78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
NK Krško - NK Tehnostroj Veržej 4:2 (2:2) NK Krško - NK Tehnostroj Veržej  5:0 (2:0)

NK Krško - NK Tehnostroj Veržej 4:2 (2:2) NK Krško - NK Tehnostroj Veržej 5:0 (2:0)

torek, 29. marec 2011 ob 00:28

Z gostovanja iz Krškega se veržejski kadeti in mladinci vračajo poraženi. Kadetska ekipa je sicer povedla z lepim zadetkom Luke Ciglariča (8. min) s prostega strela z dvajsetih metrov. Toda že v naslednji minuti so iz protinapada prejeli poceni zadetek. Odhod poškodovanega Ciglariča iz igre ni ugodno vplival na veržejce. V zadnji minuti prvega polčasa so prejeli še en poceni zadetek. Drugi polčas so začeli obetavno. Najprej je Tomaž Markovič zadel okvir vrat, takoj nato pa je Simon Kapun izenačil s strelom pod prečnik (45. min.). Nato je na sceno stopil glavni sodnik, ki je razveljavil povsem regularen zadetek veržejcev. V nadaljevanju so gostje nato padli v igri in domačini so dosegli pri koncu srečanja še dva zadetka. Mladinci se na igrišču z umetno travo niso najboljše znašli in domačini so ob polčasu zaslu ... NK Tehnostroj Veržej - NK Odranci 0:3 (0:1)

NK Tehnostroj Veržej - NK Odranci 0:3 (0:1)

torek, 29. marec 2011 ob 00:11

V pomurskem derbiju 3. SNL vzhod sta se srečala stara tretjeligaška znanca. Veržejcani so se hoteli maščevati za katastrofalni jesenski poraz (0:7). Začeli so odločno in že v drugi minuti srečanja je gostujoči vratar obranil strel z glavo iz neposredne bližine. Šok za domače sledi v naslednji minuti, ko gostje zadenejo vrata domačega vratarja s polovice igrišča. Takoj nato sledi še prečnik gostov. Da ni rezultat po prvem polčasu bil vsaj tri zadetke v veržejsko korist pa je zaslužen gostujoči vratar, ki je branil nemogoče ter nespretnost domačih igralcev. V drugem polčasu so izkušeni gostje znali držati rezultat. Izkazal se je tudi njihov napadalec Zelko z dvema zadetkoma. V Veržeju lahko samo upajo, da se ne bo ponovila jesenska zgodba, ko so izgubili tri srečanja zapored. Sledi namreč gostovanje na težkem terenu v Štorah. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji ... Zmaga selekcije U-6

Zmaga selekcije U-6

ponedeljek, 28. marec 2011 ob 23:49

Selekcija najmlajših veržejskih nogometašev U-6 je zmagala na turnirju, ki ga je NK Rakičan priredil v športni dvorani v Bakovcih in na katerem je nastopilo deset ekip. Nove izkušnje si je nabirala tudi veržejska druga ekipa. Najboljši vratar turnirja je bil vratar NK Tehnostroj Veržeja Erazen Kos.
Rezultati turnirja v prilogi.

Turnir U-10 v Mariboru

nedelja, 27. marec 2011 ob 08:01

Starejši cicibani u-10 so se udeležili mednarodnega turnija, ki ga je v okvirju akcije "Mariborski utrip" v dvorani Tabor priredil NK Pohorje. Natopilo je 16 ekip iz Avstrije, Hrvaške in Slovenije. Veržejci so izgubili vsa tri srečanja v svoji predtekmovalni skupini. Najprej je bil z zadetkom v zadnjih trenutkih srečanja boljši NK Publikum Celje s 3:2, nato so kljub vodstvu izgubili z NŠ Roberta Korena Dravograd z 1:3. V zadnji teknmi pa je zmanjkalo moči in NŠ Maribor je zmagala z visokim rezultatom 7:0.

NK Tehnostroj Veržej - NK železničar 4:2 (2:1)

sobota, 26. marec 2011 ob 13:27

Veržejski starejši dečki so dosegli pomembmo zmago za obstanek v 1. ligi U-14. V zelo nervozni tekmi so premagali direktnega tekmeca za obstanek. Povedli so veržejci z zadetkom Uroša Piherja, ki je preigral nasprotno obrambo in z bližine zadel prazno mrežo. Po dobri stari navadi je veržejska obramba podarila žogo mariborčanom, ki jim ni bilo težko izenačiti. Spet so povedli veržejci z zadetkom Patrika Bukovca. V drugem polčasu so železarji ponovno izenačili. Odločilni trenutek je bila izključitev mariborskega napadalca. Domačini so izkoristili igralca več z dvema zadetkoma Luke Papiča. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.
Rezultati in statistika 21.kroga v prilogi.

