18192021222324
25262728

Pripravljalne tekme

ponedeljek, 12. februar 2018 ob 13:24

Na pustno  nedeljo so bile aktivne ekipe starejših dečkov, mladincev ter članov. Selekcija U-15 je v Kidričevem zabeležila minimalen poraz (0:1). Mladinci so na umetni travi Ljudskega vrta v Mariboru premagali člansko ekipo NK Palome s 4:1 (1:1). Zadeli so Tadej Titan (2), Tilen Ketiš ter Blaž Brunec. Članska ekipa se je v Stradnu razšla s ŠNK Radgono 1:1 (strelec Jure Volmajer). Kadetska tekma proti članom NK Cerkvenjaka je zaradi zasneženega igrišča v Lenartu odpadla. Sicer pa so kadeti odigrali že tri pripravljalne tekme. V Slovenski Bistrici so izgubili z domačo mladinsko ekipo (1:4) ter premagali dva prvoligaša - DNŠ Muro (3:1) ter NK Aluminij (2:1).

NK Farmtech Veržej - NK Dob 0:2 (0:0)

ponedeljek, 27. november 2017 ob 09:04

V zadnjem 17. krogu 2. SNL je članska ekipa doživela nov poraz. Oba zadetka so gostje dosegli v drugem polčasu.
Rezultati 17. kroga v prilogi.

NK Jadran - NK Farmtech Veržej 3:0 (0:0)

ponedeljek, 20. november 2017 ob 08:34

Članska ekipa se z drugega zaporednega gostovanja vrača z visokom porazom. Domačini so prvi zadetek dosegli v 65. minuti, preostala dva pa v sodnikovem podaljšku. V soboto prihaja v goste NK Dob.
Rezultati 16. kroga v prilogi.

NK Brda - NK Farmtech Veržej 4:3 (1:1)

ponedeljek, 13. november 2017 ob 07:26

Z najdaljšega gostovanja v 2. SNL se je članska ekipa vrnila brez osvojenih točk. Veržejci so sicer povedli že v 1. minuti (Miha Vidmar). Domačini so v drugem polčasu povedli z 3:1. Nato je naprej zadel Luka Lazar (84. min., 11m) ter izenačil Klemen Lah (90. min.). Domačini so nato za zmago zadeli v sodnikovem podaljšku.
Rezultati 15. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Brežice 1:0 (1:0)

ponedeljek, 06. november 2017 ob 08:17

Članska ekipa je 14. krogu 2. SNL zabeležila drugo zmago, prvo na domačem igrišču. Edini zadetek na tekmi je  dosegel Andraž Sorko (7. min.). V nedeljo sledi gostovanje v Goriških Brdih.
Retultati 14. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Drava 0:2 (0:2)

ponedeljek, 30. oktober 2017 ob 12:00

Tudi po 13. krogu 2. SNL članska ekipa ostaja na zadnjem mestu lestvice. Ptujčani so oba zadetka dosegli v prvem polčasu. V soboto prihaja v goste ekipa iz Brežic.
Rezultati 13. kroga v prilogi.

NK Nafta - NK Farmtech Veržej 2:0 (1:0)

torek, 24. oktober 2017 ob 09:15

Članska ekipa je zabeležila ponoven poraz. Tokrat je bila uspešnejša lendavska ekipa. V soboto prihaja v goste NK Drava.
Rezultati 12. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Rogaška 0:4 (0:1)

ponedeljek, 16. oktober 2017 ob 14:19

Članska ekipa je v 11. krogu 2. SNL doma visoko izgubila. V soboto sledi tekma v Lendavi.
Rezultati 11. kroga v prilogi.

NK Ilirija - NK Farmtech Veržej 0:0

torek, 10. oktober 2017 ob 16:56

Članska ekipa je osvojila še tretjo zaporedno točko z identičnim rezultatom. V soboto prihaja v goste NK Rogaška.

NK Farmtech Veržej - NK Kalcer 0:0

ponedeljek, 02. oktober 2017 ob 13:50

Članska ekipa je še drugič zapored na domačem igrišču remizirala. Tokrat so z odločno igro presenetili drugouvrščeno ekipo iz Radomelj. Ekipo je sicer uradno vodil mladinski trener Milivoj Bračko. V soboto sledi gostovanje v Ljubljani proti NK Iliriji.