2728293031

Ne spreglejte

NK Farmtech Veržej - NK Dob 0:2 (0:1)

ponedeljek, 09. november 2015 ob 10:43

Članska ekipa je izgubila še eno srečanje na domačem igrišču. Tokrat je na rezultat največ vplival domačinom nenaklonjeni glavni sodnik, kateri je neupravičeno dosodil najstrožjo kazen za goste v 30. minuti, nato izključil še domačega branilca in skupaj veržejcem podelil na tekmi še  osem rumenih kartonov. Domači so tudi z igralcem manj zamudili kar nekaj lepih priložnosti, zastreljali so tudi najstrožjo kazen. V nedeljo sledi gostovanje v Kidričevem
Rezultati 14. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Celje 2:0 (2:0)

ponedeljek, 09. november 2015 ob 10:38

V zadnjem jesenskem krogu prvenstva starejših dečkov so veržejci zabeležili zmago. Zadela sta Niko Barbarič (19. min., 11.m) ter Horvat Amadeos (32. min.). V soboto sledi gostovanje v Krškem.
Rezultati 13. kroga v prilogi.

NK Koper - NK Farmtech Veržej 3:0 (2:0), NK Koper - NK Farmtech Veržej 4:0 (0:0)

ponedeljek, 09. november 2015 ob 10:22

Kadetska in mladinska ekipa sta v zadnjem krogu jesenskega dela prvenstva zabeležili visoke poraze. Kadeti so zadetek prejeli že v samem začetku srečanja, zdesetkana mladinska ekipa v drugem polčasu ni bila kos domačinom. Srečanji prvega spomladanskega kroga v Domžalah sta zaradi reprezentančnih obveznosti domačih igralcev preloženi na sredo 25.11. Tako bo naslednje gostovanje v Celju 21.11.

Rezultati 15. kroga v prilogi.

NK Zarica Kranj - NK Farmtech Veržej 0:1 (0:1)

torek, 03. november 2015 ob 09:03

Članska ekipa se tudi z drugega zaporednega gostovanja vrača z tremi točkami. Edini zadetek na tekmi je dosegel Damjan Kaučič (41. min.). V soboto v Veržej prihaja NK Dob.

NK Farmtech Veržej - NK Krško 1:2 (1:1), NK Farmtech Veržej - NK Krško 1:0 (1:0)

torek, 03. november 2015 ob 08:59

V 14. krogu 1. kadetske in mladinske lige sta veržejski ekipi osvojili tri točke. Kadeti so izgubili z minimalnim rezultatom proti vodeči ekipi lige. Zadel je Daniel Grebenar v 33. minuti iz najstrožje kazni. Mladinska ekipa je premagala krčane z zadetkom Mateja Kapuna v 34. minuti. V soboto sledi gostovanje v Kopru.

NŠ Dravograd - NK Farmtech Veržej 0:0

torek, 03. november 2015 ob 08:53

v 12. krogu 1. lige starejših dečkov je veržejska ekipa gostovala v Dravogradu in se z domačimi vrstniki razšla brez zadetkov. V soboto v Veržeju gostuje ekipa NK Celje.

Rezultati 12. kroga v prilogi.

NK Bilje - NK Farmtech Veržej 0:1 (0:1), NK Bilje - NK Farmtech Veržej 3:2 (0:1)

četrtek, 29. oktober 2015 ob 10:50

Z gostovanja na primorskem se kadetska in mladinska ekipa vračata z osvojenimi tremi točkami. Kadeti so bili boljši in zmagali s strelom Daniela Grebenarja z razdalje v 17. minuti. Zamudili so še nekaj lepih priložnosti za izdatnejšo zmago. Mladinci so najprej zastreljali najstrožjo kazen (13. min.), zatem pa po številnih nerealiziranih priložnostih le dvakrat zadeli (Matej Virag v 35. min., ter Matej Kapun v 50. min.). Nato pa so v zadnjih dvajsetih minutah nerazumljivo popustili in dovolili domačinom, da so dosegli prvo zmago v ligi. Že v soboto sledita že peti tekmi v štirinajstih dneh, ko v Veržej prihajata ekipi iz Krškega.                                      &nbs ... Starejši dečki v polfinalu NIKE CUPa

Starejši dečki v polfinalu NIKE CUPa

ponedeljek, 26. oktober 2015 ob 10:43

Na enem od štirih četrtfinalnih turnirjev, ki se je odvijal v Celju, so veržejci zabeležili zmagi proti NK Celju z 1:0 (Marcel Horvat) in NK Šampionu z 1:0 (Miha Horvat) ter igrali neodločeno proti NŠ Maribor. Na polfinalna turnija so se iz vzhoda uvrstili še NŠ Maribor, NK Aluminij ter NK Aha Emmi Bistrica. V zahodnem delu so bili uspešni NŠ Bravo, NK Gorica, NK Domžale ter NK Koper. Čestitke vsem sodelujočim.

NK Farmtech Veržej - NK Bravo 0:1 (0:1), NK Farmtech Veržej - NK Bravo 0:1 (0:1)

ponedeljek, 26. oktober 2015 ob 10:37

Kadetska in mladinska ekipa sta v 12. krogu 1. SKL/SML zabeležili minimalna poraza kljub temu, da sta obe ekipi v drugem polčasu igrali z igralcem več. Kadeti so zadetek prejeli v 33. minuti, mladinci pa že v 7. minuti iz najstrožje kazni. Mladinsko tekmo je direktno prenašala tudi televizija AS iz Murske Sobote. Posnetek si lahko ogledate danes ob 21.00 in jutri ob 10.30. V sredo sledi gostovanje v Biljah.

NK Drava - NK Farmtech Veržej 2:4 (0:2)

ponedeljek, 26. oktober 2015 ob 10:30

Članska ekipa je na Ptuju premagala NK Dravo in se je ptujčanom tako oddolžila za poraz v Veržeju. Zadeli so Sebastjan Petek (24. min.), Jure Srnec (na sliki, 34. min.) - njegov prvi zadetek za Veržej, David Vinkovič (57. min.) ter Arpad Vaš (83. min.). V soboto sledi še eno gotovanje - proti Zarici v Kranju.

« prva  « nazaj  35 36 37 [38] 39 40 41   naprej »  zadnja »