21222324252627
282930
NK Tehnostroj Veržej - NK Stojnci 1:1 (1:0)

nedelja, 12. junij 2011 ob 07:23

Z neodločenim rezultatom v zadnjem krogu 3. SNL se je članska ekipa poslovila od tekmovanja v 3. SNL. V sezoni 2011/12 bo tako nastopala v Pomurski ligi. Strelec za veržejce je bil David Vinkovič (41. min.). Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.
Statistika pomladanskega dela lige v prilogi.

NK Čarda - NK Tehnostroj Veržej 6:2 (1:2)

torek, 07. junij 2011 ob 16:55

V predzadnjem krogu 3. SNL je veržejska članska ekipa izgubila v Martjancih in si s tem zmanjšala možnosti za obstanek na minimum. Za veržejce je spet dvakrat zadel David Vinkovič. V zadnjem krogu je za obstanek ekipe, ki že od vsega začetka nastopa v 3. SNL potrebna zmaga, naš konkurent Zreče pa bi moral izgubiti na gostovanju v Šentjurju, ki je že štajerski ligaš. A upanje umira zadnje!
Rezultati 25. kroga v prilogi.

NK Tehnostroj Veržej - Brežice 0:0 NK Tehnostroj Veržej - NK Brežice 3:2 (3:0)

nedelja, 05. junij 2011 ob 20:59

V predzadnjem krogu 2SKL/SML sta veržejski ekipi osvojili štiri pomembne točke v boju z neposrednim konkurentom za skupno drugo mesto. Kadeti (brez štirih igralcev prve postave) so zamudili priložnost za zmago, saj so zadeli prečnik in vratnico, goste pa je reševal tudi odlični vratar. Mladinci (brez pet igralcev prve postave) so igrali odlično v prvem polčasu. Strelci so bili Renato Vereš (15.min), Matej Andrejč (37. min.) in Rok Rantaša (45.min). Tudi gostje bi lahko dosegli kak zadetek, a je bil veržejski vratar "Buco" tokrat odličen. V drugem polčasu pa so gostje zadeli dvakrat, pri domačih je bil izključen Benjamin Jaklin. V zadnjem krogu sledita tekmi v Ljutomeru. Slike s tekem si lahko ogledate v galeriji.
Rezultati in statistika 25. kroga v prilogi.

NK Tehnostroj Veržej - NK Mozirje 3:2 (2:1)

nedelja, 05. junij 2011 ob 07:18

Starejši dečki U-14 so končali prvenstvo v 1. ligi U-14 z zmago nad žilavo ekipo iz Mozirja in se ji tako oddolžili za jesenski poraz. Uvrstitev na 12. mesto je lep uspeh ekipe trenerja Zorana Osterca. V prvem polčasu so veržejci zamudi kar nekaj lepih priložnosti za visoko zmago. Zadela sta Aljaž Tušak (11. min.) in Patrik Bukovec (20. min.). Po zadetkih domačih so nato gostje uspeli rezultat izenačiti. Zmago pa je domači ekipi prinesel Patrik Bukovec v 65. minuti. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.
Rezultati 30.kroga in celotnega prvenstva v prilogi.

Cibibani U-6 2. na turnirju na Ptuju

nedelja, 05. junij 2011 ob 07:03

Najmlajši cicibani U-6 so osvojili 2. mesto na močnem mednarodnem turnirju  "Dravaš 2011", ki ga je priredila NŠ Poli Drava Ptuj. Udeležilo se ga je šestnajst ekip. V svoji predtekmovalni skupini so osvojili prvo mesto. Najprej so igrali brez zadetkov proti NK Rudarju iz Velenja, nato pa dvakrat minimalno (1:0) zmagali proti NK Ormožu in NK Aluminiju. V polfinalu so nato z 2:0 premagali še domačina NŠ Poli Drava. V finalu je zmanjkalo moči in sledil je poraz proti NK CMC Celju z 0:3.

Mlajši dečki U-12 (dve ekipi) prvaki MNZ

sreda, 01. junij 2011 ob 21:34

V Veržeju se je odigral turnir mlajših dečkov U-12 (dve ekipi) na katerem so nastopile ekipe NK Ljutomer, ND Mura 05 in NK Tehnostroj Veržej. Premočno sta v skupnem seštevku zmagali domači ekipi. Ekipa Veržeja I je zabeležila visoki zmagi proti ND Muri 05 z 8:0 (Luka Pihler 4, Žan Kolmanič 2, Partik Gregorinčič, Jaša Roškar) in NK Ljutomeru z 8:0 (Žan Kolmanič 3, Luka Pihler 2, Marko Maučec, Patrik Gregorinčič, Jaša Roškar). Ekipa Veržeja II je najprej igrala neodločeno proti vrstnikom iz Murske  Sobote 4:4 (Marjan Rajh 3, Karel Šalamun) ter premagala ljutomerčane z 9:2 (Karel Šalamun 3, Marjan Rajh 3, Žan Jurkovič 2, Žan Ferlin). Veržejski ekipi sta se tako uvrstili v četrtfinale državnega prvenstva, kjer se bodo 19.06. pomerili z zmagovalcem prvenstva MNZ Celje (CM Celje ali Rudar Velenje). ... NK Tehnostroj Veržej - NK Malečnik 5:1 (1:0)

