NK Tromejnik - Slatina Veržej 2:3 (2:2)

petek, 04. september 2009 ob 15:59

2. KROG PMLMS-ML
NK TROMEJNIK - SLATINA VERŽEJ 2:3 (2:2)
Tudi mlajša ekipa se z težkega gostovanja iz Kuzme vrača s tremi točkami, kar je velika vzpodbuda za naprej. Ekipi se bo že v naslednjem krogu v Tišini priključilo nekaj novih igralcev.

Postava Slatina Veržej:
Karoli, Andrejč, Belec, Kapun, Karba D., Karba K., Kodba ( od 46. Stranjšak), Kotnik, Ropoša, Stanjko, Suhač.
.
Strelci:
0:1 Andrejč Mitja (17 . min)
1:2 Karba Kristjan (36. min)
2:3 Kotnik Rok (48 . min)

Rezultati in statistika 2. kroga v prilogi.

NK Apače - NK Tehnostroj Veržej 1:3 (1:0) - Mladinci

petek, 04. september 2009 ob 15:58

NK APAČE - NK TEHNOSTROJ VERŽEJ 1:3 (1:0)
Še druga zmaga mladincev v Apačah, čeprav je po prvem polčasu kazalo na presenečenje. Veliko boljši gostje pa so v drugem polčasu pokazali več znanja in z zadeti »bunčke« naveze tudi zanesljivo zmagali. Kodba Alex se trenutno nahaja na vrhu strelcev lige. V nedeljo se bosta ekipi na derbiju proti Križevcem pridružila še Budja (prestal kazen) in Kerman (nova registracija).

Postava NK Tehnostroj Veržej:
Hozjan, Kokol (od 85. Rantaša), Kavaš (od 87. Zemljič), Čontala, Kodba, Kuster, Vereš (od 46. Domajko), Štrakl Da., Markovič, Štrakl Do., Kotnik.

Strelci:
1:1 Štrakl Dominik (62. min)
1:2 Kodba Alex (72. min)
1:3 Štrakl David (73. min)

NK Tromejnik - NK Tehnostroj Veržej 2:4 (2:0) - Člani

petek, 04. september 2009 ob 15:57

3. KROG 3. SNL vzhodNK TROMEJNIK - NK TEHNOSTROJ VERŽEJ 2:4 (2:0)Članska ekipa je šele v tretjem poskusu zabeležila zmago. Na težkem gostovanju pri novincu lige je po prvem polčasu kazalo slabo za veržejce, saj so domačini zasluženo vodili z dvema zadetkoma prednosti. Popoln preobrat se je zgodil v nadaljevanju, ko je nezaustavljivi Mitja Flisar dosegel tri zadetke, zaslužen pa je tudi za četrti zadetek Veržeja. V soboto 05.09. ob 17.00 v Veržeju gostuje ekipa iz sosednjih Martjanec NK Čarda.Postava NK Tehnostroj Veržej:Gergorič, Baler, Osterc, Vinkovič, Benkič (od 90. Feguš), Sreš, Hodnik, Rihtarič, Kaučič, Karnet (od 74. Marič), Flisar.Strelci za Veržej2:1 Flisar Mitja (53. min)2:2 Flisar Mitja (62. min)2:3 Flisar Mitja (72. min)2.4 Sreš Mitja (80. min) ...

Mlajše kategorije

petek, 04. september 2009 ob 15:48

V mesecu septembru se začnejo tudi tekmovanja v ligi MNZ Murska Sobota. Mlajši in starejši cicibani (U-8) in (U-10) igrajo turnirski sistem, mlajši dečki pa ligaški sistem. Razpored tekmovanj je v prilogah.

nedelja, 30. avgust 2009 ob 10:24

Prvenstvo MNZ Murska Sobota za kadete se bo odvijalo po turnirskem sistemu (šest turnirjev). V ligi nastopajo tir ekipe ( Bakovci, Čarda in Veržej). Razpored prvega turnirja je v prilogi.

Razpored tekem

Razpored MNZ - Starejši dečki

nedelja, 30. avgust 2009 ob 10:23

V mesecu septembru se začnejo tudi tekmovanja v ligi MNZ Murska Sobota. Štirinajst ekip je razdeljeno v dve skupini (vzhod in zahod). Razpored tekem je v prilogi.

3. krog NK Tehnostroj Veržej - NŠ Poli Drava 0:1 (0:0) - Starejši dečki

nedelja, 30. avgust 2009 ob 10:20

Mladi veržejci so v 3. krogu tekmovanja 1. državne lige starejših dečkov zabeležili prvi poraz. Tokrat je bila od njih boljša (srečnejša) ekipa iz Ptuja. Na obeh straneh smo videli veliko priložnosti tako, da bi bil rezultat tudi drugačen. Zelo dober je bil tudi obisk gledalcev, saj je obe ekipi vzpodbujalo več kot 100 navijačev. Na koncu še zahvala družini Kocuvan za pogostitev po tekmi.

Rožanc, Sever, Stramič, Ajlec , Pihler, Lebar, Matjašič, Cimerman, Karajica (od 66. Gregorinčič), Mencigar, Kolar (od 51. Čuk).

Strelec:
0:1 Pajnkiher Marko (59. min)

Statistika 3. kroga

2. krog 3. SNL Vzhod - NK Tehnostroj Veržej - NK Tehnotim Pesnica 0:3 (0:2) - Člani

nedelja, 30. avgust 2009 ob 10:18

Članska ekipa je izgubila tudi drugo srečanje v okvirju tekmovanj 3. slovenske lige vzhod. Na domačem terenu jo je premagala ekipa iz Pesnice, ki se je letos iz štajerske lige uvrstila v višji tekmovalni rang. Domačini so bili nebogljeni proti borbenim in odločnim gostom, ki jih je podpiralo veliko število navijačev. V prvem polčasu veržejci sploh niso ogrozili gostujočega vratarja. Katastrofo veržejcev je preprečil odlični domači vratar Gergorčič. Rdeči karton pri domačih si je zaradi nešportnega starta zaslužil Grah. V nedeljo 30.08. je na programu gostovanje v Kuzmi. Tekma bo ob 17.00.Postava NK Tehnostroj Veržej:Gergorič, Baler, Osterc, Živič (od 72. Marič), Vinkovič (od. 46. Rihtarič), Benkič, Sreš, Hodnik, Grah, Karnet, Sunčič (od 46. Kaučič).Strelci:0:1 Radin- M ...

1. krog Pokala MNZ Murska Sobota - NK Apače - NK Tehnostroj Veržej 1:2 - Mladinci

nedelja, 30. avgust 2009 ob 10:16

Mladinska ekipa se je s težko zmago v Apačah prebila v 2. kroga pokala. Strelec obeh zadetkov za veržejce je bil Renato Vereš. Na tekmi sta bila izključena kar dva veržejska igralca (Budja in Škodnik). Ostali rezultati: Rakičan - Radgona 2:1, Grad -Tišina 1:0, Križevci- Goričanka-Serdica 7:2, ZMG Gančani - Bakovci 1:5, Čarda - Kema 4:0.