19202122232425
262728293031
Najmlajši cicibani U-6 brez poraza

četrtek, 27. oktober 2011 ob 19:03

Najmlajši cicibani U-6 pod vodstvom trenerja Bojana Gaberca so v svoji skupini lige MNZ Murska Sobota brez poraza in s samo enim prejetim zadetkom osvojili 1. mesto.
Rezultati v prilogi.

Ekipa U-10 na prvem mestu

četrtek, 27. oktober 2011 ob 18:48

Ekipa starejših cicibanov  U-10 pod vodstvom trenerja Gorana Rističa je v jesenskem delu prvenstva starejših cicibanov MNZ Murska Sobota zmagala v svoji skupini.

NK Tehnostroj Veržej - NK Zreče 0:1 (0:0)

nedelja, 23. oktober 2011 ob 11:56

Tudi na peti domači tekmi veržejskim članom ni uspelo zmagati. Tokrat so točke iz Veržeja odnesli zrečani. Edini zadetek na tekmi so gostje dosegli iz uspešno realizirane najstožje kazni v 65. minuti. Slabo minuto pred tem je domači vratar Matej Andrejč strel z enajstih metrov ubranil. Pri veržejcih se je poznala odsotnost štirih standardnih igralcev prve postave. V nedeljo sledi pomurski obračun v Odrancih.
Rezultati 10. kroga v prilogi.

NK Šmartno - NK Tehnostroj Veržej 0:3 (0:2) NK Šmartno - NK Tehnostroj Veržej 0:1 (0:0)

nedelja, 23. oktober 2011 ob 09:04

Po sušnem prejšnjem vikendu (kar se tiče točk) se kadetska in mladinska ekipa iz Šmartnega vračata z zasluženima zmagama. Kadeti so bili premočni za zelo slabo domačo ekipo. Za veržejce (zmaga bi bila tudi precej višja) sta zadela Alen Lebar (11. min. ) in Patrik Gregorinčič (16. in 56. min.). V derbiju mladinske lige sta se srečala prvouvrščeni ekipi na lestvici. Veržejci so proti odlični domači ekipi igrali zelo dobro in imeli pobudo skozi celotno srečanje. Edini zadetek na tekmi je po predložku Nika Škodnika s strelom iz bližine dosegel veržejski najboljši strelec Luka Ciglarič v 53. minuti. V nedeljo prihaja v Veržej NK Ormož.
Rezultati 11. kroga v prilogi.

NK Tehnostroj Veržej - NK Pobrežje 2:2 (2:0)

nedelja, 23. oktober 2011 ob 08:58

Veržejski starejši dečki so na domačem igrišču proti drugi ekipi NK Maribora osvojili dragoceno točko v boju za obstanek v 1. ligi. Strelca za domače sta bila Jaša Roškar (3. min.) in Valentin Acvsec (25. min.). Lahko bi osvojili tudi vse tri točke, a niso izkoristili priložnosti za dosego zadetka. Gostom pa je v drugem polčasu uspelo izenačiti. V soboto sledi gostovanje v Žalcu,   domača ekipa v 12. krogih še ni zabeležila zmage.
Rezultati 12. kroga v prilogi.

Selekcija U-12 po jesenskem delu na prvem mestu

petek, 21. oktober 2011 ob 15:18

Selekcija mlajših dečkov U-12 je končala z jesenskim delom tekmavanja v ligi MNZ Murska Sobota. V svoji skupini je brez poraza zasedla 1. mesto in ima tako na spomlad dobre možnosti za ubranitev lanskoletnega prvega mesta v tem tekmovanju.
Nekompletni rezultati v prilogi.

Ekipa mlajših cicibanov U-8 I končala s tekmovanjem

četrtek, 20. oktober 2011 ob 17:40

Veržejska ekipa mlajših cicibanov U-8 I je končala z jesenskim delom tekmovanja in v svoji skupini osvojila 2. mesto. Zaostala je za ekipo NK Čarde.
Rezultati 1. skupine v prilogi.

