« september 2020 »
NK Farmtech Veržej - NK Krka 0:4 (0:0)

torek, 09. avgust 2016 ob 12:02

V 1. krogu 2. SNL je veržejska ekipa visoko izgubila proti lanskemu prvoligašu iz Novega Mesta. Odločilno za poraz je bilo obdobje med 54. in 58. minuto, ko so domačini prejeli tri zadetke. V petek sledi tekma še proti enemu lanskemu prvoligašu v Zavrču.

Rezultati 1. kroga v prilogi.

Pripravljalne tekme starejših dečkov

torek, 09. avgust 2016 ob 07:47

Starejši dečki  U-15 so v pripravah na jubilejni deseti  nastop v 1. ligi odigrali številne pripravljalne tekme. Izgubili so z NK Mariborom z 0:5, SV Thal (A) z 1:3, NK Koprom z 2:3 ter premagali NK Šampion z 3:2, NK Slaven Belupo z 4:2, NK Gerečjo vas Hajdina z 5:0, NK Polet z 3:1 ter NK Aluminij z 1:0. Sledi tekma 1. kroga doma proti NK Celju.

Pripravljane tekme mladincev in kadetov

četrtek, 21. julij 2016 ob 08:22

V pripravah na nastop v 2.SKL/SML sta kadetska in mladinska ekipa odigrali več pripravljalnih tekem. Mladinci so izgubili z vrstniki NK Aluminija z 2:0, NK Zavrčem z 2:5, NK Malečnikom z 0:1, igrali neodločeno z NK Slaven Belupom 1:1 ter premagali NK Polet Sveti Martin z 5:1 ter člansko ekipo NK Cven z 5:1. Kadeti so izgubili z NK Aluminijem z 1:5, NK Brda z 2:6, NK Belupom z 2:3 ter premagali NK Malečnik z 3:1, Slatino z 7:1, mladince Beltincev z 4:3 ter NK Turnišče s 2:1.

Članske priprave

četrtek, 21. julij 2016 ob 08:16

Članske priprave na jesenski del prvesntav so se premaknile v drugo polovico. Ekipa se počasi kompletira in bo v novi sezoni nastopila v precej spremenjeni postavi (več o dogajanju v našem klubu si lahko preberete v najnovejši številki Pomurskega športa). Pretekli vikend je potekal turnir v Odrancih, kjer so osvojili tretje mesto. V polfinalni tekmi so doživeli poraz 0:1 proti Odrancem. V začetku tekme so veržejcem sodniki razveljavili regularni zadetek, nato je Jernej Trstenjak zadel še vratnico, pa neizkoriščeno je ostalo še nekaj priložnosti. Če so se odrančani v petek samo branili in čakali na protinapade, pa je v boju za tretje mesto tretjeligaš NK Polana igral precej bolj pogumno. Za veržejce so zadeli Dino Cvrtla (2), Jernej Trstenjak (2), Marko Ilič (11.m), ter Tadej Čuk. V soboto sledi tekma doma proti Zavrču.

NK Zagreb - NK Farmtech Veržej 5:0 (3:0)

ponedeljek, 11. julij 2016 ob 07:56

Članska ekipa je v drugi pripravljalni tekmi visoko izgubila s zagrebškim drugoligašem. V petek sledi tekma v Odrancih.

NK Farmtech Veržej - ZTE 2:1 (2:1)

petek, 08. julij 2016 ob 06:58

Članska ekipa je v prvi pripravljalni tekmi premagala madžarskega drugoligaša iz Zalaegerszega. Povedli so sicer gosti (11. min.) a so veržejci nato dosegla dva zadetka - Klemen Lah (25. min) ter Jernej Trstenjak (42. min.). V soboto sledi tekma v Zagrebu proti hrvaškem drugoligašu NK Zagreb.

Nogometna šola NK Veržej

sreda, 06. julij 2016 ob 09:25

V smislu dviga kvalitete in doseganja še boljših rezultatov mlajših kategorij je upravni odbor društva ustanovil Nogometno šolo NK Veržej, ki bo delovala v sklopu društva. Strokovni vodja šole je postal g. Zoran Cirkvenčič z bogatimi izkušnjami na področju vzgoje mladih igralcev. Za direktorja šole pa je bil imenovan eden najuspešnejših gospodarstvenikov regije g. Stanko Zver. Cilj organizacijske spremembe delovanja mlajših kategorij je ostati še naprej nauspešnejši klub na področju vzgoje mladih nogometašev v regiji.

Začeli tudi starejši dečki

sreda, 06. julij 2016 ob 09:14

V začetku tega tedna so na svoj jubilejni že deseti nastop v 1. ligi U-15 vzhod začeli tudi starejši dečki. Po izjemno uspešni lanski sezoni (4. mesto) bo skušal trener Simon Baligač, kateremu se je kot pomoč priključil Aleš Bagola (preteko sezono trener članske ekipe NK Ižakovec ter mladinske ekipe NK Čarde) izkoristiti velik potencial ekipe letnikov 2002 in 2003 za dosego podobnega uspeha. Ekipa bo tudi v novi sezoni nastopala pod imenom Vipoll Veržej.

Priprave mladinske in kadetske ekipe

sreda, 06. julij 2016 ob 08:52

Na podlagi odličnih izkušenj zadnjih sezon so članski ekipi na pripravah priključeni tudi igralci mladinske in kadetske selekcije. Mladinsko ekipo bo po odhodu trenerja Boštjana Zemljiča (članska ekipa NK Ljutomer) vodil Tine Špilak (lansko sezono trener kadetske ekipe). Za rezultate kadetske ekipe je zadolžen Robert Černela (nekdaj zelo uspešen trener mlajših selekcij Mure in Rakičana, zadnjo sezono pa je vodil člansko ekipo NK Tišine) s pomočnikom Robertom Titanom. Ekipi bosta v tej sezoni tekmovali v 2. SKL/SML vzhod z ciljem vrnitve med prvoligaše.

Potek priprav

sreda, 06. julij 2016 ob 08:42

Že deset dni potekajo priprave članske ekipe na prihajajočo že četrto sezono igranja v 2. SNL.  Preživeli so tudi že prvi skupni vikend na igrišču ter termah Banovci. Ekipa pod vodstvom izkušenega trenerja Zlatka Gaborja je (bo) doživela kar nekaj sprememb. Zagotovo publika na veržejski travnati zelenici ne bo videla Nina Kouterja (Avstrija), Matjaža Keka (Avstrija), Boruta Lukača (Mura), Arpada Vaša (Mura) ter Roka Ropoše (Beltinci). Se je pa s preizkušenj v tujini vrnil prvi strelec v lanski sezoni Sebastjan Petek. Po operaciji je začel s treningi Žan Kavaš. Iz lanske mladinske ekipe se bo tudi pridružilo nekaj igralcev, nekaj se jih bo šlo kalit v okoliške prijateljske klube. Seveda pa trener Gabor preizkuša kar nekaj igralcev (tudi iz Hrvaške), ki bodo svoje kvalitete morali dokazovati na današnji domači tekmi z madžarskim drug ...
« prva  « nazaj  34 35 36 [37] 38 39 40   naprej »  zadnja »