2627282930
NK Tehnostroj Veržej - ŠNK Bakovci  4:2 (2:1)

NK Tehnostroj Veržej - ŠNK Bakovci 4:2 (2:1)

ponedeljek, 19. oktober 2009 ob 19:00

V derbiju 9. kroga mladinske lige so domačini brez večjih težav premagali lanske prvake. Zadetke na tekmi sta dosegla brata Štrakl. Zelo razpoložen je bil Dominik s tremi zadetki, prvega na tekmi pa je prispeval David. Tako ekipa ohranja možnosti za končno 1. mesto na lestvici. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.

Rezultati in statistika 9.kroga.

ŠNK Križevci - Slatina Veržej  1:2 (1:0)

ŠNK Križevci - Slatina Veržej 1:2 (1:0)

nedelja, 18. oktober 2009 ob 09:37

Presenečenje 9. kroga pomurske mladinske lige je zmaga veržejske mlajše ekipe proti favoriziranim Križevcem na njihovem terenu. Po nesreči prejet zadetek v 3. minuti veržejskih kadetov ni zmedel. V drugem polčasu sta zadela Erik Stranjšak (50.min) in Niko Škodnik (60. min). Pri nervoznih domačinih je rdeči karton prejel kapetan Zoran Lepoša (39. min.). Slike s tekme v galeriji.

NK Jarenina - NK Tehnostroj Veržej  0:0

NK Jarenina - NK Tehnostroj Veržej 0:0

nedelja, 18. oktober 2009 ob 08:23

Veržejski starejši dečki se z vročega terena v Jarenini vračajo z zasluženo osvojeno točko. Obe ekipi sta imeli po nekaj priložnosti za zadetek, izrazitejše so bile veržejske, a žoga ni hotela v mrežo. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.

Rezultati in statistika 11. kroga v prilogi.

NK Tehnostroj Veržej - NK Dravograd 5:2 (4:1)

četrtek, 15. oktober 2009 ob 18:44

V 10. krogu 1. državne lige U-14 je domača ekipa z lahkoto odpravila goste iz Koroške. Strelci za veržejce so bili Tobias Mencigar 2x (4. in 32. min), Nik Kolar 2x (11. in 38. min) ter Tilen Karajica (13. min). Na lestvici so se mladi veržejci povzpeli na 4. mesto, Tobias pa je z 18 zadetki daleč najboljši strelec lige.

Rezultati in statistika 10.kroga v prilogi.

NK Odranci - NK Tehnostroj Veržej 0:3 (0:0)

četrtek, 15. oktober 2009 ob 18:32

V pomurskem derbiju so veržejski nogometaši v Odrancih zasluženo visoko premagali favorizirane domačine z rezultatom (3:0) (0:0). Strelca za goste sta bila Mitja Flisar 2x (52. in 61. min) in Dejan Sreš (90. min).

Rezultati in statistika 9.kroga v prilogi.

3. turnir lige MNZ Murska Sobota

sreda, 14. oktober 2009 ob 11:25

V Murski Soboti se je odvijal 3. turnir za mlajše cicibane U-8 v okvirju tekmovanja MNZ Murska Sobota. Veržejski cicibani so na njem zabeležili tudi prvo zmago.

Rezultati dosedanjega tekmovanja v prilogi.

5. Turnir kadetske lige

torek, 13. oktober 2009 ob 19:56

V Martjancih je bil odigran že 5. turnir kadetske lige MNZ Murska Sobota. Tudi na tem turnirju so kadeti Veržeja dosegli dve zmagi. Najprej so premagali domačo ekipo NK Čarda z 10:1, nato pa še ŠNK Bakovce z 1:0.

Rezultati  kadetske lige v prilogi.

8. krog PMLMS-ML

ponedeljek, 12. oktober 2009 ob 18:56

V 8. krogu mladinske lige sta obe ekipi zabeležili zmagi. Ekipa NK Tehnostroj Veržej je gostovala v Tišini in s tremi zadetki Dominika Štrakla zamesljivo premagala grobe gomačine. Zaradi dveh rumenih kartonov je bil izključen Žan Kavaš. Še prepričljivejšo zmago so dosegli igralci ekipe Slatine Veržej, ki so doma s 5:0 (1:0) odpravili NK Apače. Strelci so bili Rok Ropoša (3), Rok Kotnik in Niko Škodnik.

Rezultati in statistika 8. kroga v prilogi.

NK Tehnostroj Veržej - NK Malečnik 2:4 (0:2)

sreda, 07. oktober 2009 ob 20:11

Veržejski nogometaši so doživeli drugi zaporedni poraz. Po gostovanju v Stojncih, kjer so izgubili z minimalnim rezultatom (z zadetkom Osterca v lastno mrežo), so tokrat na domačem terenu morali priznati premoč gostom iz Malečnika. V prvem polčasu so prejeli poceni zadetka, sledila je še izključitev Balerja v začetku drugega polčasa. Poraz sta ublažila Mitja Flisar (58. min) in Kristian Kuzma (81.min). V nedeljo 11.10. sledi gostovanje v Odrancih.

KADETSKA LIGA

ponedeljek, 05. oktober 2009 ob 21:07

Odigrani so bili že štirje turnirji kadetke lige MNZ, kjer nastopajo ekipe ŠNK Bakovci, NK Čarda in NK Tehnostroj Veržej. Veržejski kadeti še ne poznajo poraza, saj so na osmih srečanjih dosegli sedem zmag in enkrat igrali neodločeno.