567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
NK Nafta - NK Tehnostroj Veržej 1:3 (0:2) NK Nafta - NK Tehnostroj Veržej 1:2 (0:1)

nedelja, 10. april 2011 ob 07:12

S težkega gostovanja v Lendavi se tako kadetska kot mladinska ekipa vračata z zasluženo zmago. Kadeti so prvi zadetek dosegli iz najstrožje kazni (Alen Brumen, 26 min.) po prekršku domačega vratarja nad Lukom Ciglaričem. Drugi zadetek je dosegel Tomaž Markovič (36. min.) s strelom z roba kazenskega prostora. V zadnji minuti srečanja je zadel še Martin Cimerman. Mladinska tekma je bila polna priložnosti z obeh straneh. Veržejci so oba zadetka dosegli iz upravičeno dosojenih najstrožjih kazni. Obakrat je bil uspešen najboljši strelec Veržeja Jernej Trstenjak (25. in 62. min.), ki je tako dosegel že 14 zadetkov. V 88. minuti so domačini zmanjšali rezultat z avtogolom Roka Ropoše. Tako sta v skupni uvrstitvi obe ekipi zadržali visoko četrto mesto. V nedeljo sledita domači tekmi proti Žalcu, kjer sta jeseni obe ekipi gladko izgubili.
Rezultati in statistika 18. kroga v prilogi.