21222324252627
282930

NK Krka - NK Farmtech Veržej 2:0 (1:0)

četrtek, 31. avgust 2017 ob 13:16

Članska ekipa je v Novem Mestu doživela še tretji poraz in ostaja pri eni zmagi in osvojenih treh točkah. V soboto prihaja v goste ekipa Tabor Sežana.
Rezultati 4. kroga v prilogi.

NK Vipoll Veržej - NK Kety Emmi Bistrica 1:0 (0:0)

ponedeljek, 28. avgust 2017 ob 07:34

V 3. krogu 1. lige starejših dečkov so veržejci dosegli prvo zmago. Domači strelci so sicer bili neučinkoviti, gostje so v 41. minuti po strelu s kota zadeli lastno mrežo. Že v sredo sledi tekma proti Muri v Murski Soboti.
Rezultati 3. kroga v prilogi.

NŠ Dravograd - NK Vipoll Veržej 1:0 (0:0)

četrtek, 24. avgust 2017 ob 10:37

V drugem krogu 1. lige starejših dečkov so veržejci na svojem prvem gostovanju zabeležili minimalen poraz. Na tekmi so gostje zadeli prečnik, a je tekmo odločil zadetek v lastno mrežo (65. min.). V soboto prihaja v goste ekipa NK Kety Emmi Bistrica.
Rezultati 2. kroga v prilogi.

NK Vipoll Veržej - NK Jarenina 1:0 (0:0), NK Vipoll Veržej - NK Jarenina 1:2 (1:1)

ponedeljek, 21. avgust 2017 ob 14:24

S tekmami 2. kroga se je pričelo tudi prvenstvo v 2. SKL/SML vzhod. Kadetska ekipa je kljub izraziti terenski premoči dosegla le en zadetek (Luka Lukač, 60 min.). Mladinci so povedli z zadetkom Aljaža Hanžela v 12. minuti, a so potem gostje v izenačenem srečanju dvakrat zadeli. tekmi preložega 1. kroga proti Brežicam boste ekipi odigralo v septembru. Sledita tekmo v nedejo v Slovenskih Konjicah.

NK Farmtech Veržej - NK Bravo 1:2 (1:1)

ponedeljek, 21. avgust 2017 ob 10:19

Tudi na drugi domači tekmi je članska elipa zabeležila minimalni poraz. Domače je v vodstvo popeljal Tadej Čuk (21. min.). Gostje so v prvem polčasu uspeli rezultat izenačiti. Zmagoviti zadetek pa so ljubljančani dosegli štiri minute pred koncem srečanja. V soboto sledi gostovanje v Novem Mestu.

NK Vipoll Veržej - NK Celje 0:0

ponedeljek, 21. avgust 2017 ob 08:57

Tako kot na ostvoritvi lanske sezone sta se tudi letos v 1. krogu lige starejših dečkov srečali celjska in veržejska ekipa. Tekma sama ni prinesla veliko priložnosti in vratarja sta ohranila svoje mreže nedotaknjene. Že v sredo sledi tekma v Dravogradu.
Rezultati 1. kroga v prilogi.

Turnir v Radencih

četrtek, 17. avgust 2017 ob 08:41

NK Slatina Radenci je za praznični torek organizirala mini turnir članskih ekip Cvena (1. liga MNZ), NK Slatina Radenci (3. SNL vzhod) ter NK Farmtech Veržej (2. SNL). Veržejska ekipa je najprej igrala s Cvenom 0.0 (zmaga po streljanju najstrožjih kazni) ter nato še remizirala z domačini 1:1 (poraz po streljanju najstrožjih kazni). V zadnjem srečanju so domačini premagali cvensko selekcijo. Domačinom se zahvaljujemo za odlično organizirano prireditev ter pogostitev.

NK Roltek Dob - NK Farmtech Veržej 0:1 (0:0)

ponedeljek, 14. avgust 2017 ob 08:05

Članska ekipa je v 2. krogu 2. SNL dosegla prvo zmago, kar je sploh prva zmaga v Dobu odkar se kluba srečujeta na drugoligaškem nivoju tekmovanj. V prvem počasu so gostje zamudili nekaj lepih priložnosti, domačini pa so zastreljali najstrožjo kazen. Edini zadetek na tekmi je v 68. minuti dosegel Matic Ficko. V soboto sledi domača tekma proti NK Bravu, ki je v prvih dveh krogih zabeležili dve zmagi.

NK Farmtech Veržej - NK Jadran Dekani 0:2 (0:0)

ponedeljek, 07. avgust 2017 ob 13:11

Članska ekipa je začela nastopanje v 2. SNL z domačim porazom. V izenačenem prvem polčasu sta obe ekipi zamudili nekaj priložnosti za dosego zadetka. Odločilen trenutek se je zgodil v 55. minuti, ko so domačini zastreljali najstrožjo kazen. Gostje so nato znali  izkoristiti nesigurnost domače ekipe in dosegli dva zadetka. V soboto sledi gostovanje v Dobu.

NK Rakičan - NK Farmtech Veržej 1:3 (0:1)

ponedeljek, 31. julij 2017 ob 12:37

V zadnji pripravljalni tekmi pred začetkom prvenstva v 2. SNL je članska ekipa premagala domačega tretjeligaša. Strelci so bili Matic Golob, Andraž Sorko ter Jan Grmek.

« prva  « nazaj  21 22 23 [24] 25 26 27   naprej »  zadnja »