrat so zmago in tri točke zabeležili mladinci, ki so bili boljši od bistričanov z rezultatom 4:0. Zadeli so Jaša Roškar (25. min.), Vito Morec (32. in 56. min.) ter Blaž Brunec 71. min.). Kadeti so po enakovredni igri zabeležili minimalni poraz z 0:1. Klub vsemu sta ekipi še vedno na visokem tretjem mestu skupne lestvice. V nedeljo prihajata v goste ekipi DNŠ Mure.
Rezultati 23. kroga v prilogi.

NK Vipoll Veržej - NK Malečnik 6:0 (3:0), NK Vipoll Veržej - NK Malečnik 1:0 (1:0)

torek, 18. april 2017 ob 10:47

Kadetska in mladinska ekipa sta zabeležili ponovni zmagi in se v skupnem seštevku povzpeli na tretje mesto. Kadetska ekipa je s poletno igro premagala vrstnike iz Malečnika. Zadeli so Vito Morec 3 (16. min., 68. min.-11.m, 79. min.). Luka Lukač (36. in 59. min.) ter Marsel Kranjec (33. min.). Za mladinsko ekipo je zadetek dosegel Aljaž Hanžel (42. min.) Pred tem je domači vratar Žan Rošker ubranil strel z najstrožje kazni. V nedeljo sledi gostovanje v Slovenskih Konjicah.

Mladinska ekipa pokalni prvak

petek, 14. april 2017 ob 06:30

Mladinska ekipa je v finalnem srečanju v Gornji Radgoni premagala radgonske vrstnike in iz rok predsednika MNZ Murska Sobota g. Danila Kacijana prejela pokal. V izenačenem srečanju je edini zadetek dosegel Aljoša Jerič (68. min.). Z zmago so si zagotovili nastop v četrtfinalu pokala  NZS, kjer bo njihov nasprotnik zmagovalec srečanja NK Krško - NK Aluminij.

NK Vipoll Veržej - NK Brežice 2:0 (0:0), NK Vipoll Veržej - NK Brežice 4:1 (1:0)

ponedeljek, 10. april 2017 ob 12:42

Mladinska in kadetska ekipa sta v 19. krogu zabeležili novi zmagi. Kadeti so zadetka dosegli v drugem poilčasu, ko so borbenim brežičanom pošle moči. Zadela sta Tadej tTtan (56. min.) ter Matej Godina (64. min.). Mladinska ekipa je dosegla še četrto zaporedno zmago v pomladanskem delu prvenstva. Strelci so bili Aljaž Sečko (58. in 84. min.), Vito Morec (37. min.) ter Marko Turk (52. min.). V četrtek sledi mladinski finale pokala MNZ v Gornji Radgoni, nato pa ponedeljkovi tekmi doma proti Malečniku.

ponedeljek, 03. april 2017 ob 14:09

Kadetska in mladinska ekipa sta na domačem terenu osvojili štiri točke in v skupni lestvici po drugem krogu tekmovanja osvojili peto mesto, kar prinaša še dve zaporedni domači tekmi. Kadetska tekma je bila polna priložnosti na obeh straneh. Za domače je zadel Klemen Ružič (57. min.) Mladinska ekipa pa je dosegla še tretjo zaporedno zmago v pomladanskem delu prvenstva. Gostujočo mrežo je načel njhov obrambni igralec, zadetka sta se veselila še Primož Slekovec (36.min.) ter Vito morec (83. min.). V nedeljo prihajata v Veržej ekipi iz Brežic.

NK Zavrč - NK Vipoll Veržej 0:4 (0:2), NK Zavrč - NK Vipoll Veržej 4:5 (1:1)

ponedeljek, 27. marec 2017 ob 10:21

Veržejski ekipi se z gostovanja v Zavrču vračata z vsemi osvojenimi točkami. Na odlično pripravljeni travnati površini so bili kadeti prepričljivo boljši od svojih haloških vrstnikov. Zmaga bi morala biti še veliko višja, saj so veržejci v drugem polčasu zapravili veliko priložnosti. Zadeli so Marsel Kranjec (19. min.), Gašper Semenič (22. min.), Tadej Titan (39. min.), Blaž Brunec (77. min.). Mladinska tekma je v prvem polčasu potekala v izenačenih igri. Po visokem vodstvu 5:2 pa so veržejci dovolili domačinom omilitev rezultata. Strelca sta bila Vito Morec 3 (69. min., 75. min., 86. min.) ter Luka Nemec (33. min, 54. min.). Ekipi se po 17. krogih nahajata na skupnem 5. mestu. V nedeljo prihajata v Veržej ekipi NK Malečnika.