24252627282930
31

NK Šalovci - NK Vipoll Veržej 0:6 (0:3)

četrtek, 01. oktober 2020 ob 14:46

V 2. krogu pokala MNZ Murska Sobota za mladince je veržejska ekipa visoko premagala soboškega ligaša. Za veržejce so zadeli Jure Kokol 3 ( 50., 60., in 73. min.), Vito Golinar (6. imin.) ter Marcel Ritlop (25. min.). S to zmago se je ekipa pridružila NK Čardi, NK Ljutomeru ter NŠ Muri v polfinalu.

NK Gančani - NK Veržej 1:4 (1:3)

ponedeljek, 28. september 2020 ob 11:25

Članska ekipa nadaljuje serijo zmag. Za peto zaporedno zmago v Pomurski ligi sta zadela Alen Brumen (14. in 71. min.) ter Mario Skuhala (20. in 29. min.). V soboto sledi domača tekma proti Polani.

NK Miklavž - NK Vipoll Veržej 1:0 (0:0), NK Miklavž - NK Vipoll Veržej 4:2 (0:1)

nedelja, 27. september 2020 ob 06:56

Kadetski in mladinski ekipi na gostovanju v Miklavžu na Dravskem polju ni uspelo osvojiti nobene točke. Kadeti so zadetek prejeli tri minute pred koncem tekme. Mladinci so po prvem polčasu z zadetkom Blaža Ozbetiča (37. min.) vodili, v drugem polčasu je zadel Marsel Škraban (77. min.). V nedeljo sledita domači tekmi proti Kety Emmi Bistrici.

NŠ Mura - NK Vipoll Veržej 2:0 (1:0)

nedelja, 27. september 2020 ob 06:51

Starejši dečki so se v tekmi 9. kroga 1. lige U15 vzhod dobro upirali favoriziranim domačinom. Zadetka so prejeli v 19. in 68. minuti. V soboto sledi domača tekma z Beltinci.

NK Mlinopek Križevci - NK Veržej 1:2 (1:0)

četrtek, 24. september 2020 ob 14:39

Članska ekipa je v 2. krogu pokala MNZ v gosteh premagala Križevce. Za veržejce sta zadela Mario Skuhala (59. min.) ter Jure Kokol (63. min.)

NK Vipoll Veržej - NK Fužinar 3:0 (0:0)

četrtek, 24. september 2020 ob 14:37

Starejši dečki so v 8. krogu 1. lige U15 dosegli pomembno zmago. V drugem polčasu so zadeli Niko Osterc (55. min.), Jure Svetec (58. min.) ter Amadej Horvat (70. min.). V soboto sledi tekma v Murski Soboti.

NK Vipoll Veržej - NK Nafta 1903 3:0 (0:0), NK Vipoll Veržej - NK Nafta 1903 0:1 (0:0)

ponedeljek, 21. september 2020 ob 10:45

Na kadetski tekmi so mreže v prvem polčasu mirovale. V nadaljevanju pa so zadeli Amadej Škraban (55. min.), Marcel Petek (61. min.) ter Domen Marinič (76. min.). Mladinska ekipa je morala priznati premoč gostom. V soboto sledi gostovanje v Miklavžu.

NK Veržej - NK Kema 2:0 (2:0)

ponedeljek, 21. september 2020 ob 10:42

Članska ekipa je zabeležili še četrto zmago in ostaja vodeča na lestvici Pomurske lige. Zadela sta Alen Brumen (28. min.) ter Tilen Ketiš (44. min.). V nedeljo sledi gostovanje v Gančanih.

NK Celje - NK Vipoll Veržej 3.0 (2:0)

ponedeljek, 21. september 2020 ob 10:39

V 7. krogu 1. lige 15 so veržejci zabeležili šesti poraz. V sredo sledi domača tekma proti NK Fužinarju.

NK Vipoll Veržej -NK Jarenina 2:3 (0:1), NK Vipoll Veržej - NK Jarenina 4:2 (4:2)

ponedeljek, 14. september 2020 ob 09:47

Kadetska ekipa je v 3. krogu 2. SKL doživela prvi poraz. Za domače sta zadela Žiga Ozbetič (70. min.) ter Domen Marinič (78. min.). Za mladinsko zmago so zadetke prispevali gostje z zadetkom v lastno mrežo (6. min.), Marsel Škraban (15. min.) ter Gašper Hozjan (23. in 28. min.). V soboto prihajata v Veržej ekipi iz Lendave.

« prva  « nazaj  1 [2] 3 4 5   naprej »  zadnja »