NK Gančani - NK Tehnostroj Veržej 0:2 (0:0)

petek, 25. marec 2011 ob 14:05

V 4. krogu mladinskega pokala MNZ Murska Sobota je v Gančanih nastopila kombinirana kadetsko - mladinska ekipa. Na neravnem igrišču se veržejci v prvem polčasu nikakor niso znašli. Domačini so si v tem delu igre pripravili dve idealni priložnosti, a ju niso izkoristili. V drugem polčasu pa je za goste najprej iz bližine zadel Luka Ciglarič. Potem so igrali le še veržejci, ki pa so zamudili nekaj idealnih priložnosti, zadeli so tudi prečnik. V zadnjih trenutkih tekme je končni rezultat postavil Rok Ropoša. V finalu pokala se bo veržejska ekipa pomerila z ND Muro 05, ki je v Ljutomeru tesno z 2: 1 premagala domačega drugoligaša.

NK Maribor v Veržeju

torek, 22. marec 2011 ob 20:04

V torek 29.03. ob 17.00 vas vabimo na prijateljsko tekmo, ko domačemu tretjeligašu v goste prihaja vodilna ekipa 1. slovenske nogometne lige. Po zagotovilih trenerja Veržeja Petra Breznika bodo mariborčani nastopili v najboljši postavi.

NK Tehnostroj Veržej - NK Železničar 1:0, NK Tehnostroj Veržej - NK Železničar 3:2

ponedeljek, 21. marec 2011 ob 18:55

V 15. krogu 2.SKL/SML sta tako kadetska kot mladinska ekipa zabeležili tesne zmage. Kadeti so povedli že na začetku srečanja, ko je iz neposredne bližine zadel Luka Ciglarič. Rezultat se potem kljub kar nekaj priložnostim na obeh straneh ni spremenil. Mladinci so začeli podjetno in posledica sta bila dva hitra zadetka v mreži mariborskege vratarja. Najprej je zadel s strelom s strani Mario Skuhala (8. min.), nato pa z močnim strelom še Jernej Trstenjak (16. min.). Goste je v igro vrnila dosojena najstrožja kazen, ki jo je domači vratar lepo obranil, a je mariborski napadalec odbito žogo potisnil v mrežo. Vodstvo domačih je nato v 83. minuti povišal Luka Lesjak. Po nepotrebnem  pa so veržejci prejeli še drugi zadetek dve minuti pred koncem, a je potem železarjem za kaj več zmanjkalo ča ...

NK Paloma - NK Tehnostroj Veržej 3:0 (1:0)

nedelja, 20. marec 2011 ob 07:28

Članska ekipa je v okvirju prvega pomladanskega kroga gostovala v Sladkem vrhu. Na za veržejce vedno neugodnem terenu so doživeli najvišji poraz v zadnjih letih v Sladkem Vrhu. Proti neposrednemu tekmecu v boju za obstanek se je zalomilo že v 5. minuti, ko so domačini hitro zadeli. Veržejci so v prvem polčasu zamudili nekaj lepih priložnosti. Najlepšo je imel Miha Karlovčec, ki je z bližine zgrešil prazen gol. Drugi zadetek domačih je padel v 60. minuti iz upravičeno dosojene najstrožje kazni. Že v naslednjem napadu je po prekršku nad Karnetom sodnik pokazal na nastrožjo kazen za veržejce, ki pa jo je Alen Gašperšič slabo izvedel in domačemu vratarju strela ni bilo težko ubraniti. Končni rezultat so domačini postavili v sodnikovem podaljšku. V soboto sledi v Veržeju pomurski derbi proti NK Odrancem. ...

NŠ Maribor - NK Tehnostroj Veržej 7:1 (3:0)

nedelja, 20. marec 2011 ob 07:22

V 20. krogu 1. lige U-14 so veržejski starejši dečki gostovali v Ljudskem vrtu v Mariboru proti prvemu favoritu prvenstva NŠ Maribor. Začetek tekme je bil v stilu dosedanjih, saj so si že v tretji minuti zabili avtogol, nato pa v prvem polčasu prejeli še dva zadetka. Tudi v drugem polčasu so bile krizne minute od 37.do 42., ko so domačini po napakah obrambe dosegli še tri poceni zadetke. Častni zadetek je nato po samostojnem prodoru v 55. minuti dosegel Alen Lebar.
Rezultati in statistika 20. kroga v prilogi.

« prva  « nazaj  144 145 146 [147] 148 149 150   naprej »  zadnja »