24252627282930
31

NK Dravinja - NK Vipoll Veržej 1:2 (0:0)

torek, 24. oktober 2017 ob 12:07

Nemogoče igralne razmere v Slovenskih Konjicah so imele za posledico, da se je v 12. krogu 2.SKL/SML odigrala le kadetska tekma. Za zmago veržejcev sta zadela Gašper Hozjan (47. min.) ter Marsel Kranjec (77. min). Mladinska tekma bo odigrana v novemberskem terminu. V soboto sledi še peto zaporedno gostovanje v Šmartnem ob Paki.
Rezultati 12. kroga v prilogi.

NK Nafta - NK Farmtech Veržej 2:0 (1:0)

torek, 24. oktober 2017 ob 09:15

Članska ekipa je zabeležila ponoven poraz. Tokrat je bila uspešnejša lendavska ekipa. V soboto prihaja v goste NK Drava.

NK Vipoll Veržej - NK Gerečja vas Hajdina 2:0 (0:0)

torek, 24. oktober 2017 ob 06:43

Starejši dečki nadaljujejo z odličnimi rezultati. V 12. krogu so z zadetkoma Blaža Baligača (43. min., 11.m) ter Jana Šantla (54. min.) premagali gostje iz Gerečje vasi ter se tako zavihteli na visoko peto mesto lestvice 1. lige. Prost termin naslednjega vikenda bo ekipa izkoristila za nabiranje moči v termah Banovci ter ogled članske tekme.

NK Farmtech Veržej - NK Rogaška 0:4 (0:1)

ponedeljek, 16. oktober 2017 ob 14:19

Članska ekipa je v 11. krogu 2. SNL doma visoko izgubila. V soboto sledi tekma v Lendavi.
Rezultati 11. kroga v prilogi.

NK Jarenina - NK Vipoll Veržej 1:1 (0:1), NK Jarenina - NK Vipoll Veržej 3:2 (2:0)

ponedeljek, 16. oktober 2017 ob 09:28

Kadetska in mladinska ekipa sta v Jarenini osvojili le točko. Kadeti so sicer povedli v 18. minuti (Primož Šarkezi). Mladinska ekpa je slabo odigrala prvi polčas, a sta bila potem zadetka Klemna Ružiča ter Mateja Godine (66. min.) v nadaljevanju  premalo za osvojitev točk. V nedeljo sledi gostovanje v Slovenskih Konjicah.

NK Vipoll Veržej - NK Miklavž 2:0 (2:0)

ponedeljek, 16. oktober 2017 ob 07:04

Starejši dečki nadaljujejo z serijo odličnih rezultatov. Tokrat so bili boljši od precej višje uvrščene ekipe iz Miklavža. Zadela sta Matic Donko (13. min.) ter Tristan Trajbarič (22. min.). V soboto sledi še ena domača tekma proti NK Gerečji vasi Hajdini.

Brez NIKE pokala v jeseni 2017

torek, 10. oktober 2017 ob 17:15

S strani NZS smo bili obveščeni, da Nike ne bo več organiziral tekmovanja za Nike Premier Cup v obliki kot je bilo organizirano do sedaj. Nike nas bo do konca meseca novembra 2017 obvestil kako bo potekalo tekmovanje v prihodnje.Tekmovanje na Nike Premier Cup se bo izvedlo spomladi leta 2018. O obliki in terminih tekmovanja bomo obveščeni v mesecu decembru 2017.

NK Aluminij - NK Vipoll Veržej 1:1(1:1)

torek, 10. oktober 2017 ob 17:11

V 10. krogu 1. lige starejših dečkov U-15 je veržejska ekipa na gostovanju osvojila točko. Domači so zadeli v 2. minuti, za veržejce je zadel Kimi Vičar (11. min.). V soboto prihaja v goste NK Miklavž.

NK Ilirija - NK Farmtech Veržej 0:0

torek, 10. oktober 2017 ob 16:56

Članska ekipa je osvojila še tretjo zaporedno točko z identičnim rezultatom. V soboto prihaja v goste NK Rogaška.

NK Brežice - NK Vipoll Veržej 3:2 (2:1), NK Brežice - NK Vipoll Veržej 1:1 (0:1)

torek, 10. oktober 2017 ob 16:52

Z nadaljšega gostovanja se kadetska in mladinska ekipa vračata z osvojeno točko. Kadeti so odigrali slabše od pričakovanj in pripomogli domači ekipi do prve zmage v prvenstvu. Za goste sta zadela Marsel Kranjec (21. min.) ter Luka Lukač (67. min., 11.m). Mladinska ekipa je vodila z zadetkom Tilena Ketiša (35. min.) vse do 88. minute. V soboto sledi gostovanje v Jarenini.

« prva  « nazaj  18 19 20 [21] 22 23 24   naprej »  zadnja »