« april 2024 »
Turnirja U-9 in U-11 v Bistrici

ponedeljek, 07. marec 2016 ob 09:25

Selekcija mlajših cicibanov U-9 ter dve selekciji starejših cicibanov U-11 sta se udeležili turnirjev v organizaciji NK Bistrica. Selekcija U-9 je osvojila četrto mesto. V predtekmovalni skupini so premagali NK Čentibo (1:0), igrali neodločeno z ND Lendavo (0:0) ter izgubili z NK Odranci (2:3). V polfinalnem srečanju so nato izgubili z NK Turniščem (1:2), identičen poraz pa so doživeli še v malem finalu proti ekipi NK Bistrica. Selekciji U-11 sta osvojili prvo in tretje mesto. Ekipa Veržej 1 je v predtekmovalni skupini premagala NK Bistrico zelene (7:0), ND Lendavo (4:1) ter igrala neodločeno z NK Turniščem (2:2). Ekipa Veržej 2 je premagala NK Ljutomer (5:0), NK Odrance (3:1) ter  NK Bistrico rdeči (1:0). V polfinalnem srečanju je bila nato ekipa Veržej 2 z 2:0 uspešnejša od Veržeja 1. V tekmi za tretje mesto je po streljanju najstrožjih kazni Veržej 1 premagal NK Bi ... NK Interblok - NK Farmtech Veržej 3:0 (1:0), NK Interblok - NK Farmtech Veržej 4:1 (1:0)

ponedeljek, 07. marec 2016 ob 09:13

V 20 krogu 1. SKL/SML sta kadetska in mladinska ekipa doživeli poraza. Edini strelec za mladince je bil Tine Celec. Sledi štirinajstdnevni odmor, nato pa v Veržej prihaja ljubljanska Olinpija.

Pripravljalni članski tekmi

ponedeljek, 29. februar 2016 ob 11:50

Članska ekipa je v preteklem tednu odigrala dve pripravljalni tekmi. V sredo se je na igrišču z umetno travo v Murski Soboti srečala s tretjeligašem iz Tromejnika. Za zmago 2:1 sta zadela Bian Paul Šauperl ter Jernej Trstenjak. V soboto so se na istem igrišču srečali še s soboškim ligašem NK Križevci (na sliki) ter ga premagali z identičnim rezultatom. Zadela sta Bian Paul Šauperl ter Tadej Čuk. V nedeljo sledi pokalna tekma v Beltincih.

Uspešne priprave v Umagu

petek, 26. februar 2016 ob 19:01

Mladinska, kadetska ter ekipa starejših dečkov so se vrnili s petdnevnih priprav iz Umaga. Skupaj 62 igralcev je na igriščih z naravno in umetno travo opravilo pet treningov ter odigralo po dve tekmi. Organizirano je bilo predavanje o dopingu v nogometu, fizioterapevt Uroš pa je fante seznanil s pravilno prehrano športnikov. Poseben dogodek pa je bil enourni razgovor z nekdanjim slovenskim selektorjem ter sedanjim trenerjem NK Rijeke Matjažem Kekom. Seveda ni manjkala tudi zaključna večerja v umaški piceriji. Lepo vreme in vrhunski pogoji namestitve so pripomogili k odličnemu razpoloženju skozi vse te "počitniške" dni. Fotografije s priprav si lahko ogledate v galeriji.

Selekcija U-11 zmagala v Prelogu

ponedeljek, 22. februar 2016 ob 05:39

Starejši cicibani U-11 so se udeležili mednarodnega turnirja v hrvaškem Prelogu in osvojili prvo mesto. V predtekmovalni skupini so premagali NK Nedelišče z 2:0 (Žibrek, