21222324252627
282930

NK Farmtech Veržej - NK Kalcer 0:0

ponedeljek, 02. oktober 2017 ob 13:50

Članska ekipa je še drugič zapored na domačem igrišču remizirala. Tokrat so z odločno igro presenetili drugouvrščeno ekipo iz Radomelj. Ekipo je sicer uradno vodil mladinski trener Milivoj Bračko. V soboto sledi gostovanje v Ljubljani proti NK Iliriji.

NK Maribor Tabor - NK Vipoll Veržej 0:1 (0:0), NK Maribor Tabor - NK Vipoll Veržej 4:0 (3:0)

ponedeljek, 02. oktober 2017 ob 13:47

Kadetska ekipa je v Mariboru premagala prvouvrščeno ekipo lige. Edini strelec na tekmi je bil Luka Lukač (50. min.). Precej slabše so jo odnesli mladinci, ki so že na začetku srečanja prejeli dva zadetka in tekma je bila odločena. V soboto sledi gostovanje v Krškem proti Brežicam.

NK Vipoll Veržej - NK Drava 3:0 (2:0)

ponedeljek, 02. oktober 2017 ob 13:43

Starejši dečki so v 1. ligi dosegli še drugo zaporedno zmago in trenutno po 9. krogih zasedajo 8. mesto. Zadeli so Blaž Baligač (27. min, 11.m), Kimi Vičar (30 min.) ter Matic Donko (43. min.). V nedeljo sledi gostovanje v Kidričevem.

NK Farmtech Veržej - NK Zarica 0:0

petek, 29. september 2017 ob 11:33

V preloženi tekmi 2. SNL maloštevilni gledalci kljub nekaj priložnostim na obeh straneh niso videli zadetkov. Že v nedeljo prihaja v goste ekipa NK Kalcer Radomlje. Vodstvo kluba ter trener Marko Lešnik sta se dogovorila o prenehanju sodelovanja. Nov trener bo znan v kratkem.

NK Vipoll Veržej - NK Rudar 2:1 (2:0), NK Vipoll Veržej - NK Rudar 0:2 (0:1)

ponedeljek, 25. september 2017 ob 12:53

Mladinska  in kadetska ekipa sta proti lanskemu prvoligašu osvojili tri točke. Mladinci so že v prvi minuti prejeli poceni zadetek, nato v prvem polčasu zamudili kar nekaj priložnosti. Končni rezultat so gostje postavili v zadnji minuti srečanja. Kadeti so odigrali odličen prvi polčas in povedlli z zadetkoma Marcela Kranjca (16. min.) ter Domna Laha (26. min.). Gostje so bili boljši v nadaljevanju, a jim več kot doseči zadetek ni uspelo. V soboto sledi gostovanje proti Maribor Taboru.
Rezultati 8. kroga v prilogi.

NK Fužinar - NK Farmtech Veržej 3:0 (0:0)

ponedeljek, 25. september 2017 ob 11:33

Članska ekipa je doživela nov visok poraz in ostaja na dnu drugoligaške lestvice. V prvem polčasu so imeli sicer več priložnosti gostje, a so bili neučinkoviti. Po vodstvu domačih iz najstrožje kazni sta nato sledila še dva domača zadetka. V sredo je v Veržeju zaostala tekma 7. kroga, ko v goste prihaja ekipa NK Zarica.

NK Rudar - NK Vipoll Veržej 1:4 (0:1)

ponedeljek, 25. september 2017 ob 09:18

V 8. krogu 1. lige so veržejski starejši dečki z zadetki doseženimi v drugem polčasu premagali velenjčane. Prvi zadetek so sicer zadeli domačini v lastno mrežo (20. min.), nato so zadeli še Kimi Vičar (54. min.), Klemen Jakl (66.min.) ter Blaž Ozbetič (72. min.). V soboto prihaja v goste ptujska Drava.

NK Vipoll Veržej - NK Šampion 1:4 (1:1)

torek, 19. september 2017 ob 09:50

Starejši dečki so v tekmi 7. kroga 1. lige doma izgubili s celjskim  Šampionom. V prvem polčasu je rezultat izenačil Marcel Škraban (28. minuta). V nadaljevanju so nato sledili trije zadetki gostov. V soboto sledi gostovanje v Velenju.
Rezultati 7. kroga v prilogi.

NK Bistrica - NK Vipoll Veržej 3:0 (3:0), NK Bistrica - NK Vipoll Veržej 3:1 (0:1)

ponedeljek, 18. september 2017 ob 14:16

Kadetska in mladinska ekipa se na igrišču z umetno travo v Slovenski Bistrici nista najbolj znašli in se v Veržej vračata brez osvojene točke. Kadete je pokopal slab prvi polčas. Skoraj cel drugi polčas so potem igrali z igralcem več, a so bili neučinkoviti. Mladinci so sicer povedli v 30. minuti, a so v drugem polčasu popustili.  Sredini že enkrat prestavljeni tekmi proti Brežicam bosta zaradi razmočenega igrišča še enkrat preloženi. V nedeljo sledita domači tekmi proti Rudarju.

Članska tekma prestavljena

sobota, 16. september 2017 ob 09:33

Tekma proti NK Zarici je bila zaradi razmočenega igrišča prestavljena. Nov termin igranja je sreda 27.09. ob 16.00.

« prva  « nazaj  19 20 21 [22] 23 24 25   naprej »  zadnja »