17181920212223
24252627282930

NK Vipoll Veržej - NK Šampion 1:4 (1:1)

torek, 19. september 2017 ob 09:50

Starejši dečki so v tekmi 7. kroga 1. lige doma izgubili s celjskim  Šampionom. V prvem polčasu je rezultat izenačil Marcel Škraban (28. minuta). V nadaljevanju so nato sledili trije zadetki gostov. V soboto sledi gostovanje v Velenju.
Rezultati 7. kroga v prilogi.

NŠ Maribor - NK Vipoll Veržej 3:0 (0:0)

petek, 08. september 2017 ob 08:21

V predhodno odigrani tekmi 6. kroga 1. lige starejših dečkov so veržejci izgubili v Mariboru. Vse tri zadetke so prejeli v drugem polčasu. Naslednja tekma bo na željo NK Šampiona v Veržeju odigrana že v četrtek 14.09.
Rezultati 6. kroga v prilogi.

NK Vipoll Veržej - NK Krško 0:10 (0:4)

ponedeljek, 04. september 2017 ob 12:25

Starejši dečki so na domačem terenu doživeli enega najvišjih porazov odkar nastopajo v 1. ligi. Že v četrtek sledi srečanje v Mariboru.
Rezultati 5. kroga v prilogi.

DNŠ Mura - NK Vipoll Veržej 1:1 (0:1)

četrtek, 31. avgust 2017 ob 13:20

Starejši dečki so v Rakičanu v prekmurko-prleškem derbiju osvojili točko. Mladi veržejci so povedli že v četrti minuti (Kimi Vičar). Za domačine je zadel bivši igralec Veržeja Jan Bruno Kralj (44. minuta). Že v soboto prihaja v goste selekcija NŠ Krško. Liga se je sicer zmanjšala za enega udeleženca, saj je NK Rogaška obvestil vodstvo tekmovanja, da zaradi pomanjkanja igralcev izstopa iz lige.
Rezultati 4. kroga v prilogi.

NK Vipoll Veržej - NK Kety Emmi Bistrica 1:0 (0:0)

ponedeljek, 28. avgust 2017 ob 07:34

V 3. krogu 1. lige starejših dečkov so veržejci dosegli prvo zmago. Domači strelci so sicer bili neučinkoviti, gostje so v 41. minuti po strelu s kota zadeli lastno mrežo. Že v sredo sledi tekma proti Muri v Murski Soboti.
Rezultati 3. kroga v prilogi.

NŠ Dravograd - NK Vipoll Veržej 1:0 (0:0)

četrtek, 24. avgust 2017 ob 10:37

V drugem krogu 1. lige starejših dečkov so veržejci na svojem prvem gostovanju zabeležili minimalen poraz. Na tekmi so gostje zadeli prečnik, a je tekmo odločil zadetek v lastno mrežo (65. min.). V soboto prihaja v goste ekipa NK Kety Emmi Bistrica.
Rezultati 2. kroga v prilogi.

NK Vipoll Veržej - NK Celje 0:0

ponedeljek, 21. avgust 2017 ob 08:57

Tako kot na ostvoritvi lanske sezone sta se tudi letos v 1. krogu lige starejših dečkov srečali celjska in veržejska ekipa. Tekma sama ni prinesla veliko priložnosti in vratarja sta ohranila svoje mreže nedotaknjene. Že v sredo sledi tekma v Dravogradu.
Rezultati 1. kroga v prilogi.

Pripravljalne tekme starejših dečkov

četrtek, 27. julij 2017 ob 06:14

Selekcija U-15 je v sklopu priprav na 1. ligo odigrala šest pripravljalnih tekem. Najprej so gostili Kety Emmi Bistrico ter izgubili z 2:4 (Jan Šantl 2). V sredo je v Veržeju gostoval še drugi prvoligaš ekipa ptujske Drave. Tokrat s bili domačini učinkoviti in zmagali z 4:0 (Nikola Novak 2, Kimi Vičar, Blaž Baligač). Že v soboto je sledila tretja tekma proti NK Miklavžu in poraz z 1:2 (Blaž Baligač). Na torkovem gostovanju v Domžalah so nato visoko izgubili z 0:8. V zadnjih dveh srečanjih pa so zabeležili poraza proti Slaven Belupu (0:3) ter Aluminijem (2:3).

Opravljen žreb 1. lige U-15

torek, 27. junij 2017 ob 06:09

Na sedežu NZS je bil opravljen tudi žreb za prvo ligo starejših dečkov. V novi sezoni v ligi ne bo več NK Šmartnega ter ND Dravinje. Skozi kvalifikacije sta se v ligo prebila NK Miklavž in NK Rogaška. Sicer pa bo prvo ekipo še najprej vodil trener Simon Baligač. Zaradi velikega zanimanja za igranje v tej selekciji je bila formirana še ena ekipa, ki jo bo vodil trener Aleš Bagola in bo nastopala v ligi MNZ Murska Sobota.
Razpored tekem v prilogi.

Selekcija U-14 zmagala v Slovenski Bistrici

petek, 16. junij 2017 ob 07:06

Na turnirju "Slovenija open 2017", ki ga je organiziral NK Kety Emmi Bistrica je veržejska ekipa (letniki 2003) prepričljivo osvojila prvo mesto. Premagali so Maribor Tabor z 2:1 (Marsel Škraban, Tilen Ščernjavič), Ketty Emmi Bistrico I z 2:1 (Marsel Škraban, Jan Šantl), NK Miklavž B z 3:0 (Marsel Škraban, Kimi Vičar, Sebastjan Senčar) ter igrali neodločeno z ekipo Miklavž A 0:0. Marsel Škraban je osvojil pokal za najboljšega strelca turnirja.