« marec 2017 »
NK Vipoll Veržej - NK Aluminij 0:3 (0:1)

ponedeljek, 27. marec 2017 ob 07:20

Starejši dečki so po treh zmagah prvič izgubili v spomladanskem delu prvenstva. Odločilen trenutek tekme se je pripetil v zadnji minuti prvega počlasa ob izključitvi domačega igralca ter dosojeni najstrožji kazni za goste. Sicer pa je goste v prvem polčasu reševal odlični vratar, v nadaljevanju pa so kidričani izkoristili igranje z igralcem več. V soboto sledi še ena domača tekma proti Dravi.

NK Gerečja vas Hajdina - NK Vipoll Veržej 1:2 (0:1)

ponedeljek, 20. marec 2017 ob 07:07

Starejši dečki so zabeležili še tretjo zaporedno zmago. V Gerečji vasi sta zadela Jan Bruno Kralj (23. min., na sliki) ter Vito Štrakl (65. min.). V soboto prihaja v goste NK Aluminij.

NK Vipoll Veržej - NK Dravograd 2:1 (2:1)

ponedeljek, 13. marec 2017 ob 07:48

Starejši dečki so v 16. krogu 1. lige U-15 premagali dravograjčane. Povedli so sicer gostje že v 4. minuti srečanja, a sta rezultat v domačo korist preobrnila Vito Štrakl (17. min.) ter Gašper Hozjan (32. min.). V soboto sledi srečanje v Gerečji vasi.
Rezultati 16. kroga v prilogi.

ND Dravinja - NK Vipoll Veržej 0:3 (0:2)

ponedeljek, 06. marec 2017 ob 06:50

V preloženi tekmi 15. kroga 1.lige U-15 so veržejski starejši dečki premagali konjičane. Zadeli so Luka Hari (12. min.), Enej Vogrinec (21. min.) ter Hozjan Gašper (59. min.). V soboto prihaja v goste ekipe NK Dravograda.
Rezultati in lestvica v prilogi.

Pripravljalne tekme U-15 in kadetov

nedelja, 19. februar 2017 ob 19:39

Čas pred odhodom na priprave v Umag sta selekciji starejših dečkov ter kadetov izkoristili za igranje tekem. Selekcija U-15 je na igrišču z umetno travo na Ptuju v četrtkovi večerni tekmi premagala Golgeter Hajdino s 5:1. Strelci so bili Blaž Baligač, Gašper Hozjan, Filip Kosi, Kimi Vičar ter Vito Štrakl. V nedeljo pa so veržejci premagali NK Aluminij z 2:0. Tokrat sta zadela Kimi Vičar ter Vito Štrakl. Kadetska ekipa je na pomožnem igrišču v Beltincih premagala žensko člansko ekipo ŽNK Pomurje. Za visoko zmago 14:1 (6:0) so zadeli Vito Morec (3), Luka Lukač (2), Marsel Kranjec (2), Niko Brabarič (2), Tadej Titan, Matej Godina, Klemen Ružič, Bine Brunec ter Blaž Brunec.

Starejši dečki zmagali v Grazu

ponedeljek, 16. januar 2017 ob 08:06

Na turnirju, ki ga je priredil SV Thal je nastopilo deset ekip. V predtekmovalni skupini so veržejci premagali Kalsdorf I z 3:0, Gratkorn z 3:0, Ries I z 3:2 ter izgubili z Wiener Neustadt II z 2:3. V polfinalnem srečanju je nato sledila zmaga proti dunajski ekipi Wiener Neustadt I z 4:0. Dvig zmagovalnega pokala pa je omogočila finalna zmaga proti Wiener Neustadt II s 2:1. Domen Lah je bil s šestimi zadetki najboljši strelec turnirja. Ostale zadetke so dosegli Tarik Bagola (3), Kimi Vičar (3), Gašper Hozjan (2), Vito Štrakl (2), Luka Hari (1). Veržejske barve so pod vodstvom trenerja Aleša Bagole zastopali Vito Golinar, Vito Štrakl, Domen Lah, Tarik Bagola, Gašper Hozjan, Luka Hari in Kimi Vičar. Čestitke!

