22232425262728
2930

NK Veržej - NK Fužinar 1:4 (0:1)

ponedeljek, 16. april 2018 ob 13:57

Članska ekipa je doživela nov domači poraz. Edini zadetek za veržejce je zadel Tadej Čuk (57. min.). V soboto sledi tekma v Radomljah.
Rezultati 23. kroga v prilogi.

NK Zarica - NK Veržej 0:1 (0:1)

ponedeljek, 09. april 2018 ob 12:02

Članska ekipa je po dolgotrajnem točkovnem postu (zadnja zmaga v 14. krogu) v 22. krogu zabeležila svojo tretjo zmago v 2. SNL. Zadel je Jure Volmajer (21. min.). V soboto prihaja v goste ekipa Fužinarja.
Rezultati 22. kroga v prilogi.

Tekma NK Veržej - DNŠ Mura člani

četrtek, 29. marec 2018 ob 06:50

V soboto sledi prva domača članska tekma. V goste prihaja vodeča ekipa 2. SNL DNŠ Mura iz Murske Sobote. Kljub slabšemu startu veržejcev (dva poraza v gosteh, preložena domača tekma s Krko) se na stadiounu Čistina pričakuje povečan obisk ljubiteljev nogometa. Vse obiskovalce tudi obveščamo, da bo na tekmi veljal strožji varnostni režim. Ker je  dostop do stadiona v Veržeju omejen, naprošamo, da pridete na tekmo pravočasno - vsaj pol ure pred pričetkom tekme. Hvala za razumevanje.

Preložena tekma s Krko

petek, 16. marec 2018 ob 06:29

Zaradi nedokončane sanacije igrišča in slabe vremenske napovedi je jutrišnja članska tekma proti NK Krki preložena. Nov termin je sreda 04.04. ob 16.00.

Pripravljalne tekme

ponedeljek, 12. februar 2018 ob 13:24

Na pustno  nedeljo so bile aktivne ekipe starejših dečkov, mladincev ter članov. Selekcija U-15 je v Kidričevem zabeležila minimalen poraz (0:1). Mladinci so na umetni travi Ljudskega vrta v Mariboru premagali člansko ekipo NK Palome s 4:1 (1:1). Zadeli so Tadej Titan (2), Tilen Ketiš ter Blaž Brunec. Članska ekipa se je v Stradnu razšla s ŠNK Radgono 1:1 (strelec Jure Volmajer). Kadetska tekma proti članom NK Cerkvenjaka je zaradi zasneženega igrišča v Lenartu odpadla. Sicer pa so kadeti odigrali že tri pripravljalne tekme. V Slovenski Bistrici so izgubili z domačo mladinsko ekipo (1:4) ter premagali dva prvoligaša - DNŠ Muro (3:1) ter NK Aluminij (2:1).

NK Farmtech Veržej - NK Dob 0:2 (0:0)

ponedeljek, 27. november 2017 ob 09:04

V zadnjem 17. krogu 2. SNL je članska ekipa doživela nov poraz. Oba zadetka so gostje dosegli v drugem polčasu.
Rezultati 17. kroga v prilogi.

NK Jadran - NK Farmtech Veržej 3:0 (0:0)

ponedeljek, 20. november 2017 ob 08:34

Članska ekipa se z drugega zaporednega gostovanja vrača z visokom porazom. Domačini so prvi zadetek dosegli v 65. minuti, preostala dva pa v sodnikovem podaljšku. V soboto prihaja v goste NK Dob.
Rezultati 16. kroga v prilogi.

NK Brda - NK Farmtech Veržej 4:3 (1:1)

ponedeljek, 13. november 2017 ob 07:26

Z najdaljšega gostovanja v 2. SNL se je članska ekipa vrnila brez osvojenih točk. Veržejci so sicer povedli že v 1. minuti (Miha Vidmar). Domačini so v drugem polčasu povedli z 3:1. Nato je naprej zadel Luka Lazar (84. min., 11m) ter izenačil Klemen Lah (90. min.). Domačini so nato za zmago zadeli v sodnikovem podaljšku.
Rezultati 15. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Brežice 1:0 (1:0)

ponedeljek, 06. november 2017 ob 08:17

Članska ekipa je 14. krogu 2. SNL zabeležila drugo zmago, prvo na domačem igrišču. Edini zadetek na tekmi je  dosegel Andraž Sorko (7. min.). V nedeljo sledi gostovanje v Goriških Brdih.
Retultati 14. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Drava 0:2 (0:2)

ponedeljek, 30. oktober 2017 ob 12:00

Tudi po 13. krogu 2. SNL članska ekipa ostaja na zadnjem mestu lestvice. Ptujčani so oba zadetka dosegli v prvem polčasu. V soboto prihaja v goste ekipa iz Brežic.