NK Tehnostroj Veržej - NK Malečnik 5:1 (1:0)

nedelja, 29. maj 2011 ob 08:35

Članska ekipa je zabeležila še drugo zaporedno zmago in tako ohranja možnost za obstanek v 3. SNL. Zmaga je bila težje priborjena kot kaže rezultat, saj se gostje iz Malečnika niso zlahka predali. Rezultat prvega polčasa je postavil Marko Karnet (41. min) s samostojnim prodorom. Gostje so bili zelo nevarni iz prekinitev. Izenačili so po podaji  s kota (57. min.). Deset minut pozneje je bil storjen prekršek v kazenskem prostoru nad Davidom Vinkovičem. Zanesljiv realizator je bil Marko Karnet. V zadnjih petnajstih minutah sta nato zadela še David Vinkovič (77. in 81. min.) ter po izrednem samostojnem prodoru Alena Gašperšiča še Matej Vinkovič (79. min). V nedeljo 05.06. sledi gostovanje v Martjancih. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.
Rezultati 24. kroga v prilogi.

Selekcija U-12 I zmagovalka lige MNZ

sobota, 28. maj 2011 ob 08:24

Končano je prvenstvo v ligah mlajših dečkov U-12 MNZ Murska Sobota. Ekipa trenerja Branka Roškarja je premočno, brez izgubljene točke v štirinajstih tekmah, osvojila prvo mesto v skupini B z razliko v zadetkih 232:9. V skupini A je ekipa trenerja Erika Vičiča NK Tehnostroj Veržej II osvojila 2. mesto (12 9 0 3, 72:26).

ND Dravinja - NK Tehnostroj Veržej  0:1 (0:0) ND Dravinja - NK Tehnostroj Veržej 0:5 (0:1)

ND Dravinja - NK Tehnostroj Veržej 0:1 (0:0) ND Dravinja - NK Tehnostroj Veržej 0:5 (0:1)

petek, 27. maj 2011 ob 06:32

Z gostovanja v Slovenskih Konjicah se kadetska in mladinska ekipa v  okviru 24. kroga 2. SKL/SML vračata z vsemi osvojenimi točkami. Kadeti so zmagali z zadetkom Luke Ciglariča (71. min.), ki je prišel sam pred vratarja in rutinirano zadel. Kristian Vrbnjak je domačemu napadalcu obranil najstrožjo kazen v 62. minuti. Mladinci so na izredno nekvalitetnem ogrišču v drugem polčasu zmleli domače vrstnike. Najprej je v 38. minuti zadel Mario Skuhala iz bližine. Žan Kavaš (59. min.) je z zadetkom s prostega strela z roba kazenskega prostora zadel same rašlje. Svoj drugi zadetek na tekmi je Mario Skuhala zadel v 67. min. Sledila sta zadetka Roka Ropoše (83.min. ) in Davida Štrakla (89.min.) po samostojnih prodorih. V skupni uvrstitvi sta se tako ekipi prebili na odlično tretje mesto. V predzadnjem krogu v Veržeju gostujejo Brežičani, zatem pa sledi še gostovanje v L ...

NK Zreče - NK Tehnostroj Veržej 1:4 (0:1)

torek, 24. maj 2011 ob 06:25

Po seriji porazov (devet), katere ne pomnijo niti najstarejši člani društva, je članska ekipa vendarle zabeležila prvo zmago v pomladanskem delu sezone. Na gostovanju v Zrečah proti neposrednemu tekmecu za obstanek v ligi so točke toliko bolj pomembne. Ohranjajo namreč možnost obstanka v ligi, ob seveda ugodnih rezultatih doma proti NK Mačeniku in Stojncem ter v gosteh proti Čardi. Pa še rezultati tekmecev nam morajo iti na roko. Če nas je dosedaj na nekaterih tekma zapustila sreča, je bilo tokrat drugače. Posebej razpoložen je bil David Vinkovič s tremi zadetki (15., 67. in 79. min.). Zadnji zadetek za veržejce je prispeval Marko Karnet (81. min.). V soboto prihaja v Veržej ekipa Malečnika. Vabljeni.

« prva  « nazaj  140 141 142 [143] 144 145 146   naprej »  zadnja »