21222324252627
282930

NK Farmtech Veržej - NK Čarda 3:2 (0:0)

četrtek, 14. september 2017 ob 13:28

Članska ekipa je v zadnji tekmi 2. kroga pokala MNZ Murska Sobota s težavo premagala tretjeligaša iz Martjanec. Gostje so vodili do 83. minute z 0:2, nato pa sta za domače zadela Miha Vidmar (83., 88. min.) ter Matej Vok (90. min.). V nadaljevanje pokala so se že uvrstili Beltinci, Bogojina, Grad, Ljutomer, Mura, Pušča in Slatina.

NK Vipoll Veržej - NK Drava 1:1 (1:1), NK Vipoll Veržej - NK Drava 0:2 (0:1)

ponedeljek, 11. september 2017 ob 14:43

Veržejski ekipi sta v 6. krogu 2.SKL/SML na domačem terenu osvojili točko proti ptujčanom. Kadeti so že zgodaj prejeli poceni zadetek, izenačil je Vito Štrakl (26. min.). V nadaljevanju srečanja je domača ekipa zadela še vratnico. Mladinska tekma je bila predvsem po zaslugi glavnega sodnika precej bolj razburljiva. Gostje so povedli že v drugi minuti iz prostega strela. Sledili sta neupravičeni izključitvi po enega igralca na vsaki strani, sodnik je podelil tudi osem rumenih kartonov. Končni rezultat so gostje dosegli v sredini drugega polčasa. V nedeljo sledi gostovanje v Slovenski Bistrici.
Rezultati 6. kroga v prilogi.

DNŠ Mura - NK Farmtech Veržej 6:2 (3:1)

ponedeljek, 11. september 2017 ob 14:35

Šesti krog je prinesel članski ekipi visok poraz v prekmursko-prleškem srečanju. Gostje so sicer povedli v 28. minute a so potem domačini (največkrat z veržejsko pomočjo) napolnili gostujočo mrežo. Zadela sta Jure Volmajer 28. minuta ter Matic Ficko (62. minuta). V soboto prihaja v Veržej ekipa NK Zarica.

NK Ljutomer - NK Vipoll Veržej 3:6 (1:4)

petek, 08. september 2017 ob 08:28

V tekmi drugega kroga pokala MNZ Murska Sobota je mladinska ekipa premagala ljutomerske vrstnike. Zadeli so Mario Modlic 3 (13., 18. in 39. minuta), Tadej Titan (43. min.) ter Alen Levačič 2 (70., 88. minuta). Med štiri najboljše ekipe sta se uvrstili tudi ekipi NK Križevec in ŠNK Radgone. Četrti udeleženec bo znan po tekmi NK Rakičan, DNŠ Mura.

NŠ Maribor - NK Vipoll Veržej 3:0 (0:0)

petek, 08. september 2017 ob 08:21

V predhodno odigrani tekmi 6. kroga 1. lige starejših dečkov so veržejci izgubili v Mariboru. Vse tri zadetke so prejeli v drugem polčasu. Naslednja tekma bo na željo NK Šampiona v Veržeju odigrana že v četrtek 14.09.

NK Šampion - NK Vipoll Veržej 2:0 (1:0), NK Šampion - NK Vipoll Veržej 0:1 (0:1)

ponedeljek, 04. september 2017 ob 13:15

Na igrišču z umetno travo stadiona Olimp v Celju sta veržejski ekipi osvojili tri točke. Kadetska ekipa svojih priložnosti ni izkoristila. Veržejci so zaradi izključitve Nika Barbariča večino tekme igrali z igralcem manj. Mladinska ekipa je povedla z zadetkom Tadeja Gjergjeka (12. minuta) in nato vzdržala vse napade domačih. V nedeljo prihajata v goste ekipi Drave Ptuj.
Rezultati 5. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Tabor Sežana 1:1 (0:1)

ponedeljek, 04. september 2017 ob 12:28

Za osvojeno točko članske ekipe je bil z zadetkom v 89. minuti srečanja zaslužen Matej Šošterič. V soboto sledi prekmursko-prleški derbi v Murski Soboti.

NK Vipoll Veržej - NK Krško 0:10 (0:4)

ponedeljek, 04. september 2017 ob 12:25

Starejši dečki so na domačem terenu doživeli enega najvišjih porazov odkar nastopajo v 1. ligi. Že v četrtek sledi srečanje v Mariboru.

NK Vipoll Veržej - ND Dravinja 3:0, NK Vipoll Veržej - ND Dravinja 3:1 (2:0)

četrtek, 31. avgust 2017 ob 13:44

V zaostalih tekmah 3. kroga 2. SKL/SML so veržejci gostili le mladinsko ekipo konjičanov. Zaradi neprihoda kadetske ekipe ND Dravinje kadetska tekma ni bila odigrana. Za mladinsko ekipo sta zadela Aljaž Sečko (31. minuta) ter Mario Modlic (42., in 62 . minuta). Tekmi 4. kroga proti NK Šmartnem sta na prošnjo gostujočega kluba preloženi. V soboto sledi gostovanje v Vranskem pri ekipi NK Šampion.
Rezultati 3. kroga v prilogi.

DNŠ Mura - NK Vipoll Veržej 1:1 (0:1)

četrtek, 31. avgust 2017 ob 13:20

Starejši dečki so v Rakičanu v prekmurko-prleškem derbiju osvojili točko. Mladi veržejci so povedli že v četrti minuti (Kimi Vičar). Za domačine je zadel bivši igralec Veržeja Jan Bruno Kralj (44. minuta). Že v soboto prihaja v goste selekcija NŠ Krško. Liga se je sicer zmanjšala za enega udeleženca, saj je NK Rogaška obvestil vodstvo tekmovanja, da zaradi pomanjkanja igralcev izstopa iz lige.