2930
NS Mura  - NK Farmtech Veržej 0:0 (7:8)

NS Mura - NK Farmtech Veržej 0:0 (7:8)

četrtek, 07. april 2016 ob 09:16

V polfinalnem srečanju mladinskega pokala MNZ Murska Sobota v regularnem delu srečanja ni bilo zadetkov. Pri izvajanju kazenskih strelov pa so bili uspešnejši gostje. Nasprotnik v finalu bo ŠNK Radgona (ponovitev lanskega finala), katera je izločila NK Ljutomer.

NK Vipoll Veržej - NK Šampion 0:3 (0:1)

torek, 05. april 2016 ob 13:51

Starejši dečki so izgubili še tretjo tekmo zapored. V soboto in nedeljo sledi finale NIKE pokala na Brdu pri Kranju, kjer se bodo v predtekmovalni skupini pomerili z Gorico, Domžalami ter Mariborom.

Rezultati 20. kroga v prilogi.

NK Krka - NK Farmtech Veržej 2:0 (2:0), NK Krka - NK Farmtech Veržej 1:1 (0:1)

ponedeljek, 04. april 2016 ob 09:31

Kadetska in mladinska ekipa se z gostovanja v Novem Mestu vračata z osvojeno točko. Za kadete je bil poguben slab prvi polčas. Za mladinsko ekipo je zadel Jovan Koprivica (16.min.). V nedeljo prihaja v goste NŠ Maribor.
Rezultati 22. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Aluminij 1:5 (0:2)

ponedeljek, 04. april 2016 ob 09:27

Članska ekipa je izgubila tudi drugo pomladansko srečanje na domačem terenu. Za visok poraz je bila prelomna izključitev Nina Kouterja že v šesti minuti. Častni zadetek za domače je dosegel Sebastjan Petek (61. min., 11.m). V nedeljo sledi gostovanje v Kranju proti Triglavu.

NK Dob - NK Farmtech Veržej 0:0

ponedeljek, 28. marec 2016 ob 08:19

Članska ekipa je ponovno dokazala, da je uspešnejša na gostujočih igriščih. Z borbeno igro je v Dobu zasluženo osvojila točko. Priložnosti za zmago pa sta imeli obe ekipi. V soboto v Veržej prihaja ekipa NK Aluminij.

ND Dravinja - NK Farmtech Veržej 1:0 (1:0)

ponedeljek, 28. marec 2016 ob 08:15

Starejši dečki so v 19. krogu prve lige v Slovenskih Konjicah zabeležili še drugi zaporedni poraz z 0:1. V naslednjem krogu prihaja v goste ekipa NK Šampion.

Turnir U-11 v Veržeju

torek, 22. marec 2016 ob 10:52

ŠD NK Veržej organizira turnir za starejše cicibane U-11, ki se bo odvijal v nedeljo 08.05. na igriščih stadiona Čistina. Sodelovalo bo šestnajst ekip: NK Apače, ŠNK Bakovci, NK Bistrica, NK Dobrovce/Miklavž , NK Gančani, NK Ljutomer, NŠ Mura, NK Odranci, NK Paloma, NK Sloboda Varaždin, NK Rudar Velenje, NK Slatina,  NK Turnišče, NK Zavrč ter dve ekipi NK Vipoll Veržej.

Razpored tekem v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Olimpija 1:2 (1:1), NK Farmtech Veržej - NK Olimpija 1:3 (1:3)

ponedeljek, 21. marec 2016 ob 09:13

V 21. krogu 1.SKL/SML sta kadetska in mladinska ekipa izgubili. Kadeti so povedli z zadetkom Roka Solatiča (6. minuta), a so potem v nadaljevanju prejeli dva zadetka. Mladinska ekipa je izenačila na 1:1  z avtogolom gostujočega branilca, a potem v prvem polčasu prejela še dva zadetka. Sledi štirinajstdnevni premor zaradi reprezentančnih obveznosti ter nato gostovanje v Novem Mestu.
Rezultati 21. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Triglav 1:2 (1:1)

nedelja, 20. marec 2016 ob 09:25

V 18. krogu 2. SNL je članska ekipa na domačem terenu minimalno izgubila proti kranjčanom, ki so odločilni zadetek dosegli minuto pred koncem srečanja. Za domače je zadel Borut Lukač (19. min.). Sodnik je na tekmi podelil kar 14 rumenih (pet pri veržejcih ter devet pri gostih) ter dva rdeča kartona (pri domačih Borut Lukač, 43. min.). S tem porazom je veržejska ekipa padla na šesto mesto, kar pomeni slabši razpored do konca prvenstva. V soboto sledi gostovanje v Dobu.

NK Vipoll Veržej - NK Aluminij 0:1 (0:0)

nedelja, 20. marec 2016 ob 09:15

Starejši dečki so v derbiju 18. kroga 1. lige U-15 prejeli zadetek v zadnji minuti tekme. V soboto sledi tekma v Slovenskih Konjicah proti NK Dravinji.

« prva  « nazaj  34 35 36 [37] 38 39 40   naprej »  zadnja »