567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
NK Nafta - NK Tehnostroj Veržej 1:1 (0:0)  NK Nafta -  NK Tehnostroj Veržej  0:7 (0:4)

NK Nafta - NK Tehnostroj Veržej 1:1 (0:0) NK Nafta - NK Tehnostroj Veržej 0:7 (0:4)

ponedeljek, 26. september 2011 ob 06:24

V 7. krogu 2.SKL/SML  so kadeti, ki igrajo vedno bolje, proti lendavčanom zasluženo osvojili točko. V prvem polčasu so zadeli prečko. Strelec za veržejce je bil Luka Papič (78. min). Mladinci ne poznajo poraza. Tokrat so se poigrali z Nafto in jim nasuli sedem zadetkov. Strelci so bili Alen Brumen (12. min.), Luka Ciglarič (33. in 45. min.), Jernej Trstenjak (21. in 87. min.) ter Niko Škodnik (77. in 85. min). V sredo obe ekipi gostujeta v zaostalih tekmah 3. kroga v Slovenski Bistrici.
Rezultati 7. kroga v prilogi.

NK Tehnostroj Veržej - NK Aha Emmi Bistrica 1:2 (0:0)

nedelja, 25. september 2011 ob 10:43

Člani še naprej čakajo prvo domačo zmago. V prvem polčasu so domačini zadeli prečko (David Vinkovič). V drugem polčasu so gostje povedli z lepo iznedenega prostega strela z roba kazenskega prostora (54. min.), tri minute zatem pa so drugi zadetek dosegli še s hitrega protinapada. Častni zadetek za domače je ponovno prospeval David Vinkovič (78. min.). V nedeljo sledi gostovanje v Stojncih.
Rezultati 6. kroga v prilogi.

NK Tehnostroj Veržej - NK Celje 2:5 (0:4)

nedelja, 25. september 2011 ob 10:35

V 8. krogu 1. lige starejših dečkov U-14 so veržejci dobili dva zadetka v prvih sedmih minutah in tekma je bila odločena že na začetku. V nadaljevanju sta potem zadela Jaša Roškar (1:4) in Tim Nedeljko (2:5). V soboto sledi tekma proti NŠ Maribor.
Rezultati 8. kroga v prilogi.

Žreb pokala MNZ

četrtek, 22. september 2011 ob 19:55

Danes je bil opravljen žreb 3. kroga pokala MNZ Murska Sobota. Članska ekipa se bo v sredo 28.09. doma pomerila z NK Cankovo, članom 2. lige MNZ Murska Sobota. Mladinska ekipa bo v gosteh igrala z NK Rakičanom, članom PMLMS- ML. Tekma bo najverjetneje v sredo 05.10.

NK Tehnostroj Veržej - NK Šoštanj 1:2 (0:2), NK Tehnostroj Veržej - NK Šoštanj 6:0 (3:0)

ponedeljek, 19. september 2011 ob 18:59

V šestem krogu 2. SKL/SML sta veržejski ekipi na domačem igrišču osvojili polovico možnih točk. Kadeti so proti fizično močnejšim gostom v prvem polčasu prejeli dva zadetka.  V nadaljevanju so igrali veliko agresivneje in so poleg lepega zadetka z razdalje kapetana Martina Cimermana zamudili še nekaj lepih priložnosti za izenačenje. Mladinci niso imeli posebnih težav. Pri gostih sta si bila kar dva igralca kaznovana z rdečim kartonom (23. in 75. min.). Strelci za domače so bili Luka Ciglarič (13., 20. in 59. min.), Jernej Trstenjak (48. in 77. min.) ter Tomaž Markovič (7. min.). Luka je trenutno z osmimi zadetki prvi strelec mladinske lige. V nedeljo bosta na prošnjo NK Nafte (zasedenost igrišč) obe tekmi odigrani v Veržeju.
Rezultati in statistika 6. kroga v prilogi.

NK Šampion Celje - NK Tehnostroj Veržej 4:1 (0:1)

ponedeljek, 19. september 2011 ob 18:42

Iz Celja se veržejski starejši dečki kljub dobri igri (posebej v prvem polčasu) vračajo brez točk. Veržejci so povedli sicer že v 2. minuti z zadetkom Ive Kuzma. V drugem polčasu pa so prejeli kar štiri zadetke od tega tri iz prekinitev. V soboto prihaja v Veržej druga celjska ekipa NK Celje.
Rezultati in statistika 7. kroga v prilogi.

NK Zavrč - NK Tehnostroj Veržej 2:0 (0:0)

nedelja, 18. september 2011 ob 10:56

V petem krogu 3. SNL vzhod je veržejska članska ekipa doživela svoj prvi poraz. V gosteh jo je premagal glavni favorit za osvojitev prvenstva. Tekma je bila sicer zelo izenačena. V prvem polčasu ni bilo pravih priložnosti na nobeni strani. V nadaljevanju pa so veržejci dobili zadetka v 54. (dišalo na nedovoljen položaj) in 74. minuti. V soboto prihaja v Veržej ekipa NK Bistrica iz Slovenske Bistrice.
Rezultati 5. kroga v prilogi.

NK Veržej U-7 osvojil 3. mesto

nedelja, 18. september 2011 ob 09:24

V Ključarovcih je včeraj potekal turnir selekcij U-7, ki se ga je udeležilo enajst ekip. V finalni del tekmovanja so se uvrstile ekipe NK Čarda, NK Središče ob Dravi in NK Tehnostroj Veržej I. Vsi medsebojni obračuni v finalnih tekmah so se končali brez zadetkov. Zato so se dodatno izvajali kazenski streli. Največ sreče so imeli igralci NK Čarde, drugo mesto so osvojili igralci NK Središča ob Dravi, medtem ko je domačinom pripadlo 3. mesto. NK Veržej se zahvaljuje vsem staršem in sponzorjem za pomoč pri organizaciji turnirja. Slike s turnirja si lahko ogledate v galeriji.
Rezultati turnirja v prilogi.

Turnir selekcij U-7 v Ključarovcih

petek, 16. september 2011 ob 06:32

V soboto 17.09. s pričetkom ob 9.00 ŠD NK Veržej prireja turnir selekcij mlajših cicibanov U-7. Turnir se bo odvijal na igrišču v Ključarovcih in je ena od prireditev v okvirju praznovanja občinskega praznika občine Križevci. Nastopilo bo 12 ekip. Svoj ogled je potrdil tudi nekdanji vratar Branko Zupan. Vabljeni!
Razpored turnirja v prilogi.

Liga U-6 MNZ Murska Sobota

petek, 16. september 2011 ob 06:28

Pričela se je tudi liga najmlajših nogometašev selekcij U-6 v kateri v treh skupinah nastopa devet ekip. V Veržeju so domači nogometaši premagali ND Beltince (strelca Klemenčič, Zamuda) ter NK Ljutomer z 5:0 (strelci Klemenčič, Ledinšek ter Zamuda 3).

« prva  « nazaj  135 136 137 [138] 139 140 141   naprej »  zadnja »