Žreb Nike Cupa in začetek priprav U-15

četrtek, 12. januar 2017 ob 10:39

Na sedežu NZS so izžrebali skupini za finalni del tekmovanja NIKE Cup Slovenija, ki se bo odvijal na igriščih športnega centra Brdo pri Kranju v terminu 08. in 09.04.2017. Veržejska ekipa starejših dečkov (letniki 2003, 2004) bo igrala proti ekipam NK Domžale, NŠ Maribor ter NK Triglav Kranj. V drugi skupini so NK Brinje-Grosuplje, NK Gorica, NK Krško ter NŠ Mura.  Zmagovalec se uvrsti v evropski del tekmovanja. S pripravami na spomladanski del prvenstva v 1. ligi bodo sicer fantje pričeli v ponedeljek 16.01. Trenerja Simon Baligač in Aleš Bagola bosta imela na razpolago vse igralce iz jesenskega dela, obstoja pa velika verjetnost, da se ekipi priključi še nekaj igralcev iz pomurskih klubov. Priprave bodo potekale v Veržeju, v času šolskih počitnic pa v hrvaškem letovišču Umag.

Turnir U-15 v Radencih

torek, 10. januar 2017 ob 11:25

V športni dvorani Radenci smo uspešno organizirali tradicionalni turnir selekcij starejših dečkov, na katerem je nastopilo petnajst ekip iz Slovenije in Hrvaške. Domače ekipe letos niso bile tako uspešne. Medalje in pokale sta podeljevala predsednik ŠD NK Veržej g. Borut Kapun ter direktor Nogometne šole g. Stanko Zver. Zahvala vsem donatorjem in seveda staršem selekcije za pomoč pri izvedbi turnirja.
Rezultati turnirja v prilogi.

Starejši dečki v Konjicah v finalu

torek, 03. januar 2017 ob 07:34

Odlično so v Slovenskih Konjicah nastopili  tudi starejši dečki. Sodelovalo je šestnajst ekip iz Hrvaške in Slovenije. V skupini so veržejci premagali Dravinjo 3 s 6:2 (Vito Štrakl 2, Marsel Škraban, Gašper Hozjan, Domen Lah), Kety Emi Bistrico s 3:0 (Domen Lah, Tarik Bagola, Filip Kosi) ter Prevalje s 2:0 (Gašper Hozjan, Vito Štakl). V četrtfinalnem nastopu se je tekma z domačo ekipo po regularnem delu končala neodločeno z 2:2 (Filip Kosi, Tarik Bagola), a so bili veržejci uspešnejši v streljanju najstrožjih kazni. Podoben razplet se je zgodil v polfinalnem srečanju proti odlični zagrebški ekipi Sofra. Po rezultatu 3:3 (Domen Lah 2, Vito Štrakl) se je tako kot v četrtfinalnem srečanju izkazal veržejski vratar Vito Golinar, ki je bil tudi proglašen za najboljšega vratarja turnirja. Kljub odlilčni igri v finalnem srečanju so zmagovalci ... Zmaga selekcije U-15 v Ljutomeru

Zmaga selekcije U-15 v Ljutomeru

ponedeljek, 19. december 2016 ob 09:20

Na turnirju, ki ga je organizirala NŠ Ljutomer in na katerem je sodelovalo osem ekip, je veržejska ekipa prepričljivo osvojila zmagovalni pokal. V predtekmovalni skupini je brez težav premagala NŠ Ljutomer, ŠN Nedelišče ter NK Planiko Turnišče, nato je sledila polfinalna zmaga proti NŠ Gorišnici ter zmaga v finalu proti NK Turnišču. Luka Hari je bil najboljši strelec turnirja, Filip Vohar pa najboljši vratar. Na turnirju selekcij U-13 je veržejska ekipa zasedla četrto mesto.

[1] 2 3 4   naprej »  zadnja »

NK Brežice - NK Tehnostroj Veržej 2.SML 2010_11

Farmtech Veržej - Roltek Dob