19202122232425
262728293031
NK Zavrč - NK Vipoll Veržej 0:4 (0:2), NK Zavrč - NK Vipoll Veržej 4:5 (1:1)

ponedeljek, 27. marec 2017 ob 10:21

Veržejski ekipi se z gostovanja v Zavrču vračata z vsemi osvojenimi točkami. Na odlično pripravljeni travnati površini so bili kadeti prepričljivo boljši od svojih haloških vrstnikov. Zmaga bi morala biti še veliko višja, saj so veržejci v drugem polčasu zapravili veliko priložnosti. Zadeli so Marsel Kranjec (19. min.), Gašper Semenič (22. min.), Tadej Titan (39. min.), Blaž Brunec (77. min.). Mladinska tekma je v prvem polčasu potekala v izenačenih igri. Po visokem vodstvu 5:2 pa so veržejci dovolili domačinom omilitev rezultata. Strelca sta bila Vito Morec 3 (69. min., 75. min., 86. min.) ter Luka Nemec (33. min, 54. min.). Ekipi se po 17. krogih nahajata na skupnem 5. mestu. V nedeljo prihajata v Veržej ekipi NK Malečnika.

NK Maribor Tabor - NK Vipoll Veržej 0:0, NK Maribor Tabor - NK Vipoll Veržej 1:2 (0:1)

ponedeljek, 20. marec 2017 ob 11:22

V 16. krogu 2.SML/SKL sta veržejski ekipi gostovali na mariborskem Taboru. Na kadetski tekmi ni bilo zadetkov za kar sta zaslužna vratarja obeh ekip in nespretni strelci. Za mladinsko zmago sta zadela Primož Slekovec (12. min.) ter Vito Morec (44 min, 11.m). Glavni sodnik je pokazal kar tri rdeče kartone, pri gostih si ga je zaslužil Karel Šalamun. V soboto sledi gostovanje v Zavrču.

NK Vipoll Veržej - NK Ljutomer 4:0 (1:0)

četrtek, 16. marec 2017 ob 06:38

V četrtem krogu mladinskega pokala MNZ Murska Sobota je veržejska ekipa premagala ljutomerčane. Zadeli so Vito Mörec 2 (53., 68. min.), Primož Slekovec (40. min.) ter Aljaž Sečko (86. min.). V finalnem srečanju (13.04.) se bodo pomerili z ŠNK Radgono.

Pripravljalni tekmi

ponedeljek, 13. marec 2017 ob 08:09

Mladinska in kadetska ekipa sta odigrali še zadnji pripravljalni tekmi pred začetkom prvenstva v 2. SKL/SML vzhod. Mladinci so gostovali v Dokležovju, kjer so se pomerili z domačo člansko ekipo in jo premagali s 5:1 (3:1). Kadeti so gostovali v Sladkem Vrhu (na sliki) in domačo mladinsko ekipo premagali z 11:1 (6:1). Sicer pa bosta obe ekipi v nadaljevanju tekmovanj nastopali pod novim imenom NK Vipoll.

Mladinska ekipa

četrtek, 15. december 2016 ob 08:14

Na zaključnem sestanku se je zbrala tudi mladinska ekipa. V restavraciji elitnega gostišča "Gorica" sta fantom cilje v spomladanskem delu prvenstva predstavila predsednik kluba Borut Kapun ter strokovni vodja nogometne šola Zoran Cirkvenčič. Svoje poglede in način dela pa je podal novi trener Rudi Viher.

NK Farmtech Veržej - ND Brežice 4:1 (0:0), NK Farmtech Veržej - ND Brežice 0:5 (0:1)

ponedeljek, 21. november 2016 ob 15:41

V zadnjem 15. krogu 2.SKL/SML sta veržejski ekipi proti brežičanom osvojili tri točke. Kadeti so v drugem polčasu zadeli štirikrat, s tremi zadetki je bil razpoložen Vito Mörec (42., 60. in 75. min.), med strelce se je vpisal tudi Jure Vučko (57. min., 11m). Mladinska ekipa je odigrala soliden prvi polčas, v drugem pa je prejela štiri zadetke.
Rezultati 15. kroga v prilogi.

NK Bistrica - NK Farmtech Veržej 1:4 (1:2), NK Bistrica - NK Farmtech Veržej 2:0 (0:0)

torek, 15. november 2016 ob 14:43

Iz gostovanja v Slovenski Bistrici se kadetska in mladinska ekipa vračata z osvojenimi tremi točkami. Kadeti so prekinili enomesečni post in z zadetki Tadeja Gjergjeka (23. , 40. min.) ter Vita Mörca (43., 66. min.) bistričanom vrnili za poraz v Veržeju. Mladinci so odigrali soliden prvi polčas, a so v drugem prejeli dva zadetka. V soboto sledita še zadnji tekmi jesenskega dela, ko v Veržej prihajata ekipi iz Brežic.
Rezultati 14. kroga  v prilogi.

NK Farmtech Veržej - ND Dravinja 0:1 (0:0), NK Farmtech Veržej - ND Dravinja 1:2 (1:2)

ponedeljek, 07. november 2016 ob 14:48

V 13. krogu 2. SML/SKL sta veržejski ekipi ostali brez osvojenih točk. Za mladinsko ekipo je zadel Luka Nemec (27. min.-11.m). V nedeljo sledita tekmi v Slovenski Bistrici.
Rezultati 13. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - DNŠ Mura 1:1 (0:0), NK Farmtech Veržej - DNŠ Mura 1:3 (1:1)

ponedeljek, 24. oktober 2016 ob 12:26

V 11. krogu 2.SKL/SML sta veržejski ekipi osvojili točko. Kadeti so vodili z zadetkom Vita Mörca v 71. minuti do treh minut pred koncem srečanja. Mladinci so povedli z zadetkom Aljoše Jeriča v 7. minuti, a so jih pozneje pokopale sodniške odločitve.Rezultati 11. kroga v prilogi. ...

NK Jarenina - NK Farmtech Veržej 6:0 (1:0), NK Jarenina - NK Framtech Veržej 4:2 (1:1)

ponedeljek, 17. oktober 2016 ob 10:42

Jareninski ekipi sta se v 10. krogu 2.SKL/SML veržejcem oddolžili za poraza v Veržeju. Kadetska ekipa je doživela zelo visok poraz. Mladinci so dvakrat vodili. Zadela sta Vito Morec (1.min.) ter Luka Nemec (54. min.).  V nedeljo prihajata v Veržej ekipi iz Murske Sobote.