21222324252627
282930
ND Mura 05 - NK Tehnostroj Veržej 2:1 (0:1)

sobota, 03. september 2011 ob 19:40

Veržejski starejši dečki so nesrečno izgubili v Murski Soboti. V prvem polčasu so bili boljša ekipa. Zadetek je dosegel Marko Maučec iz upravičeno dosojene najstrožje kazni. V prvi polovici drugega polčasa so zamudili še nekaj priložnosti za dosego drugega zadetka. Domačini so nato izenačili, zmagoviti zadetek pa dosegli minuto pred koncem. Zahvala "Bagiju", zvestemu navijaču in  lastniku priznanega lokala sredi Murske Sobote, kjer so si fantje po tekmi nabrali novih moči. V soboto prihaja v Veržej ekipa Rudarja iz Velenja.
Rezultati 5. kroga v prilogi.

Marko Karnet ponovno v Veržeju

ponedeljek, 29. avgust 2011 ob 20:14

V člansko ekipo se je vrnil Marko Karnet, ki je poskušal srečo v lendavskem prvoligašu NK Nafti. Za trenerja Koveša je to dobra novica pred nedeljskim obračunom v Kuzmi. V nedeljo bo najverjetneje nastopil tudi odlični vezist NK Aluminija Žan Majer, ki je zaradi odveznosti v matičnem klubu manjkal v soboto proti NK Rakičanu. Vsi ostali igralci so zdravi. Vedno bolj pa tudi intenzivno trenira Daniel Vidmar za katerega želimo, da so po težki poškodbi in operaciji, čim prej vrne v ekipo.

Uspešno na turnirju v Gančanih

ponedeljek, 29. avgust 2011 ob 17:01

Na turnirju mlajših kategorij v Gančanih so sodelovale tudi veržejske ekipe U-6, U-8, U-10 in U-12. Najmlajši cicibani U-6 so osvojili 2. mesto. Premagali so ND Muro 05 z 1:0, NK Gančane 4:1 in NK Čardo z 4:1. V finalni tekmi so izgubili z NK Turniščem z 0:4. Ostale ekipe pa so osvojile 1. mesto. Mlajši cicibani U-8 so premagali NK Gančane z 3:0, ND Muro 05 z 3:1, NK Rakičan z 4:1 ter izgubili z NK Turniščem z 0:1. Starejši cicibani U-10 so najprej izgubili z ND Muro 05 (0:1) in NK Turniščem (1:4), nato pa premagali NK Gančane z 7:0. V polfinalu je sledila zmaga proti NK Turniščem z 5:0, nato pa še zmaga v finalu z ND Muro 05 z 4:0. Mlajši dečki U-12 so premagali NK Črenšovce z 6:0, NK Turnišče z 3:1 in NK Gančane z 3:2. V polfinalu so bili boljši od ND Mure 05 (3:1) ter v finalu še enkrat premagali NK Gančan ... NK Tehnostroj Veržej - NK Rakičan 2:2 (2:2)

NK Tehnostroj Veržej - NK Rakičan 2:2 (2:2)

nedelja, 28. avgust 2011 ob 08:08

V pomurskem obračunu 3. SNL smo vse zadetke videli že v prvem polčasu. Že v 2. minuti je goste popeljal v vodstvo Rok Gruškovnjak. Po strelu s kota je iz bližine izenačil David Vinkovič (29. min.), dve minuti pozneje pa je domače z lepim lobom preko vratarja popeljal v vodstvo Rok Kocuvan. Na podoben način kot pri prvem zadetku so gostje izenačili v 37. minuti (Boštjan Kupčič). V drugem polčasu so domači zadeli prečko (Boštjan Puhar). Zaključek tekme pa je pripadel rakičancem, ki so zamudili tri idealne priložnosti za zmago v gosteh. Že v nedeljo v Kuzmi sledi naslednji pomurski obračun proti NK Tromejniku. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.

NK Tehnostroj Veržej - NK Tezno 2:1 (0:1)

sobota, 27. avgust 2011 ob 14:01

V 4. krogu 1. lige U-14 so veržejski starejši dečki zabeležili prvo zmago. V zelo izenačeni tekmi z obilo priložnosti na obeh straneh sta v drugem polčasu za veržejce zadela Žiga Šumak in Goran Titan. V soboto ob 17.00 sledi pomurski derbi proti ND Mura 05.
Rezultati 2. kroga v prilogi.

