567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
NK Tehnostroj Veržej - NK Tezno 2:1 (1:1), NK Tehnostroj Veržej - NK Tezno 4:0 (0:0)

ponedeljek, 04. april 2011 ob 18:36

Veržejska kadetska in mladinska ekipa sta na domačem terenu osvojili vseh šest točk. Zaradi poškodb še vedno zdesetkana kadetska ekipa je proti vrstnikom iz Tezna zmago prigarala. Začelo se je slabo, saj so gostje povedli že v tretji minuti po neodločnosti veržejske obrambe, nato pa je še v 20. minuti domačim nenaklonjen sodnik izključil Leona Šerugo. Z veliko sreče je izenačil Kristian Vrbnjak (31. min.). Obe ekipi sta na tekmi zamudili veliko priložnosti. Odločil pa je zadetek Tomaža Markoviča takoj na zadetku drugega polčasa (43. min.). Mladinska ekipa v prvem polčasu ni mogla streti odpora žilavih gostov. Odločilen preobrat se je zgodil v 51. minuti po izključitvi gostujočega igralca. Najprej je lepo dvakrat zadel Jernej Trstenjak (70. in 75. min.), nato so si v 82. minuti gostje zabili  še avtogol. Končni tezultat je postavil Matej Turk (85.min.) po samostojnem prodoru s svoje polovice igrišča. V skupni uvrstitvi sta veržejski ekipi ponovno na zelo visokem četrtem mestu. V soboto sledi gostovanje v Lendavi.  Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.
Rezultati in statistika 17. kroga v prilogi.