19202122232425
262728293031
Pripravljalne tekme

sobota, 20. februar 2016 ob 17:58

Danes so vse veržejske ekipe odigrale svoje pripravljalne tekme. Članska selekcija se je v Murski Soboti razšla z domačim tretjeligašem brez zadetkov. Mladinska ekipa je v Slovenski Bistrici z 4:1 (3:0) premagala domačega drugoligaša. Vse štiri zadetke je dosegel Jovan Koprivica. Kadetska ekipa je bistričane premagala s 3:0. Zadeli so Blaž Lebar, Luka Nemec ter Daniel Grebenar. Starejši dečki so na Ptuju z 0:3 izgubili z vrstniki Drave.

NK Farmtech Veržej - NK Grad 3:1 (1:0)

četrtek, 18. februar 2016 ob 07:20

Članska ekipa je na igrišču z umetno travo v Murski Soboti premagala goričkega tretjeligaša. Zadeli so Bian Paul Šauperl, Matej Vok in Marko Ilič. V soboto sledi na istem igrišču še tekma z Muro (15.30).

ponedeljek, 15. februar 2016 ob 09:23

Članska ekipa je dosegla prvo zmago v pripravljalnih tekmah. V Lendavi je na igrišču z umetno travo z zadetkoma Arpada Vaša (30. min) ter Biana Paula Šauperla (70. min) -  njegov prvi zadetek za Veržej, premagala madžarskega drugoligaša, kateremu je bila to zadnja tekma pred začetkom sezone. V sredo sledi tekma proti Gradu, nato pa v soboto tekma proti Muri. Mladinska ekipa je na Ptuju izgubila z NŠ Dravo (1:2), strelec za Veržejce je bil Jovan Koprivica. Kadetska ekipa je dravaše premagala s 4:1 (Žan Kralj, Lan Feguš Makovec, Tilen Ketiš, Daniel Grebenar). V nedeljo so mladinci odigrali še tekmo proti članski ekipi Ižakovec (na sliki) in remizirali 2:1. Strelca sta bila Žiga Šumak ter Jovan Koprivica. Tekma starejših dečkov proti Miklavžu je zaradi zasneženega igrišča v Kidričevem odpadla. ...

NK Međimurje - NK Farmtech Veržej 2:0 (0:0)

petek, 12. februar 2016 ob 08:28

Na centralnem stadionu v Čakovcu je članska ekipa odigrala prvo pripravljalno tekmo na naravni travi ter zabeležila še četrti poraz. Oba zadetka je domači tretjeligaš dosegel v drugem polčasu. V soboto sledi tekma v Lendavi proti madžarskem drugoligašu Ajka.

Preložena tekma v Čakovcu

sreda, 10. februar 2016 ob 10:19

Zaradi današnjega slabega vremena (sneg v Čakovcu) bo članska tekma NK Međimurje - NK Farmtech Veržej odigrana v četrtek 11.02. ob 14.30 uri.

Pripravljalne tekme mladincev, kadetov, U-15

ponedeljek, 08. februar 2016 ob 08:18

Mladinska in kadetska ekipa sta gostovali v Koprivnici in proti domačima prvoligaškima ekipama Slaven Belupo iztržili remija.  Mladinska ekipa je z zadetkom  Blaža Govediča povedla, a so potem domačimi uspeli izenačiti (1:1). Za 2:2 sta v kadetski ekipi zadela Luka Nemec ter Aljaž Hanžel. Starejši dečki so v Kidričevem proti Aluminiju izgubili z 0:4.

NK Zagreb - NK Farmtech Veržej 2:1 (2:1)

sobota, 06. februar 2016 ob 16:19

Danes se je članska ekipa v pripravljalnem kampu Zagrebella pomerila s zagrebškim prvoligašem. Povedli so veržejci z zadetkom z najstrožje kazni po prekršku nad Maukom (Arpad Vaš, 12. min). Domačini so izenačili v 31. minuti s strelom iz prostega strela. Zmagoviti zadetek pa so dosegli v 38. minuti. V sredo sledi tekma v Čakovcu. Začetna postava: Duh, Kek, Ropoša, Vaš, Mauko, Pelcl, Polajžer, Petek, Lukač, Kouter, Čuk. V drugem polčasu so zaigrali Andrejč, Vinkovič, Ilič, Trstenjak, Lešnik, Šauperl, Vok in Kušnik. Majkala sta Živko in Kaučič.

NK Zavrč - NK Farmtech Veržej 2:0 (1:0)

četrtek, 04. februar 2016 ob 10:15

V Zavrču je članska ekipa na svoji drugi pripravljalni tekmi doživela še drugi poraz. Začetna postava: Andrejč, Lešnik, Polajžer, Maruško, Čuk, Vok, Kouter, Trstenjak, Petek, Šauperl, Ropoša. V drugem polčasu so igrali: Fodor, Živko, Kek, Kušnik, Ajlec, Meznarič, Koprivica, Vidovič, Mauko, Ilič. Manjkali so: Vaš, Vinkovič, Lukač, Pelcl, Duh, Kaučič. V soboto sledi tekma proti hrvaškemu prvoligašu Zagrebu.

Aha Emmi Bistrica zmagala v Radencih

ponedeljek, 01. februar 2016 ob 14:38

Končan je tradicionalni turnir selekcij starejših dečkov, na katerem je nastopilo šestnajst ekip iz Hrvaške in Slovenije. V finalnem srečanju je bistriška ekipa  premagala ekipo Veržej rdeči, v boju za tretje mesto pa je bila Slatina po izvajanju najstrožjih kazni boljša od ekipe Veržej zeleni. Z uvrstitvijo v četrtfinale je zadovoljila tudi ekipa Vipoll Veržej. Za ekipo Veržej rdeči (na sliki) so nastopili: Nik Pintarič, Niko Barbarič, Amadeos Horvat, Filip Ružič, Bine Brunec (najboljši igralec turnirja), Žiga Horvat, Kristjan Hanžekovič, Luka Lukač.  Ekipa Veržej zeleni: Dušan Gyergyek, Luka Hren, Marcel Horvat, Marsel Kranjec, Miha Horvat, Žiga Zver, Žan Cof, Timi Movrin. Ekipa VIPOLL Veržej: Tine Mikl, Vito Štrakl, Tarik Bagola, Luka Hari, Nejc pPnker, Nik Kosednar, Blaž Baligač. ...

Mladinci in kadeti v Kidričevem

ponedeljek, 01. februar 2016 ob 14:28

Mladinska in kadetska selekcija sta v soboto odigrali prvi pripravljalni tekmi. Poznala se je utrujenost igralcev po napornih treningih, saj sta obe ekipi visoko izgubili (mladinci 0:6, kadeti 0:3). V nedeljo ekipi gostujeta v Koprivnici proti NK Slaven Belupu.

« prva  « nazaj  39 40 41 [42] 43 44 45   naprej »  zadnja »