Koledar tekem

« september 2020 »
N P T S Č P S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Tekme

2020 - september

24.09. - NK Vipoll Veržej - ŠNK Bakovci U-13
3. krog lige U-13 MNZ Murska Sobota.

26.09. - NŠ Mura - NK Vipoll Veržej U-15
9. krog 1. liga U15 vzhod:Glavni sodnik: Misja TjašaStranska sodnika: Zakal Pavel, Matjaš Alen ...

26.09. - NK Miklavž - NK Vipoll Veržej U-17
5. krog 2. SKL vzhod:Glavni sodnik: Vuletič Majcen NikoStranska sodnika: Lovrec Leon, Prelog Blaž ...

26.09. - NK Miklavž - NK Vipoll Veržej U-19
5. krog 2. SML vzhod:Glavni sodnik: Prelog BlažStranska sodnika: Lovrec leon, Vuletič Majcen Niko ...

26.09. - Turnir U-11 MNZ
2. turnir starejših cicibanov U-11 na katerem nastopajo ekipe NK Ižakovci/Beltinci, NK Beltinci/Ižakovci, NŠ Mura 4 in NK Vipoll Veržej.

27.09. - NK Gančani - NK Veržej člani
5. krog Pomurske lige:Glavni sodnik: Mrtik Bojan ...

30.09. - NK Šalovci - NK Vipoll Veržej U-19
2. krog pokal MNZ Murska Sobota:Glavni sodnik: Kučan BojanStranska sodnika: Matjaš Alen, Cifer Nina ...

2020 - oktober

01.10. - NŠ Mura - NK Vipoll Veržej U-13
4. krog lige U-13 MNZ Murska Sobota.

03.10. - NK Veržej - NK Polana člani
6. krog Pomurske lige:Glavni sodnik: ...

03.10. - NK Vipoll Veržej - ND Beltinci U-15
10. krog 1. liga U15 vzhod:
Glavni sodnik:
Stranska sodnika:
Delegat:


04.10. - NK Vipoll Veržej - NK Kety Emmi Bistrica U-17
6. krog 2. SKL vzhod:
Glavni sodnik:
Stranska sodnika:
Delegat:


04.10. - NK Vipoll Veržej - NK Kety Emmi Bistrica U-19
6. krog 2. SML vzhod:
Glavni sodnik:
Stranska sodnika:
Delegat:


08.10. - NK Vipoll Veržej - NK Ljutomer U-13
5. krog lige U-13 MNZ Murska Sobota.

10.10. - NŠ Maribor - NK Vipoll Veržej U-15
11. krog 1. liga U15 vzhod:
Glavni sodnik:
Stranska sodnika:
Delegat:


10.10. - ONŠ Hajdina - NK Vipoll Veržej U-17
7. krog 2. SKL vzhod:
Glavni sodnik:
Stranska sodnika:
Delegat:


10.10. - ONŠ Hajdina - NK Vipoll Veržej U-19
7. krog 2. SML vzhod:
Glavni sodnik:
Stranska sodnika:
Delegat:


11.10. - NK Odranci - NK Veržej člani
7. krog Pomurske lige:Glavni sodnik: ...

15.10. - NK Tišina - NK Vipoll Veržej U-13
6. krog lige U-13 MNZ Murska Sobota.

17.10. - NK Veržej - NK Olimpija Dolga vas člani
8. krog Pomurske lige:Glavni sodnik: ...

17.10. - NK Kety Emmi Bistrica - NK Vipoll Veržej U-15
12. krog 1. liga U15 vzhod:
Glavni sodnik:
Stranska sodnika:
Delegat:


18.10. - NK Vipoll Veržej - NK Rudar U-17
8. krog 2. SKL vzhod:
Glavni sodnik:
Stranska sodnika:
Delegat:


18.10. - NK Vipoll Veržej - NK Rudar U-19
8. krog 2. SML vzhod:
Glavni sodnik:
Stranska sodnika:
Delegat:


22.10. - NK Vipolll Veržej - NK Čarda U-13
7. krog lige U-13 MNZ Murska Sobota.

24.10. - NK Vipolll Veržej - NK Dravinja U-15
13. krog 1. liga U15 vzhod:
Glavni sodnik:
Stranska sodnika:
Delegat:


25.10. - NK Tromejnik - NK Veržej člani
9. krog Pomurske lige:Glavni sodnik: ...

25.10. - NK Krško - NK Vipoll Veržej U-17
9. krog 2. SKL vzhod:
Glavni sodnik:
Stranska sodnika:
Delegat:


25.10. - NK Krško - NK Vipoll Veržej U-19
9. krog 2. SML vzhod:
Glavni sodnik:
Stranska sodnika:
Delegat:


29.10. - NK Rakičan - NK Vipoll Veržej U-13
8. krog lige U-13 MNZ Murska Sobota.

31.10. - NK Šampion - NK Vipolll Veržej U-15
14. krog 1. liga U15 vzhod:
Glavni sodnik:
Stranska sodnika:
Delegat:


31.10. - NK Črenšovci - NK Veržej člani
10. krog Pomurske lige:Glavni sodnik: ...

31.10. - NK Vipoll Veržej - NK Maribor Tabor U-17
10. krog 2. SKL vzhod:
Glavni sodnik:
Stranska sodnika:
Delegat:


31.10. - NK Vipoll Veržej - NK Maribor Tabor U-19
10. krog 2. SML vzhod:
Glavni sodnik:
Stranska sodnika:
Delegat:


Iz foto galerije

NK Tehnostroj Veržej - NK Šmartno U18 2. SKL_SML
NK Tehnostroj Veržej - NK Šmartno U18 2. SKL_SML

Iz video galerije

Navijaška skupina Tikvice NK Veržej
Navijaška skupina Tikvice NK Veržej

Sponzorji

Zavarovalnica Sava