NK Tehnostroj Veržej - NK Odranci 2:3 (1:3)

četrtek, 25. avgust 2011 ob 16:43

V pomurskem obračunu 1. kroga pokala NZS so odrančani slavili v Veržeju. S tremi streli na gol so dosegli tri zadetke, medtem ko domačinom ni uspelo zadeti z idealnih položajev. Za veržejce je bil s tremi zadetki usoden Mitja Žerdin (5. 30. in 44. min.). Prvi in tretji zadetek je gostujoči igralec zadel s prostega strela z velike razdalje, drugega pa po samostojnem prodoru. Za domače je bil dvakrat uspešen Marko Fajdiga (25. min. 11m, in 80. min). Že v soboto sledi prvi od treh zaporednih pomurskih derbijev, ko v Veržej prihaja novinec v ligi NK Rakičan.

NK Brežice - NK Tehnostroj Veržej 3:1 (0:0)

četrtek, 25. avgust 2011 ob 16:34

Tudi v 3. krogu 1. lige U-14 veržejska ekipa ostaja brez točk. V Brežicah so jih domačini premagali z dvema dosojenima najstrožjima kaznima (41. in 70. min). Zadetek iz igre pa so dobili (po stari navadi) že minuto za prvim.  Edini zadetek za veržejce je dosegel Goran Titan (46. min). Nova priložnost za osvojitev prvih točk bo že v  soboto, ko v Veržej prihaja novinec v ligi NK Tezno.
Rezultati 3. kroga v prilogi.

Prestavljene tekme 2.SKL_SML

sreda, 24. avgust 2011 ob 20:24

Na prošnjo NK Žalec  sta prestavljeni tekmi 2. kroga 2.SKL/SML, ki bi se po razporedu tekmovanja morali odigrati v nedeljo 28.08.  v Veržeju. Tekmi bosta delegirani  v sredo 02.11. (jesenske počitnice). Prav tako smo ugodili prošnji NK Bistrici za prestavitev tekem 3. kroga 2.SKL/SML, ki bi se morali odigrati v sredo 31.08. v Slovenski Bistrici. Tekmi bosta delegirani v sredo 28.09. Tako bodo kadeti in mladinci igrali naslednji tekmi doma šele v soboto 04.09. proti Brežicam.

NK Jarenina - NK Tehnostroj Veržej  6:1 (2:1) NK Jarenina - NK Tehnostroj Veržej  1:5 (0:3)

NK Jarenina - NK Tehnostroj Veržej 6:1 (2:1) NK Jarenina - NK Tehnostroj Veržej 1:5 (0:3)

ponedeljek, 22. avgust 2011 ob 17:56

Začelo se je prvenstvo v 2. kadetski in mladinski ligi in že v prvem krogu je sledilo gostovanje pri lanskem prvoligašu v Jarenini. Popolnoma prenovljena kadetska ekipa (od lanske ekipe sta ostala samo dva igralca) se je v prvem polčasu dostojno kosala s fizično močnejšimi gostitelji. V drugem delu igre so sicer zadeli še prečko, a so jim nato pošle moči. Edini strelec za veržejce je bil Žiga Novak (34. min.), ki je zadel iz prostega strela. Precej bolj uigrana je ekipa mladincev, ki ni imela posebnih težav z domačini. Strelci so bili Tomaž Markovič (5. min.), Rok Ropoša (12. min), Simon Kapun (43. min), Luka Ciglarič (57.min.) in Matej Duh (88. min).
Rezultati in statistika 1. kroga v prilogi.

NK Kovinar - NK Tehnostroj Veržej 2:3 (0:2)

nedelja, 21. avgust 2011 ob 12:31

Članska ekipa je rezultatsko uspešno začela novo sezono, saj se z neugodnega gostovanja iz Štor vrača z tremi točkami. Na za igro težkem igrišču so v prvem polčasu prevladovali veržejci. Oba zadetka so dosegli po podaji s kota in strelom z glavo iz bližine. Najprej je že v deseti minuti zadel Borut Lukač, sledil še je zadetek Davida Vinkoviča v 15. minuti. Slika se je v drugem polčasu popolnoma preobrnila, saj so domačini veržejce potisnili v njihov kazenski prostor. Goste je najprej rešila prečka in nato še vratnica, poleg tega pa so domačini zgrešili še nekaj priložnosti. Tudi kovinarji so oba zadetka zadeli s strelom z glavo (83. in 90. min.) Ko je že kazalo, da bo rezultat neodločen, je v sodnikovem podaljšku s strelom v dolgi vratarjev kot zadel Žiga Sečko. Že v sredo sledi tekma 1. kroga pokaza NZS, ko v goste prihaja predstavnik MNZ Lend ...
« prva  « nazaj  137 138 139 [140] 141 142 143   naprej »  zadnja »