19202122232425
262728293031
NK Tehnostroj Veržej - NK Gančani 6:7 (2:2, 1:1)

sreda, 12. oktober 2011 ob 17:54

Veržejska članska ekipa je s slabo igro zasluženo izpadla iz pokalnega tekmovanje MNZ Murska Sobota (bili so lanski zmagovalec). Premagala jo je ekipa, ki v pomurski ligi še ni dosegla zmage. Veržejci si sicer povedli z zadetkom Marka Fajdige, zatem pa zastreljali najstrožjo kazen. Igralci Gančan so izkoristili neresnost domačih napadalcev in namesto razlike vsaj štirih zadetkov v prvem polčasu v korist domačinov, sta ekipi odšli po nasvete v slačilnico z neodločenim rezultatom. V drugem polčasu so gostje povedli iz prostega strela z roba kazenskega prostora, ko se je žoga odbila od živega zidu in končala v mreži. Izenačil je David Vinkovič s strelom z glavo tik pred koncem srečanja. Po streljanju enajstmetrovk so več sreče imeli gostje in so se zasluženo veselili uvrstitve v nadaljnje tekmovanje.

NK Ljutomer - NK Tehnostroj Veržej 2:1 (1:1) NK Ljutomer - NK Tehnostroj Veržej 0:3 (0:1)

nedelja, 09. oktober 2011 ob 19:09

V prleškem derbiju 2 SKL/SML sta ekipi Ljutomera in Veržeja osvojili po tri točke. Kadetski prvi polčas je zaznamovala slaba igra obeh ekip. Veržejci so sicer povedli z lepimi zadetkom Tilena Džafiča v 11. min. Najboljši strelec Ljutomera Benjamin Kosi je izenačil štiri minute pozneje, v zadnjih trenutkih prvega polčasa pa so domačini povedli po prostem strelu in slabem posredovanju veržejske obrambe. V drugem polčasu je bila igra izenačena, veržejci pa so zamudili najlepšo priložnost v zadnji minuti srečanja, ko je po strelu Martina Cimermana, domači vratar odlično reagiral.  Mladinska ekipa je zabeležila še osmo zaporedno zmago. Izkazal se je Alen Brumen z dvema zadetkoma (24. in 78. min), zadetek pa je prispeval še Luka Ciglarič v 64. minuti. Poleg tega so veržejci zadeli še dvakrat prečnik. V skupni uvrstitvi sta obe ekipi na odličnem tretjem mestu. V nedeljo ... NK Tehnostroj Veržej - NK Dravograd 1:1 (1:1)

NK Tehnostroj Veržej - NK Dravograd 1:1 (1:1)

nedelja, 09. oktober 2011 ob 08:19

V Veržeju smo gledali eno najboljših tekem zadnjih nekaj let v 3. SNL. Tekmo so krasile številne priložnosti, ni manjkalo odličnih obramb obeh vratarjev. Veržejci bi že na začetku morali voditi z 2:0, saj je bil Marko Karnet dvakrat povsem sam pred gostujočim vratarjem, a je bil neodločen. Nato so gostje povedli iz prostega strela s strani (8. min.), ko je žoga presenetila domačega vratarja Mateja Duha. Izenačil je s pravim evrogolom v 37. minuti Žan Majer (na sliki). Videl je, da se gostujoči vratar nahaja izven svojih vrat, sledil je krasen lob udarec iz velike razdalje in žoga je končala pod prečko. V drugem polčasu so si sledile priložnosti na obeh straneh. Domači so več napadali a niso zadeli niti iz najidealnejših pozicij (Marko Fajdiga) ali pa je odlično posredoval dravograjski vratar. Na koncu se je dvakrat izkazal domači vratar z odličnima obrambama. Tako Dravograd še vedno ... NK Tehnostroj Veržej - ND Dravinja 5:1 (2:0)

NK Tehnostroj Veržej - ND Dravinja 5:1 (2:0)

sobota, 08. oktober 2011 ob 13:26

V 10. krogu 1. lige U-14 so veržejci zabeležili drugi zmago. Tokrat so bili premočni od vrstnikov iz Slovenskih Konjic. Zelo razpoložen je bil Valentin Avsec s tremi zadetki (4. ,9. in 58. min), po zadetek pa sta prispevala še Patrik Gregorinčič (40. min.) in Marko Maučec (65. min., 11m). Zmaga pomeni vzpodbudo v boju za obstanek  v ligi. V soboto sledi tekma proti NK Nafti. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.
Rezultati 10. kroga v prilogi.

