24252627282930
31
Turnir U-8 v Miklavžu

sreda, 13. december 2017 ob 08:16

Selekcija U-8 (igralci Nejc Antolin, Žiga Sintič, Jerebic, Matjaž Maučec, Nino Križanič, Luka Tratnjek, Aleš Sunko, trener Bojan Gaberc) se je udeležila turnirja v organizaciji NK Miklavž, na katerem je sodelovalo deset ekip. V skupini so premagali NK Tezno z 1:0 (Matjaž Maučec) in NK Miklavž z 1:0 (Nejc Antolin), igrali neodločeno 0:0 z NK Malečnikom ter izgubili 0:1 proti NK Poletu iz Murskega Središča. Zasedli so tretje mesto v skupini in se tako niso uvrstili v finalna srečanja.

Dve tretji mesti na turnirjih NK Čarde

ponedeljek, 23. januar 2017 ob 13:06

Na dvodnevnih turnirjih so nastopile selekcije najmlajših cicibanov U-7, mlajših cicibanov U-9, starejših cicibanov U-11 ter mlajših dečkov U-13. Največ uspeha sta z osvojitvijo tretjih mest dosegli selekciji U-7 (na sliki) ter U-9. Mlajši dečki so izpadki v četrtfinalnem srečanju proti NK Miklavžu. Selekciji U-11 pa se ni uspelo uvrstiti v zaključne tekme turnirjev.

Selekcija U-9 zmagala v Melincih

sreda, 29. junij 2016 ob 16:06

Na prireditvi Pomurski športni festival je v okvirju nogometnega turnirja selekcij cicibanov U-9 nastopila tudi veržejska ekipa in osvojila prvo mesto. Andraž Krapec je bil s šestnajstimi doseženimi zadetki najboljši strelec turnirja, Niko Osterc pa je bil proglašen za najboljšega igralca.

NK Farmtech Veržej - NK Maribor 0:2 (0:1), NK Farmtech Veržej - NK Maribor 1:1 (1:1)

torek, 12. april 2016 ob 09:33

V 23. krogu 1. SKL/SML je kadetska ekipa izgubila, mladinska pa iztržila točko, strelec Jovan Koprivica (45. min.). Pred tekmama sta kapetana podpisala izjavi o boju proti drogam. V soboto sledita tekmi proti Šampionu v Celju.
Rezultati 23. kroga v prilogi.

Selekcija U-9 zmagala v Ormožu

ponedeljek, 09. marec 2015 ob 08:58

Na mednarodnem turnirju v Ormožu je selekcija mlajših cicibanov U-9 osvojila 1. mesto. Niko Osterc je bil s sedmimi zadetki najboljši strelec.

Selekcija U-9 druga v Ljutomeru

ponedeljek, 15. december 2014 ob 11:23

Mlajši cicibani so na turnirju, ki ga je priredila NŠ Ljutomer osvojili drugo mesto. Zadetke sta dosegla Žiga Zver 5 ter Niko Osterc 2.
Rezultati turnirja v prilogi.

Selekcija U-9

torek, 18. november 2014 ob 13:08

Selekcija mlajših cicibanov U-9 je pod vodstvom mladega trenerja Žana Koroše uspešno nastopala v jesenskem delu lige MNZ Murska Sobota. Sestavljajo jo Rok Filipič, Tjan Filipič, David Gregorinčič, Kimi Kocet Kustec, Niko Osterc, Patrik Sunko, Anej Titan ter Žiga Zver.

Pomurska liga U-9

torek, 15. april 2014 ob 13:49

Ekipe cicibanov U-9 pomurskih klubov NŠ Mura, NK Virs Srednja Bistrica, NK Turnišče ter NK Veržeja so na igrišču z umetno travo v Veržeju odigrali prvi turnir v okvirju "Pomurske lige". Veržejci so premagali Virs z 5:3, igrali neodločeno z Turniščem 2:2 ter izgubili z Muro z 1:4. Za domače so zadeli T.Žiberk (2), Lukač, Pajek, Zver, Ledinšek, Đuričič ter Zamuda.

Zimska liga U-9 v Mariboru

četrtek, 03. april 2014 ob 08:13

Selekcija mlajših cicibanov U-9 je s finalnim delom končala zimsko ligo, ki jo je v Mariboru organizirala NŠ Miljenko Galič. V polfinalnem srečanju so nesrečno izgubili z NK Maribor Taborom (1:2, Niko Zamuda) ter v boju za tretje mesto nato še z NŠ Maribor Branikom (0:6) ter osvojili končno četrto mesto.

Sobotne aktivnosti selekcije U-9

sreda, 12. marec 2014 ob 10:36

Selekcija mljaših cicibanov je v soboto odigrala kar dva turnirja. V dopoldanskem času se je v okvirju Zimske lige, ki jo v Mariboru prireja  NŠ Galič, srečala z ekipama NK Maribor Tabor. Z ekipo A so doživeli poraz z 0:2, nato pa visoko premagali ekipo B z 10:1 (Zamuda 3, Pušenjak 2, Ledinšek, Žibrek, Osterc ter Đuričič). Z osvojenim drugim mestom se je ekipa uvsrtila v finalni del tekmovanja. V popoldanskem terminu so mladi veržejci sodelovali še na turnirju v Apačah. V predtekmovalni skupini so premagali NK Goričanko z 3:0 (Pajek, Zamuda, Ledinšek), NK Čardo z 1:0 (Ledinšek), NK Benedekt z 2:0 (Zamuda 2) ter igrali neodločeno z ND Beltinci 1:1 (Ledinšek). V polfinalnem srečanju so bili boljši od NK Apač (deklice) z 3:0 (Žiberk T, Žibrek L., Ledinšek) ter v finalu še od ŠNK Radgone z 2:0 (Ledinšek, Žibrek T.). Najbolj& ...