16171819202122
23242526272829
30

Ne spreglejte

NK Olimpija - NK Farmtech Veržej 2:0 (0:0), NK Olimpija - NK Farmtech Veržej 3:1 (1:1)

ponedeljek, 14. september 2015 ob 12:04

Kadetska in mladinska ekipa se iz Ljubljane vračata brez osvojene točke. Na slabem igrišču z umetno travo so bili ljubljančani v obeh tekmah boljši predvsem v zadnjih tretjinah tekem. Za mladince je zadel Blaž Govedič (21. min.), prestrogo je bil že v 15. minuti izključen Matej Kapun.
Rezultati 6. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - ND Dravinja 4:1 (2:1)

ponedeljek, 14. september 2015 ob 11:59

V šestem krogu 1. lige starejših dečkov so domačini zabeležili četrto zmago. Zadeli so Vito Štrakl (16. min.), Niko Barbarič (32. min.)., Marcel Horvat (57. min.) ter Primož Šarkezi (66. min.). Že v sredo sledi gostovanje proti SNK Simerju v Vranskem.

NK Farmtech Veržej  - NK VOK Celje 2:4 (0:1), NK Farmtech Veržej  - NK VOK Celje 2:0 (2:0)

NK Farmtech Veržej - NK VOK Celje 2:4 (0:1), NK Farmtech Veržej - NK VOK Celje 2:0 (2:0)

četrtek, 10. september 2015 ob 08:00

V zaostalih tekmah 2. kroga 1. SKL/SML sta veržejski ekipi proti celjanom osvojili polovičen izkupiček točk. Kadeti so dobili prepoceni zadetke in po vodstvu z 2:1 (Daniel Grebenar 44.min., 11m, Blaž Lebar 54. min.) dovolili nasprotniku tri zadetke. Mladinska tekma je bila odločena že v prvem polčasu, ko sta zadela Blaž Govedič (25. min.) ter Matej Kapun (45. min.). V soboto sledita tekmi v Ljubljani proti NK Olimpiji.

Rezultati 2. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Interblok 0:1 (0:0), NK Farmtech Veržej - NK Interblok 1:1 (0:1)

ponedeljek, 07. september 2015 ob 09:00

Kadetska in mladinska ekipa sta proti ljubljančanom osvojili točko. Kadeti so skozi celotno srečanje bili boljši nasprotnik, od 38. minute igrali z igralcem več, zamudili niz lepih priložnosti, pa prejeli poceni zadetek. Mladinska ekipa je z borbeno igro osvojila točko, zadel je Matej Virag (92. min., 11.m). Tudi mladinci so zamudili nekaj lepih priložnosti za dosego boljšega rezultata.
Rezultati 5. kroga v prilogi.

NK Roltek Dob - NK Farmtech Veržej 2:2 (1:1)

ponedeljek, 07. september 2015 ob 08:55

Po dveh zaporednih domačih porazih je članska ekipa v gosteh osvojila pomembno točko. Povedli so veržejci z zadetkom Mateja Voka (23. min.). Domačini so izenačili v zadnjih trenutkih prvega polčasa. Po vodstvu domačih v drugem polčasu je izenačujoč zadetek prispeval David Vinkovič (92. min.). V soboto prihaja v goste NK Aluminij.

NK Aluminij - NK  Farmtech Veržej 5:0 (1:0)

NK Aluminij - NK Farmtech Veržej 5:0 (1:0)

ponedeljek, 07. september 2015 ob 08:46

Veržejski starejši dečki so doživeli prvi poraz v letošnji sezoni. Srečanje je bilo odločeno že v prvi polovici prvega polčasa, ko veržejcem ni uspelo zaustaviti najboljšega strelca lige v ekipi domačinov. Drugi polčas je bil precej bolj izenačen. V soboto prihaja v goste ekipa ND Dravinje.

NK Farmtech Veržej - NK Zarica Kranj 0:1 (0:1)

ponedeljek, 31. avgust 2015 ob 09:47

Članska ekipa je doživela še drugi zaporedni domači poraz proti novincu v ligi iz Kranja, kateremu je to sploh prva zmaga v 2. ligi odkar obstoja ta klub. Gostje so zadeli na začetku tekme. Domačini so imeli terensko premoč, a si posebnih priložnosti niso priigrali. Na koncu je dvakrat neuspešno poskušal Sebastjan Petek. V soboto sledi gostovanje v Dobu.
Rezultati 4. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Maribor Tabor 2:0 (2:0)

ponedeljek, 31. avgust 2015 ob 09:41

Starejši dečki so v 4. krogu 1. lige dosegli tretjo zaporedno zmago. Tokrat so bili boljši od novinca v ligi NK Maribor Tabor. Za domače sta zadela Luka Hren (22. min.) ter Amadeos Horvat (26. min.). V soboto sledi gostovanje v Kidričevem.         Rezultati 4. kroga v prilogi.

Žreb pokala MNZ

sreda, 26. avgust 2015 ob 14:28

Danes je bil na sedežu MNZ Murska Sobota opravljen žreb 2. kroga članskega pokala MNZ Murska Sobota, ki je veržejski ekipi dodelil soboškega ligaša NK Serdica kleparstvo Šinko. Tekma bo po dogovoru med kluboma odigrana v Serdici. Mladinska ekipa je v drugem krogu mladinskega pokala prosta in se bo tekmovanju priključila v 3. krogu.

NK Rudar Velenje - NK Farmtech Veržej 1:2 (0:1)

sreda, 26. avgust 2015 ob 08:41

Starejši dečki  U-15 so v 3. krogu 1. lige na igrišču z umetno travo v Velenju premagali vrstnike Rudarja. Po strelu s kota je z glavo za vodstvo veržejcev zadel Luka Hren (35. min. ) Borbeni domačini so izenačili v 46. minuti po gneči v kazenskem prostoru. V 67. minuti pa je iz protinapada Marcel Horvat dosegel zmagovalni zadetek. V soboto v Veržej prihaja novinec NK Maribor Tabor.                                                                                         &nbs ...
« prva  « nazaj  36 37 38 [39] 40 41 42   naprej »  zadnja »