« marec 2017 »
NK Brežice - NK Farmtech Veržej 4:1 (1:0)

ponedeljek, 27. marec 2017 ob 12:36

Članska ekipa je v zadnjem krogu drugega dela tekmovanja v 2. SNL visoko izgubila v Brežicah. Domačini so v izenačeni tekmi svoje priložnosti znali popolnoma izkoristiti, veržejci pa kljub veliko pripravljenim priložnostim niso uspeli več kot enkrat zadeti domačih vrat. Za goste je zadel Jernej Trstenjak (70. min.). V soboto sledi gostovanje v Dobu.

NK Farmtech Veržej - NK Ankaran 1:0 (1:0)

ponedeljek, 20. marec 2017 ob 09:02

Članska ekipa je v 17. krogu 2. SNL z zadetkom Biana Paula Šauperla (na sliki) v 29. minuti premagala ekipo iz Ankarana. Zadnje zmage so se veržejci veselili v daljnem 9. krogu.To je tudi prva zmaga trenerja Marka Lešnika po prihodu v Veržej. V nedeljo sledi tekma v Brežicah.

NK Zarica - NK Farmtech Veržej 1:0 (0:0)

ponedeljek, 13. marec 2017 ob 12:09

V preloženi tekmi 16. kroga 2. SNL so veržejci izgubili proti neposrednemu konkurentu in še naprej ostajajo prikovani na 9. mesto. V soboto prihaja v goste ekipa NK Ankaran
Rezultati in lestvica 16. kroga v prilogi.

Tekme prihajajočega vikenda

petek, 10. marec 2017 ob 10:27

V spomladanskem delu precej spremenjena članska ekipa bo v nedeljo gostovala v Kranju, kjer bo v zaostalem  srečanju proti neposrednimu konkurentu za obstanek v 2. SNL NK Zarici poskušala doseči ugoden rezultat. Jesensko srečanje v Veržeju so dobili domačini s 3:1 (Klemen Lah, Luka Vindiš, Tadej Čuk).  V soboto dopoldan starejši dečki v okviru 16. kroga 1. lige U-15 gostijo vrstnike iz Dravograda. Na Koroškem so bili uspešnješi gostje z 1:3 (Vito Štrakl 2, Gašper Hozjan). Mladinci in kadeti bodo odigrali še zadnji pripravljalni tekmi pred začetkom spomladanskega dela 2. SKL/SML vzhod.

Amir Dervišević v Veržeju

četrtek, 16. februar 2017 ob 07:05

Včeraj se je končal zimski prestopni rok. Trenerju Marku Lešniku bo na razpolago kar nekaj novih igralcev. Najbolj zveneče ime je zagotovo Armin Dervišević (NK Maribor). Plod odličnega sodelovanja med obema kluboma sta tudi prestopa nekdanjega mladinskega reprezentanta Dejana Vokića ter Biana Paula Šauperla. V spomladanskem delu sezone bodo veržejski gledalci lahko videli tudi novince Mihaela Karlovčeca (SV Worgl), vratarja Maria Posavca (NK Varaždin), vratarja Damjana Klemenčiča (NK Grad), Denisa Žigerta ter Luko Ciglariča (NK Ljutomer). Po poškodbu se vrača Žan Kavaš.

Pripravljalne tekme

ponedeljek, 13. februar 2017 ob 13:13

Članska ekipa je v pripravah na pomladanski del 2. SNL odigrala še tri pripravljalne tekme. V Koprivnici je proti domačem hrvaškemu tretjeligašu izgubila z 0:1, v Celju igrala neodločeno 1:1 (Luka Ciglarič) proti NK Šampionu ter izgubila z DNŠ Muro z 1:4 (Matej Vok). Svojo drugo pripravljalno tekmo je odigrala tudi mladinska selekcija (na sliki). Na igrišču z umetno travo v Lendavi je premagala NK Nafto s 3:0 (1:0). Zadela sta Aljaž Sečko (2) ter Renaldo Vidovič.

NK Farmtech Veržej - NK Miklavž 5:0

torek, 31. januar 2017 ob 13:14

Članska ekipa je na igrišču z umetno travo v mariborskem ljudskem vrtu v četrtkovi večerni tekmi premagala mariborskega ligaša. Ta je vskočil po odpovedi dogovorjene tekme v Slovenski Bistrici (poledenelo igrišče). Za veržejce so zadeli Luka Ciglarič 2, Tadej Čuk, Klemen Lah ter Jure Srnec. V nedeljo sledi tekma v Koprivnici proti domačem tretjeligašu.

Članske priprave

ponedeljek, 23. januar 2017 ob 14:50

Priprave članske ekipe na spomladanski del sezone prehajajo v tretji teden. Zaradi hladnega vremena je bil trener Marko Lešnik primoran spremeniti začrtan program dela. Tako ekipa več časa preživi v telovadnicah v Beltincih in Veržeju, enkrat tedensko pa koristi tudi stezo atletskega stadiona v Murski Soboti. Ostale dneve igralci preživijo na večernih treningih na igrišču z umetno travo. Kar se igralskega kadra tiče so klub zapustili Denis Gamilec, Marko Ilič, Alan Hočevar ter Sašo Žnidarič, Nejc Ajlec ter Matej Fišer pa bosta najverjetneje okrepila sosednje nižjeligaške klube. Po daljši odsotnosti zaradi poškodb se vračata Anej Meznarič ter Žan Kavaš. Strelsko učinkovitost bo pomagal dvigniti Luka Ciglarič, ki je v jeseni igral v ljutomerskem tretjeligašu. Treningom se je priključil tudi nekdanji član mlajših selekcij Denis Ži ... NK Farmtech Veržej - NK Brda 0:1 (0:1)

NK Farmtech Veržej - NK Brda 0:1 (0:1)

torek, 06. december 2016 ob 07:37

V preloženi tekmi 2. SNL je veržejska članska ekipa izgubila pomembno domače srečanje. Tekma je bila odločena že v 8. minuti. Tako bodo člani prezimili na predzadnjem mestu lestvice.

Odpovedana članska tekma

sobota, 12. november 2016 ob 13:00

Glavni sodnik Dejan Vivod je na podlagi ogleda igrišča odločil, da ni pogojev za normalno igranje nogometne tekme NK Farmtech Vrežej - NK Brda. Tekmovalni oddelek NZS pa je tekmo delegiral v soboto 03.12. ob 13.30.

[1] 2 3 4   naprej »  zadnja »

Veržejske Tikvice

NK Veržej - NK Čarda