78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
NK Tehnostroj Veržej - NK Železničar 1:0 (1:0) NK Tehnostroj Veržej - NK Železničar 5:1 (2:0)

ponedeljek, 12. september 2011 ob 19:30

Kadeti in mladinci so odigrali tretji tekmi v 2. ligi. Kadeti so dosegli svojo prvo zmago z evrogolom Žana Kocuvana (34. min) s prostega strela. Mladinska ekipa je zabeležila še tretjo gladko zmago. Mrežo gostov je načel Alen Brumen. Sledil je prekršek nad Nikom Škodnikom v kazenskem prostoru. Zanesljiv realizator z bele točke je bil Luka Ciglarič (38. min). V drugem polčasu so zadeli še Niko Škodnik (83.min), Luka Ciglarič (87. min) in Jernej Trstenjak (90. min). V nedeljo v Veržeju gostujejo igralci iz Šoštanja. Slike z mladinske tekme si lahko ogledate v galeriji.
Rezultati in statistika 5. kroga v prilogi.

NK Tehnostroj Veržej - NK Grad 1:1 (0:1)

nedelja, 11. september 2011 ob 11:42

Veržejska članska ekipa ostaja neporažena tudi po četrtem krogu. Tokrat sta obe ekipi v pomurskem derbiju prikazali slabo igro. V prvem polčasu so s prostega strela z roba kazenskega prostora zadeli gostje. Uspešen je bil Dejan Benkič (igral je tudi v Veržeju). Minuto pred koncem srečanja je rezultat izenačil najboljši veržejski strelec David Vinkovič s strelom iz neposredne bližine. V soboto veržejci gostujejo proti glavnemu favoritu prvenstva v Zavrču.
Rezultati 4. kroga v prilogi.

NK Tehnostroj Veržej - NK Rudar 0:3 (0:1)

nedelja, 11. september 2011 ob 11:38

V šestem krogu 1. lige starejših dečkov U-14 je v Veržeju gostovala ekipa iz Velenja. Gostje so v prvem polčasu zadeli po podaji s kota in neodločnosti veržejske obrambe. Obe ekipi sta nato imeli nekaj priložnosti za spremembo rezultata. V drugem polčasu so velenjčani še dvakrat zadeli in zasluženo osvojili vse tri točke. Veržejci v naslednjem krogu igrajo v nedeljo proti ekipi NK Simer Celje.
Rezultati 6. kroga v prilogi.

Selekcija U-12 v Muenchnu

nedelja, 11. september 2011 ob 07:46

Selekcija mlajših dečkov U-12 se je mudila na enodnevnem izletu v bavarski prestolnici. Kaj vse so si ogledali najdete v rubriki galerija.

Bogat nogometni vikend v Veržeju

četrtek, 08. september 2011 ob 21:51

V soboto in nedeljo bodo na igrišču v Veržeju odigrane kar štiri tekme državnega prvenstva. V soboto ob 11.00 je na sporedu tekma 6. kroga 1. lige starejših dečkov U-14, ko veržejcem v goste prihaja ekipa NK Rudarja iz Velenja. Popoldanski termin (16.00) je rezerviran za pomurski derbi četrtega kroga 3. SNL vzhod. Še neporažena članska ekipa gosti ekipo iz Grada. Na prošnjo NK Železničarja (zasedenost igrišča) se bo 5. krog kadetske in mladinske lige odigral v Veržeju. Kadetska tekma je na sporedu ob 14.30, dve uri pozneje sledi še mladisnka tekma.

Začetek sezone mlajših dečkov

četrtek, 08. september 2011 ob 21:40

V 1. krogu lige mlajših dečkov U-12 je v Veržeju ekipa Veržej I tesno z 4:3 (4:3) premagala dekliško ekipo ŽNK Pomurje. Ekipa Veržeja II, za katero nastopajo mlajši igralci (letnik 200 in 2001), je izgubila z ND Muro I z 2:11 (1:3).