Žreb pokala MNZ Murska Sobota

četrtek, 06. oktober 2011 ob 17:46

Na sedežu MNZ Murska sobota so bili izžrebani pari 4. kroga članskega pokala MNZ Murska Sobota. Veržejci se bodo v sredo 12.10. ob 15.00 doma pomerili s pomurskim ligašem NG Gančani. Ostala para sta NK Slatina - NK Čarda in ND Agroservis Beltinci - NK Tromejnik.  NK Šalovci bodo prosti. V spomladanskem delu se bosta v polfinalu mladinskega pokala pomerila drugoligaša NK Tehnostroj Veržej - NK Ljutomer, drugi par je ND Mura - NK Tišina.

NK Rakičan - NK Tehnostroj Veržej 2:10 (0:6)

četrtek, 06. oktober 2011 ob 17:41

V okvirju 3. kroga pokala MNZ Murska Sobota se je kombinirana mladinsko-kadetska ekipa pomerila z NK Rakičanom članom pomurske mladinske lige. Razlika v kvaliteti je bila očitna in veržejcem je z malo truda uspelo doseči deset zadetkov. Zadeli so Luka Ciglarič 4 (28., 31., 36. in 51. min.), Martin Cimerman 2 (29., 41. min), Alen Brumen (3. min.), Jernej Trstenjak (67. min.), Mihael Tola (84.min.) in Luka Papič (89. min.)

Selecija U-8 II končala s tekmovanjem

četrtek, 06. oktober 2011 ob 17:26

Končano je prvo tekmovanje v jesenskem delu prvenstev MNZ Murska Sobota. V tekmovanju mlajših cicibanov U-8 so v 1. skupini tekmovali tudi cicibani veržejske druge ekipe.
Rezultati jesenskega dela v prilogi.

NK Tehnostroj Veržej - ND Dravinja 0:5 (0:2) NK Tehnostroj Veržej - ND Dravinja 2:1 (1:0)

ponedeljek, 03. oktober 2011 ob 18:37

V Veržeju sta bili odigrani tekmi 8. kroga 2. SKL/SML. Gostovali sta ekipi enega izmed glavnih favoritov za uvrstitev v 1. ligo. Vodeča kadetska ekipa lige ni imela posebnih težav z veržejsko ekipo. Veržejci so poleg pet zadetkov prejeli še pet rumenih in rdeč karton (Lukas Gregorinčič). Čeprav je bil končni rezultat v mladinski tekmi zelo tesen, pa so veržejci zamudili ogromno priložnosti za dosego zadetka. Uspešna za domače sta bila Mihael Suhač (32.min) in Rok Ropoša (74. min). Tako so mladinci še vedno na prvem mestu lestvice brez izgubljene točke. V skupni uvrstitvi sta ekipi na odličnem četrtem mestu. V nedeljo sledi lokalni derbi v Ljutomeru. Slike s tekem si lahko ogledate v galeriji.
Rezultati in statistika 8. kroga v prilogi.

NŠ Maribor - NK Tehnostroj Veržej 3:1 (1:1)

ponedeljek, 03. oktober 2011 ob 17:54

Starejši dečki U-14 so se v okvirju 9. kroga 1. lige dobro upirali enemu izmed kandidatov za vrh lestvice. Zadetek so sicer dobili že v 1. minuti, a so bili potem cel prvi polčas enakovredni mariborčanom. V 25. minuti je izenačil Marko Maučec iz dosojene najstrožje kazni (igranje z roko). V drugem polčasu je zmanjkalo moči in domači so dosegli še dva zadetka.  V soboto prihaja v Veržej ekipa Dravinje, ki ima samo eno točko več od veržejcev.
Rezultati 9. kroga v prilogi.

NK Bistrica - NK Tehnostroj Veržej 0:1 (0:1) NK Bistrica - NK Tehnostroj Veržej 0:2 (0:2)

sreda, 28. september 2011 ob 20:06

V zaostalih tekmah 3. kroga 2. SKL/SML se veržejska kadetska in mladinska ekipa vračata z vsemi osvojenimi točkami. Kadeti igrajo vedno bolje in so tokrat z zadetkom Luke Papiča (37. min.) s strelom z roba kazenskega prostora premagali domačine. Tako se počasi približujejo sredini prvenstvene lestvice.  Mladinska ekipa je oba zadetka dosegla v prvem polčasu. Obakrat je bil uspešen najboljši strelec lige Luka Ciglarič (skupaj 12 zadetkov). Najprej je po prekršku nad Rokom Ropošo zadel z nastrožje kazni (24. min), nato pa še s prostega stela z roba kazenskega prostora (36. min). Tako so se povzpeli na sam vrh prvenstvene lestvice (6 zmag, gol razlika 29:4). V skupni razvrstitvi sta ekipi na odličnem četrtem mestu kljub dvema tekmama manj. V nedeljo v Veržej prihaja vodilna v skupni uvrstitvi ND Dravinja.

« prva  « nazaj  134 135 136 [137] 138 139 140   naprej »  zadnja »