« maj 2018 »
NK Maribor - NK Farmtech Veržej 2:0 (0:0)

petek, 10. julij 2015 ob 08:29

Kombinirana člansko mladinska ekipa je včeraj odigrala tekmo v Rogozi z mariborčani, ki so prav tako nastopili s kombinirano ekipo. Oba zadetka so domačini dosegli v drugem polčasu. Vratar Matej Andrejč (na sliki) je svojemu bivšemu soigralcu Hotiću ubranil dve enajstmetrovki . Sicer pa se je igralcem, ki svoje športne poti ne bodo nadaljevali v Veržeju (Filip Gomboc, Amar Jamakovič ter Erik Glika) pridružil še Andrej Lotrič, ki mu je vodstvo kluba zaradi nediscipline dalo prosto pot in bo v naslednji sezoni igral v vrstah tretjeligaša Ljutomera. V torek sledi tekma proti prvoligašu v Celju na stadionu Arena Petrol.

Začetek priprav U-15

torek, 07. julij 2015 ob 10:27

S pripravami na svojo deveto zaporedno sezono v 1. ligi starejših dečkov je pričela tudi veržejska ekipa pod vodstvom trenerja Simona Baligača. Na prvem treningu se je zbralo štiriindvajset igralcev. Kar precej je bilo novih obrazov, katerim želimo prijetno počutje v našem klubu.

Prvi vikend priprav

ponedeljek, 06. julij 2015 ob 10:21

Za člansko, mladinsko in kadetsko ekipo je prvi skupni vikend priprav. V petek je bila odigrana tekma proti prvoligašu iz Zavrča. Prvi polčas se je končal z rezultatom 2:0 za domače, ki so oba zadetka dosegli v zadnjih minutah prvega polčasa. V drugem polčasu je trener Gabor dal možnost številnim mladincem in domačini so dosegli še tri zadetke. Zaradi dopustov so manjkali David in Matej Vinkovič ter Jernej Trstenjak. Še vedno sta poškodovana Matjaž Kek ter Nejc Domjan. V soboto dopoldan je sledil trening, nato skupno kosilo, kopanje v termah Banovci ter popoldanski trening. V nedeljo je sledil še en skupen dan, le kadeti so opravili samo dopodanski trening. V četrtek v Rogozi sledi tekma proti Mariboru. Slike v galeriji.

Žreb 1. liga kadeti in mladinci

četrtek, 02. julij 2015 ob 11:38

Na sedežu NZS je bil opravljen tudi žreb tekmovalnih parov 1. kadetske in mladinske lige. V prvem krogu v Veržeju gostuje lanski prvak Domžale.
Razpored tekem v prilogi.

Razpored U-15

četrtek, 02. julij 2015 ob 11:34

Na sedežu NZS je bil opravljen žreb tekmovalnih parov 1. lige starejših dečkov U-15 vzhod. Priprave na novo sezono bo trener Simon Baligač pričel v ponedeljek 06.07. ob 17.30.
Razpored parov v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Celje 3:4 (3:3)

ponedeljek, 29. junij 2015 ob 07:31

Po samo dveh trenigih je članska ekipa odigrala svoje prvo pripravljalno tekmo. Na Cvenu so gostili celjane in tesno izgubili. Terner Zlatko Gabor je v drugem polčasu priložnost ponudil tudi mladinski ekipi. Za veržejce so zadeli Dejan Kurbus, Tjaž Polajžer ter Arpad Vaš. Začetna postava: Andrejč, Kaučič, Polajžer, Kušnik, Kurbus, Kavaš, Pelcl, Mauko, Petek, Vok, Vaš. V nadaljevanju so zaigrali še Duh, Kocuvan Ž., Kocuvan R., Kuzma, Čuk, Lukač, Virag, Šumak, Fišer, Roškar, Avsec ter Ropoša. Za celjsko ekipo sta v drugem polčasu zaigrala Vidovič ter Kovač.

Prvi dan priprav

sobota, 27. junij 2015 ob 07:40

Včeraj sta s pripravami na novo sezono pričeli članska in mladinska ekipa. Pod vodstvom trenerjev Zlatka Gaborja in Ervina Vidoviča se je zbrala večina igralcev, na katere trenerja računata v naslednji sezoni. Že jutri sledi prva tekma, ko bomo gostili ekipo NK Celja. Tekma bo zaradi nedokončane sanacije veržejskega igrišča na Cvenu in je zaprtega tipa.

Žreb pokala NZS

torek, 23. junij 2015 ob 12:32

Danes je bil opravljen tudi žreb 1. kroga pokala NZS. Naša ekipa bodo v sredo 19.08. gostovala v obmorski Izoli. NK Izola je v 3. SNL zahod šele v zadnjem krogu ostal brez kvalifikacij za 2. SNL. (poraz v Ajdovščini).
Pari 1. kroga pokala NZ
S.

Žreb 2. SNL

torek, 23. junij 2015 ob 12:16

Na Brdu pri Kranju je bil danes opravljen žreb tekmovalnih parov 2. SNL za sezono 2015/16. Veržejska ekipa bo v soboto 09.08. v 1. krogu gostila bivšega prvoligaša Kalcer Radomlje.
Razpored 2. SNL v prilogi.

Novi vodja mladinskega programa

petek, 19. junij 2015 ob 09:07

Vodstvo kluba se je dogovorilo z Boštjanom Zemljičem (nekdanjim trenerjem članov Središča ob Dravi, Ljutomera ter kadetov Aluminija) o strokovni pomoči.  Izkušeni trener bo kot Vodja mladinskega programa usmerjal delo vseh trenerjev s posebnim poudarkom na selekcijah, ki nastopajo v prvih državnih ligah.

« prva  « nazaj  36 37 38 [39] 40 41 42   naprej »  zadnja »

45. turnir za pokal občine Veržej

Farmtech Veržej - Ankaran-Hrvatini