Začetek prvenstva selekcij U-8

četrtek, 08. september 2011 ob 20:59

Tekmovanje v ligi MNZ Murska Sobota so začeli tudi mlajši cicibani U-8, kjer NK Veržej nastopa z dvema ekipama. Ekipa Veržej I je v Gančanih premagala domačine z 5:0 ter NK Rakičan z 10:1 ter izgubila z NK Čardo z 0:2. Ekipa Veržej II je nastopila na domačem terenu ter premagala NŠ Roma z 2:1, igrala neodločeno z NK Ljutomerom 1:1 ter izgubila z ND Mura I z  0:9.

NK Tehnostroj Veržej - NK Brežice 1:4 (0:1) NK Tehnostoj Veržej - NK Brežice 4:2 (2:1)

ponedeljek, 05. september 2011 ob 19:57

Po dveh preloženih tekmah (Žalec, Bistrica) so kadeti in mladinci prvič odigrali srečanji na domačem igrišču. Kadeti se vedno prepoceni dobivajo zadetke in še naprej ostajajo brez točk. Edini zadetek tekmi je dosegel Luka Papič (1:2). Razburljivo je bilo na mladinski tekmi, kjer so gostje povedli že v 6. minuti s prostega strela. Nato sta za domače zadela Alen Brumen (17. min) in Luka Ciglarič (20. min). Že dve minuti pozneje je sodnik (pre)strogo pokazal pot v slačilnico Mateju Turku (drugi rumeni karton). V 82. minuti je lepo zadel Luka Ciglarič, že v naslednjem napadu pa so gostje rezultat zmanjšali. Po dolgi poškodbi se je na igrišče vrnil Niko Škodnik in že takoj dosegel zadetek (89. min.). Slike s tekem si lahko ogledate v galeriji. V nedeljo ekipi gostujeta v Mariboru proti NK Železničarju.Rezultati in ... NK Tromejnik - NK Tehnostroj Veržej 1:2 (1:0)

NK Tromejnik - NK Tehnostroj Veržej 1:2 (1:0)

ponedeljek, 05. september 2011 ob 19:34

Iz vročega gostovanja v Kuzmi se veržejska članska ekipa vrača z dragocenimi tremi točkami in po treh krogih prvenstva še naprej ostaja neporažena. Prvi polčas so sicer dobili minimalno domačini. V začetku drugega polčasa (52. min) je zaradi dveh rumenih kartonov igrišče moral zapustiti Tjaž Polajžar. To pa ni preprečilo najboljšemu veržejskem strelcu Davidu Vinkoviču (na sliki), da ne bi izenačil že tri minute pozneje. David je zmagoviti zadetek za Veržej nato dosegel v 74. minuti. Že v soboto prihaja v Veržej ekipa NK Grada. Vabljeni.
Rezultati 3. kroga v prilogi.

Matej Pučko ponovno v Veržeju

ponedeljek, 05. september 2011 ob 19:23

Seveda, a kot član reprezentance Slovenije U-19, ki je danes v Veržeju odigrala prijateljsko tekmo proti vrstnikom iz Republike Irske. Matej (letnik 1993)je zadnjo uradno tekmo za Veržej odigral v selekciji U-14. Potem ga je pot za eno leto vodila v ND Muro 05. Zadnja tri leta pa je bil član kadetske in mladinske ekipe NK Aluminija. V sezoni 2010/11 je zaigral že za člane NK Aluminija. V letošnjem prestopnem roku pa je podpisal pogodbo za NK Koper.  Z svojim prleškim rojakom "Jagodo" se je lepo ujel in za primorski klub dosegel že tudi prvi zadetek. Tekma se je sicer končala z zmago Slovenije z 1:0 (0:0). Matej je v prvem polčasu atraktivno izvedel najstrožjo kazen, a mu je prečnik preprečil zadetek pred domačim občinstvom. Meteju želimo veliko uspeha v njegovi profesionalni karieri.

« prva  « nazaj  136 137 138 [139] 140 141 142   naprej »  zadnja »