18192021222324
252627282930
NK Farmtech Veržej - NK Ankaran 4:0 (1:0)

ponedeljek, 29. maj 2017 ob 12:49

V zadnjem krogu 2. SNL je veržejska ekipa dosegla svoji najvišjo zmago v tej sezoni. Proti Ankaranu (igral bo v kvalifikacijah za 1. SNL, saj se je NK Dob kvalifikacijam odpovedal) so zadeli Bian Paul Šauperl (30. min.), Dejan Vokič (54. min.), Tadej Čuk (70. min.) ter Amir Dervišević (81. min.).
Razultati 27. kroga in končna lestvica v prilogi.

NK Jarenina - NK Vipoll Veržej 2:6 (1:4), NK Jarenina - NK Vipoll Veržej 5:1 (2:1)

ponedeljek, 29. maj 2017 ob 09:41

Končano je tudi tekmovanje v 2. SKL/SML vzhod. Kadetska ekipa si je z visoko zmago zagotovila končno tretje mesto. Zadetke so dosegli Klemen Ružič 2 (19. in 60. min.), Luka Lukač (20. in 34. min.), Matej Godina (11. min.) ter Luka Hren (54. min.). Mladinska  ekipa je doživela visok poraz, strelec za veržejce je bil Karel Šalamun (39. min.) in osvojila končno sedmo mesto. V skupni uvrstitvi sta ekipi na visokem tretjem mestu.
Rezultati 27. kroga in končna lestvica v prilogi.

DNŠ Mura - NK Vipoll Veržej 0:2 (0:2)

ponedeljek, 29. maj 2017 ob 07:27

V zadnjem srečanju 1. lige U-15 je v prekmursko-prleškem derbiju veržejska ekipa z zadetkoma Vita Štrakla (6. in 19. minuta) premagala domačine. Na končni lestvici so veržejci tako osvojili šesto mesto, za kar čestitke vsem igralcem in strokovnemu vodstvu.
Rezultati 26. kroga in končna lestvica v prilogi.

NK Vipoll Veržej - NK Maribor Tabor 1:0 (1:0), NK Vipoll Veržej - NK Maribor Tabor 2:3 (0:2)

ponedeljek, 22. maj 2017 ob 10:26

Kadetska in mladinska ekipa sta na zadnji domači tekmi osvojili tri točke. Za kadete je že v 5. minuti srečanja zadel Luka Lukač. Mladinsko ekipo je pokopal slab začetek in prejeta zadetka v prvih desetih minutah. V nadaljevanju sta zadela Aljaž Hanžel (65. min.) ter Vito Morec (67. min.). Tako sta ekipi osvojili končno tretjo mesto v skupni uvrstitvi. Čestitke igralcem ter trenerjema. V soboto sledi še zadnje gostovanje v Jarenini.
Rezultati 26. kroga v prilogi.

NK Brežice - NK Farmtech Veržej 4:1 (3:0)

ponedeljek, 22. maj 2017 ob 09:38

V predzadnjem krogu 2. SNL je članska ekipa doživela visok poraz v Brežicah. Edini strelec za veržejce je bil Luka Vindiš (63. min.). V soboto sledi še zadnja tekma, ko v Veržej prihaja ekipa NK Ankaran.

NK Vipoll Veržej - NK Kety Emmi Bistrica 1:0 (1:0)

ponedeljek, 22. maj 2017 ob 09:33

Starejši dečki so v 25. krogu 1. lige z minimalnim rezultatom premagali bistričane. Kljub številnim neizkoriščenim priložnostim za dosego zadetka je zmagovalca odločil avtogol gostujočega vratarja. Tako so veržejci osvojili končno šesto mesto za kar vsem igralcem in strokovnemu štabu čestitke. V soboto sledi še zadnje gostovanje v Murski Soboti.
Rezultati 25. kroga v prilogi.

Kadetom šest točk, mladincem štiri

ponedeljek, 15. maj 2017 ob 07:54

Kadetska in mladinska ekipa nadaljujeta z odličnimi rezultati v spomladanskem delu sezone. Kadeti so na Ptuju v zaostali tekmi 23. kroga z zadetkoma Luke Lukača (9. min.) ter Klemna Ružiča (62. min.) premagali prvouvrščeno ekipo kadetske lige. Mladinci so remizirali, zadel je Vito Morec (51. min.). V Zavrču sta kadetom točke zagotovila Klemen Ružič (33. min.) ter Luka Lukač (72. min.). Mladinska ekipa je vse zadetke dosegla že v prvem polčasu. Uspešni so bili Vito Morec 2 (31. in 33. min.), Primož Slekovec (8. min.) ter Karel Šalamun (36. min.). V nedeljo prihajata v Veržej ekipi NK Maribor Tabor.

NK Rudar - NK Vipoll Veržej 1:5 (0:3)

ponedeljek, 15. maj 2017 ob 07:03

V 24. krogu 1. lige starejših dečkov so veržejci v Velenju zabeležili visoko zmago. Zadeli so Vito Štrakl 3 (34., 36. in 40 min.), Gašper Hozjan (13. min.) ter Luka Hari (30. min.) V soboto prihaja v Veržej ekipa NK Emmi Bistrica.
Rezultati 24. kroga v prilogi.

NK Vipoll Veržej - DNŠ Mura 2:0 (2:0), NK Vipoll Veržej - DNŠ Mura 2:3 (1:3)

ponedeljek, 08. maj 2017 ob 11:39

V sosedskem obračunu sta si ekipi razdelili točke. Za kadetsko ekipo sta zadela Luka Lukač (13. min.) ter Niko Barbarič (71. min.). Mladinska ekipa je po slabšem prvem polčasu v nadaljevanju zamudila priložnost da iztrži ugodnejši rezultat. Strelca sta bila Aljoša Jerič (34. min.) ter Filip Vinter (72. min.). V sredo sledi zaostala tekma na Ptuju, v soboto pa gostovanje v Zavrču.

NK Drava - NK Farmtech Veržej 3:1 (2:1)

ponedeljek, 08. maj 2017 ob 10:27

Članska ekipa je na Ptuju v pomembni tekmi v boju za obstanek zabeležila poraz. Za goste je zadel Matej Vok (44. min.). V soboto prihaja v goste ekipa NK Krka.

« prva  « nazaj  1 [2] 3 4 5   naprej »  zadnja »