21222324252627
28293031
NK Farmtech Veržej - NK Ankaran 4:0 (1:0)

ponedeljek, 29. maj 2017 ob 12:49

V zadnjem krogu 2. SNL je veržejska ekipa dosegla svoji najvišjo zmago v tej sezoni. Proti Ankaranu (igral bo v kvalifikacijah za 1. SNL, saj se je NK Dob kvalifikacijam odpovedal) so zadeli Bian Paul Šauperl (30. min.), Dejan Vokič (54. min.), Tadej Čuk (70. min.) ter Amir Dervišević (81. min.).
Razultati 27. kroga in končna lestvica v prilogi.

NK Brežice - NK Farmtech Veržej 4:1 (3:0)

ponedeljek, 22. maj 2017 ob 09:38

V predzadnjem krogu 2. SNL je članska ekipa doživela visok poraz v Brežicah. Edini strelec za veržejce je bil Luka Vindiš (63. min.). V soboto sledi še zadnja tekma, ko v Veržej prihaja ekipa NK Ankaran.
Rezultati 26. kroga v prilogi.

NK Drava - NK Farmtech Veržej 3:1 (2:1)

ponedeljek, 08. maj 2017 ob 10:27

Članska ekipa je na Ptuju v pomembni tekmi v boju za obstanek zabeležila poraz. Za goste je zadel Matej Vok (44. min.). V soboto prihaja v goste ekipa NK Krka.
Rezultati 24. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Triglav 2:0 (0:0)

ponedeljek, 10. april 2017 ob 12:37

Članska ekipa je z borbeno igro osvojila pomembni točki v boju za obstanek v 2.SNL. Zadela sta Amir Dervišević  (52. min.) ter Luka Vindiš (62. min.). Praznični vikend bo ekipa počivala, nato pa sledi gostovanje pri NK Zarici.

NK Dob - NK Farmtech Veržej 0:0

ponedeljek, 03. april 2017 ob 14:03

Članska ekipa je v Dobu proti drugouvrščeni ekipi iztržila točko. Kljub prilikam na obeh straneh sta mreži mirovali. V zadnji minuti prvega polčasa je drugi rumeni karton dobil Dejan Vokić, v drugem polčasu pa se je hujše poškodoval Bian Paul Šauperl. Tako oslabljena ekipa bo v soboto gostila prvouvrščeno ekipo NK Triglav.

NK Brežice - NK Farmtech Veržej 4:1 (1:0)

ponedeljek, 27. marec 2017 ob 12:36

Članska ekipa je v zadnjem krogu drugega dela tekmovanja v 2. SNL visoko izgubila v Brežicah. Domačini so v izenačeni tekmi svoje priložnosti znali popolnoma izkoristiti, veržejci pa kljub veliko pripravljenim priložnostim niso uspeli več kot enkrat zadeti domačih vrat. Za goste je zadel Jernej Trstenjak (70. min.). V soboto sledi gostovanje v Dobu.

NK Farmtech Veržej - NK Ankaran 1:0 (1:0)

ponedeljek, 20. marec 2017 ob 09:02

Članska ekipa je v 17. krogu 2. SNL z zadetkom Biana Paula Šauperla (na sliki) v 29. minuti premagala ekipo iz Ankarana. Zadnje zmage so se veržejci veselili v daljnem 9. krogu.To je tudi prva zmaga trenerja Marka Lešnika po prihodu v Veržej. V nedeljo sledi tekma v Brežicah.

NK Zarica - NK Farmtech Veržej 1:0 (0:0)

ponedeljek, 13. marec 2017 ob 12:09

V preloženi tekmi 16. kroga 2. SNL so veržejci izgubili proti neposrednemu konkurentu in še naprej ostajajo prikovani na 9. mesto. V soboto prihaja v goste ekipa NK Ankaran
Rezultati in lestvica 16. kroga v prilogi.

Tekme prihajajočega vikenda

petek, 10. marec 2017 ob 10:27

V spomladanskem delu precej spremenjena članska ekipa bo v nedeljo gostovala v Kranju, kjer bo v zaostalem  srečanju proti neposrednimu konkurentu za obstanek v 2. SNL NK Zarici poskušala doseči ugoden rezultat. Jesensko srečanje v Veržeju so dobili domačini s 3:1 (Klemen Lah, Luka Vindiš, Tadej Čuk).  V soboto dopoldan starejši dečki v okviru 16. kroga 1. lige U-15 gostijo vrstnike iz Dravograda. Na Koroškem so bili uspešnješi gostje z 1:3 (Vito Štrakl 2, Gašper Hozjan). Mladinci in kadeti bodo odigrali še zadnji pripravljalni tekmi pred začetkom spomladanskega dela 2. SKL/SML vzhod.

Amir Dervišević v Veržeju

četrtek, 16. februar 2017 ob 07:05

Včeraj se je končal zimski prestopni rok. Trenerju Marku Lešniku bo na razpolago kar nekaj novih igralcev. Najbolj zveneče ime je zagotovo Armin Dervišević (NK Maribor). Plod odličnega sodelovanja med obema kluboma sta tudi prestopa nekdanjega mladinskega reprezentanta Dejana Vokića ter Biana Paula Šauperla. V spomladanskem delu sezone bodo veržejski gledalci lahko videli tudi novince Mihaela Karlovčeca (SV Worgl), vratarja Maria Posavca (NK Varaždin), vratarja Damjana Klemenčiča (NK Grad), Denisa Žigerta ter Luko Ciglariča (NK Ljutomer). Po poškodbu se vrača Žan Kavaš.