NK Tehnostroj Veržej - NK Pohorje 0:2 (0:1) NK Tehnostroj Veržej - NK Pohorje 1:3 (1:2)

ponedeljek, 17. oktober 2011 ob 17:32

V 10. krogu 2. SKL/SML sta veržejski ekipi prvič ostali praznik rok. V obeh tekmah so bili rezultatsko boljši igralci NK Pohorja, ki v skupni razvrstitvi zasedajo zadnje mesto. Kadeti so spet na začetku tekme prejeli zadetek, nato zgrešili vsaj pet čistih situacij za izenačenje. V drugem polčasu ista slika. Zasluženo pa je bil pri domačih izključen Luka Papič.  Mladinci so hitro povedeli z zadetkom Tomaža Markoviča (2. min.). Nato pa so gostje zaigrali zelo grobo (na tekmi so prejeli šest rumenih kartonov, sodnik pa bi lahko pokazal tudi kakšnega rdeče barve) in veržejska igra je počasi razpadala. V že tako zdesetkani ekipi so sledile dodatne poškodbe, ki so jih gostje znali izkoristiti. Pri domačih se je izkazal vratar Kristian Vrbnjak, ki je preprečil še višji poraz. To je prvi poraz mladinske ekipe in opomin pred gostovanjem pri vodilni mladinski ekipi NK Šm ... NK Čarda - NK Tehnostroj Veržej 0:2 (0:1)

NK Čarda - NK Tehnostroj Veržej 0:2 (0:1)

nedelja, 16. oktober 2011 ob 07:28

Članska ekipa nadaljuje z dobrimi igrami v gosteh. S petega gostovanja se vrača s četrto zmago. V pomurskem derbiju so bili veržejci boljši nasprotnik. Posebej razpoložen je bil spet najboljši strelec Veržeja David Vinkovič. Poled dveh zadetkov (obakrat sam pred vratarjem) je v prvem polčasu zadel še vratnico, v drugem pa ni zadel iz čiste situacije, ko je bil sam pred domačim vratarjem. Podobno priložnost ni realiziral v drugem polčasu še Marko Karnet. Nekaj minut pred koncem srečanja je nepotrebni rdeči karton dobil Rok Kocuvan. Domačini niso imeli veliko priložnosti, v drugem polčasu pa so zadeli vratnico. Slaba novica za veržejskega trenera pred tekmo je bila, da se je poškodoval prvi vratar Matej Duh, ki bo odsoten dalj časa. Zelo uspešno pa ga je nadomestil Matej Andrejč, ki se je po premoru spet vrnil v ekipo. V soboto prihaja v Veržej ekipa NK Zreče. Veržejci bo ... NK Nafta - NK Tehnostroj Veržej 6:0 (2:0)

NK Nafta - NK Tehnostroj Veržej 6:0 (2:0)

sobota, 15. oktober 2011 ob 13:05

V Lendavi so veržejski starejši dečki doživeli hud poraz. Srečanje je pa vendar odločil domači glavni sodnik Robert Čeh, ki je v začetnih minutah (pri rezultatu 0:0) veržejcem razveljavil zadetek Valentina Avseca. Zakaj je to storil še sam ni vedel, po veselju veržejcev je po dolgem premisleku pokazal namesto na center na korner. Zanimivo je še to, da mu je pri tem pomagal stranski sodnik Robert Kebel (njegov sin je pa igralec NK Nafte U-14). Zakaj so tekmo sodili drudi sodniki , ki sploh niso bili uradno  delegirani, pa je potrebno vprašati odgovornega za delegiranje. Že v naslednjem napadu so domači zadeli in morala gostov je povsem padla. Po začetniških napakah so lendavčanom, ki so danes prvič nastopili s tremi madžarskimi igralci dopustili, da so brez posebnega truda dosedli lahko zmago.Rezul ...
« prva  « nazaj  133 134 135 [136] 137 138 139   naprej »  zadnja »