24252627282930
31

NK Vipoll Veržej - NK Rudar 2:3 (0:2), NK Vipoll Veržej - NK Rudar 0:5 (0:0)

ponedeljek, 19. oktober 2020 ob 11:14

Kadetska ekipa je na tekmi zapravila preveč priložnosti, da bi lahlo premagala goste. Za domače sza bila strelca Matic Donša (70. min., 11.m) ter Amadej Škraban (81. min.). Oslabljena mladinska ekipa je proti velenjčanom popustila v zaključnem delu tekme. V nedeljo sledi gostovanje v Krškem.

NK Kety Emmi Bistrica - NK Vipoll Veržej 4:2 (2:1)

ponedeljek, 19. oktober 2020 ob 11:08

Starejši dečki so v Slovenski Bistrici izgubili pomembno tekmo. Za goste sta zadela Luka Marinič (11. min.) ter Žan Horvat Herco (69. min.). V soboto sledi domača tekma proti NK Dravinji iz Slovenkih Konjic.

NK Maribor - NK Vipoll Veržej 19:0 (10:0)

ponedeljek, 12. oktober 2020 ob 10:24

Oslabljena veržejska ekipa starejših dečkov je doživela najvišji poraz odkar tekmuje v 1. ligi. V nedeljo sledi gostovanje v Slovenski Bistrici.

NK Vipoll Veržej - ND Beltinci 2:0 (0:0)

nedelja, 04. oktober 2020 ob 07:37

Starejši dečki so v 10. krogu 1. lige v lokalnem derbiju premagali beltinčane. Po dveh prekrških v domačem kazenskem prostoru je dvakrat iz najstrožje kazni zadel Niko Osterc (45. in 55. min.) V soboto sledi gostovanje v Mariboru.

NŠ Mura - NK Vipoll Veržej 2:0 (1:0)

nedelja, 27. september 2020 ob 06:51

Starejši dečki so se v tekmi 9. kroga 1. lige U15 vzhod dobro upirali favoriziranim domačinom. Zadetka so prejeli v 19. in 68. minuti. V soboto sledi domača tekma z Beltinci.

NK Vipoll Veržej - NK Fužinar 3:0 (0:0)

četrtek, 24. september 2020 ob 14:37

Starejši dečki so v 8. krogu 1. lige U15 dosegli pomembno zmago. V drugem polčasu so zadeli Niko Osterc (55. min.), Jure Svetec (58. min.) ter Amadej Horvat (70. min.). V soboto sledi tekma v Murski Soboti.

NK Celje - NK Vipoll Veržej 3.0 (2:0)

ponedeljek, 21. september 2020 ob 10:39

V 7. krogu 1. lige 15 so veržejci zabeležili šesti poraz. V sredo sledi domača tekma proti NK Fužinarju.

NK Vipoll Veržej - NK Krško 0:5 (0:1)

ponedeljek, 14. september 2020 ob 09:38

Starejši dečki so se v prvem polčasu dobro upirali favoriziranim Krčanom, nato pa v drugem popustili. Vsoboto sledi gostovanje v Celju.

NK Nafta 1903 - NK Vipoll Veržej 2:1 (1:0)

ponedeljek, 07. september 2020 ob 10:27

Starejši dečki so na gostovanju v Velii Polani izgubili z 1:2. Za veržejce je zadel Rok Filipič (62. min.). V soboto sledi domača tekma z ekipo NK Krško.

NK Vipoll Veržej - NŠ Dravograd 1:1 (0:1)

ponedeljek, 25. november 2019 ob 15:04

Starejši dečki so z neodločenim rezultatom končali jesenski del prvenstva. Za domače je zadel Gregor Petek (69. min, 11.m)