567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
NK Tehnostroj Veržej - NK Brežice 1:4 (0:1) NK Tehnostoj Veržej - NK Brežice 4:2 (2:1)

ponedeljek, 05. september 2011 ob 19:57

Po dveh preloženih tekmah (Žalec, Bistrica) so kadeti in mladinci prvič odigrali srečanji na domačem igrišču. Kadeti se vedno prepoceni dobivajo zadetke in še naprej ostajajo brez točk. Edini zadetek tekmi je dosegel Luka Papič (1:2). Razburljivo je bilo na mladinski tekmi, kjer so gostje povedli že v 6. minuti s prostega strela. Nato sta za domače zadela Alen Brumen (17. min) in Luka Ciglarič (20. min). Že dve minuti pozneje je sodnik (pre)strogo pokazal pot v slačilnico Mateju Turku (drugi rumeni karton). V 82. minuti je lepo zadel Luka Ciglarič, že v naslednjem napadu pa so gostje rezultat zmanjšali. Po dolgi poškodbi se je na igrišče vrnil Niko Škodnik in že takoj dosegel zadetek (89. min.). Slike s tekem si lahko ogledate v galeriji. V nedeljo ekipi gostujeta v Mariboru proti NK Železničarju.
Rezultati in statistika 4. kroga v prilogi.