19202122232425
2627282930

NK Jadran - NK Farmtech Veržej 3:0 (0:0)

ponedeljek, 20. november 2017 ob 08:34

Članska ekipa se z drugega zaporednega gostovanja vrača z visokom porazom. Domačini so prvi zadetek dosegli v 65. minuti, preostala dva pa v sodnikovem podaljšku. V soboto prihaja v goste NK Dob.
Rezultati 16. kroga v prilogi.

NK Brda - NK Farmtech Veržej 4:3 (1:1)

ponedeljek, 13. november 2017 ob 07:26

Z najdaljšega gostovanja v 2. SNL se je članska ekipa vrnila brez osvojenih točk. Veržejci so sicer povedli že v 1. minuti (Miha Vidmar). Domačini so v drugem polčasu povedli z 3:1. Nato je naprej zadel Luka Lazar (84. min., 11m) ter izenačil Klemen Lah (90. min.). Domačini so nato za zmago zadeli v sodnikovem podaljšku.
Rezultati 15. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Brežice 1:0 (1:0)

ponedeljek, 06. november 2017 ob 08:17

Članska ekipa je 14. krogu 2. SNL zabeležila drugo zmago, prvo na domačem igrišču. Edini zadetek na tekmi je  dosegel Andraž Sorko (7. min.). V nedeljo sledi gostovanje v Goriških Brdih.
Retultati 14. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Drava 0:2 (0:2)

ponedeljek, 30. oktober 2017 ob 12:00

Tudi po 13. krogu 2. SNL članska ekipa ostaja na zadnjem mestu lestvice. Ptujčani so oba zadetka dosegli v prvem polčasu. V soboto prihaja v goste ekipa iz Brežic.
Rezultati 13. kroga v prilogi.

NK Nafta - NK Farmtech Veržej 2:0 (1:0)

torek, 24. oktober 2017 ob 09:15

Članska ekipa je zabeležila ponoven poraz. Tokrat je bila uspešnejša lendavska ekipa. V soboto prihaja v goste NK Drava.
Rezultati 12. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Rogaška 0:4 (0:1)

ponedeljek, 16. oktober 2017 ob 14:19

Članska ekipa je v 11. krogu 2. SNL doma visoko izgubila. V soboto sledi tekma v Lendavi.
Rezultati 11. kroga v prilogi.

NK Ilirija - NK Farmtech Veržej 0:0

torek, 10. oktober 2017 ob 16:56

Članska ekipa je osvojila še tretjo zaporedno točko z identičnim rezultatom. V soboto prihaja v goste NK Rogaška.

NK Farmtech Veržej - NK Kalcer 0:0

ponedeljek, 02. oktober 2017 ob 13:50

Članska ekipa je še drugič zapored na domačem igrišču remizirala. Tokrat so z odločno igro presenetili drugouvrščeno ekipo iz Radomelj. Ekipo je sicer uradno vodil mladinski trener Milivoj Bračko. V soboto sledi gostovanje v Ljubljani proti NK Iliriji.

NK Farmtech Veržej - NK Zarica 0:0

petek, 29. september 2017 ob 11:33

V preloženi tekmi 2. SNL maloštevilni gledalci kljub nekaj priložnostim na obeh straneh niso videli zadetkov. Že v nedeljo prihaja v goste ekipa NK Kalcer Radomlje. Vodstvo kluba ter trener Marko Lešnik sta se dogovorila o prenehanju sodelovanja. Nov trener bo znan v kratkem.

NK Fužinar - NK Farmtech Veržej 3:0 (0:0)

ponedeljek, 25. september 2017 ob 11:33

Članska ekipa je doživela nov visok poraz in ostaja na dnu drugoligaške lestvice. V prvem polčasu so imeli sicer več priložnosti gostje, a so bili neučinkoviti. Po vodstvu domačih iz najstrožje kazni sta nato sledila še dva domača zadetka. V sredo je v Veržeju zaostala tekma 7. kroga, ko v goste prihaja ekipa NK Zarica.