24252627282930
31

NK Radenska Slatina - NK Veržej 1:3 (1:0)

ponedeljek, 14. september 2020 ob 09:40

V 3. krogu Pomurske lige še tretja članska zmaga. Ob polčasu so sicer vodili domačini, nato pa so za veržejce zadeli Tilen Ketiš (56. min.), Denis Potrč (72.min., avtogol) ter Marsel Kranjec (84. min.). V soboto sledi domača tekma proti NK Kemi iz Puconcev.

NK Vipoll Veržej - NK Krško 0:5 (0:1)

ponedeljek, 14. september 2020 ob 09:38

Starejši dečki so se v prvem polčasu dobro upirali favoriziranim Krčanom, nato pa v drugem popustili. Vsoboto sledi gostovanje v Celju.

NK Dravograd - NK Vipoll Veržej 1:2 (1:0), NK Dravograd - NK Vipoll Veržej 6:0 (2:0)

ponedeljek, 07. september 2020 ob 10:29

Mladinska in kadetska ekipa se z gostovanja na Koroškem vračata s tremi osvojenimi točkami. Kadeti so po zaostanku z zadetkoma Žige Ozbetiča (63. min.) ter avtogolom domačih zabeležili minimalno zmago. Mladinci so visoko izgubili. V nedeljo prihajata v goste ekipi iz Jarenine.

NK Nafta 1903 - NK Vipoll Veržej 2:1 (1:0)

ponedeljek, 07. september 2020 ob 10:27

Starejši dečki so na gostovanju v Velii Polani izgubili z 1:2. Za veržejce je zadel Rok Filipič (62. min.). V soboto sledi domača tekma z ekipo NK Krško.

NK Veržej - NK Goričanka 4:2 (1:1)

ponedeljek, 07. september 2020 ob 10:25

Članska ekipa je v 2. krogu Pomurske lige zabeležila še drugo zmago. Zadeli so Alen Brumen (3. min.), Kevin Toth (81. min.), Marsel Kranjec (85. min.) ter Mario Skuhala (91. min.). V soboto sledi gostovanje v Radencih.

Članska ekipa

petek, 10. julij 2020 ob 08:01

Članska ekipa, ki bo v sezoni 2020/2021 nastopala v Pomurski ligi (sestava lige bo znana naslednji teden), bo danes opravila prvi trening. Trener ostaja g. Milko Djurovski.

ponedeljek, 25. november 2019 ob 15:09

Kadeti in mladinci se z zadnjih tekem jesenskega dela vračajo iz Dravograda z osvojenimi štirimi točkami. Za kadete sta zadela Matic Donko 3 (4., 58., 71. min.) ter Matic Donša (36. min.). Za mladince je bil uspešen Tilen Berden (61., 72. min.). Obe ekipi sta osvojili tretje mesto v svoji kategoriji. V skupnem seštevku pa sta na odličnem drugem mestu. Nadaljevanje sledi na pomlad.

NK Vipoll Veržej - NŠ Dravograd 1:1 (0:1)

ponedeljek, 25. november 2019 ob 15:04

Starejši dečki so z neodločenim rezultatom končali jesenski del prvenstva. Za domače je zadel Gregor Petek (69. min, 11.m)

NK Vipoll Veržej - NK Bistrica 2:0 (1:0), NK Vipoll Veržej - NK Bistrica 0:4 (0:2)

sreda, 20. november 2019 ob 16:01

Kadetska in mladinska ekipa sta na "gostovanju" na Cvenu osvojili tri točke. Za kadete sta zadela Blaž Baligač (37. min., 11-m) ter Alen Vertačnik (73. min.). Mladinska ekipa je nepričakovano visoko izgubila. V nedeljo sledita še zadnji tekmi v tem delu prvenstva, ko se ekipi odpravljata na gostovanje v Dravograd.

NK Aluvar Gančani Beltinci - NK Vipoll Veržej 1:4 (1:1)

nedelja, 17. november 2019 ob 08:00

Starejši dečki so v Gančanih v drugem polčasu nadigrali domačo ekipo in zasluženo osvojili tri točke. Zadeli so Rene Raj (27. in 39. min), Gregor Petek (61. min.) ter Rok Fekonja (65. min). V soboto sledi še zadnja domača tekma proti Dravogradu.

« prva  « nazaj  1 2 [3] 4 5 6   naprej »  zadnja »