6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
NK Čarda -  NK Tehnostroj Veržej 0:7 (0:2), Slatina Veržej - NK Rakičan 5:3 (3:2)

NK Čarda - NK Tehnostroj Veržej 0:7 (0:2), Slatina Veržej - NK Rakičan 5:3 (3:2)

nedelja, 25. april 2010 ob 19:50

V derbiju 16. koga mladinske lige je ekipa NK Tehnostroj Veržej v Martjancih premagala do tega kroga vodečo ekipo NK Čarda z 7:0. Strelci za Veržejce so bili Matej Pučko 3 ( 33., 39. in 84. minuta), Žan Majer 2 (57. in 70. minuta), Bojan Čontala (50. minuta ) in Dominik Štrakl (68. minuta).  Uspešna je bila tudi ekipa Slatina Veržej, ki je doma premagala NK Rakičan. Strelci za mlajše veržejce so bili Rok Kotnik 2 (40. in 41. minuta), Niko Škodnik (27. minuta), Alen Brumen (60. minuta) in Rok Ropoša (65. minuta) . Slike s tekme v Marjancih si lahko ogledate v galeriji.

Rezultati in statistika 16. kroga v prilogi.

NK Malečnik - NK Tehnostroj Veržej 0:2 (0:0)

nedelja, 25. april 2010 ob 06:53

V Malečniku je članska ekipa dosegla pomembno zmago. Po poškodbah sta se v ekipo vrnila Živič in Pučko. Prvi zadetek je dosegel Damjan Grah v 48. minuti z bližine po podaji s kota. V zadnjih trenutkih tekme je s protinapada končni rezultat postavil Marko Karnet. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.

NK Rudar Velenje - NK Tehnostroj Veržej 2:0 (1:0)

nedelja, 25. april 2010 ob 06:46

V Velenju so veržejski starejši dečki izgubili srečanje proti zelo grobi domači ekipi. Že v začetku tekme je sodnik zelo strogo dosodil najstrožjo kazen, ko je Karajica nenamerno igral z roko. Drugi zadetek so veržejci nato dobili v zadnjih minutah srečanja. V začetki drugega polčasa so domači igralci poškodovali najboljšega igralca Veržeja in prvega strelca lige Mencigarja. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.

Rezultati in statistika 24. kroga v prilogi.

NK Tehnostroj Veržej - NK Kema 6:1 (1:1), ŠNK Bakovci - Slatina Veržej 3:2 (2:1)

nedelja, 18. april 2010 ob 18:51

V 15. krogu mladinske lige je ekipa NK Tehnostroj Veržej premagala goste iz Puconec. Strelci za domače so bili Bojan Čontala 2 (16. in 51. minuta), Tadej Kuster 2 (57. minuta, 11m in 75. minuta) , Tomaž Markovič (59. minuta) in Renato Vereš (64. minuta). Ekipa Slatina Veržej pa je v Bakovcih doživela nesrečen poraz. Strelca za mlajše  veržejce sta bila Alen Brumen (38. minuta) in Simon Kapun (69. minuta).

Rezultati in statistika 15. kroga v prilogi.

NK Tehnostroj Veržej - NK Stojnci 3:2 (1:1)

nedelja, 18. april 2010 ob 07:41

Članska ekipa je dosegla pomembno zmago v boju za obstanek v 3. SNL vzhod. Za domačine so bili strelci Marko Karnet (25. minuta),  Daniel Vidmar (57-minuta, 11.m) in Kristjan Kuzma (78.minuta). Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.

Rezultati in statistika  20. kroga v prilogi.

NK Tehnostroj Veržej - CM Celje 0:3 (0:2)

nedelja, 18. april 2010 ob 07:35

Starejši dečki so zabeležili drugi zaporedni poraz na domačem igrišču. Oslabljene veržejce (kartoni, poškodbe) je brez večjih težav premagala odlična ekipa iz Celja. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.

Rezultati in statistika 23. kroga v prilogi.

Slatina Veržej - NK Tišina 2:0 (1:0)

nedelja, 11. april 2010 ob 21:26

Tudi mlajša mladinska ekipa Slatina Veržej v mladinski ligi nadaljuje z uspešnimi igrami. V 14. krogu so premagali težkega nasprotnika iz Tišine. Strelca za domače sta bila Tobias Mencigar in Niko Škodnik. Z današnjo zmago se je ekipa zavihtela na četrto mesto lestvice. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.

Rezultati in statistika 14. kroga v prilogi.

NK Lesoplast Križevci - NK Tehnostroj Veržej 0:5 (0:4)

sobota, 10. april 2010 ob 21:13

V Križevcih je veržejska mladinska ekipa NK Tehnostroj Veržej z lahkoto premagala domačina in ga tako izločila v boju za naslov prvaka mladinske lige. Zadetke za veržejce so dosegli Dominik Štrakl 2 (9. in 31. minuta), Renato Vereš 2 (7. in 82. minuta) in David Štrakl (45. minuta). Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.

ND Mura 05 - NK Tehnostroj Veržej 0:1 (0:1)

sobota, 10. april 2010 ob 19:01

V pomurskem derbiju 1. lige starejših dečkov so veržejci z zadetkom Tilena  Karajice slavili v Murski Soboti. Tako še naprej ostajajo na visokem četrtem mestu lestvice. Slike s tekme si lahko ogledate v galerijji.

Rezultati in statistika 22. kroga v prilogi.

NK Tehnostroj Veržej - NK Apače 9:1 (3:0)

torek, 06. april 2010 ob 15:00

Mladinska ekipa NK Tehnostroj Veržej je tudi v drugem pomladanskem kolu zabeležila visoko zmago. Tokrat je bila z 9:1 (3:0) boljša od ekipe NK Apače. Strelci za veržejce so bili Dominik Štrakl 4, Martin Budja 2, Renato Vereš 2 in Alex Kodba. Dominik Štrakl je tako še povečal naskok na lestvici najboljših strelcev. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.

Rezultati in statistika 13. kroga PMLMS_ML.

« prva  « nazaj  142 143 144 [145] 146 147 148   naprej »  zadnja »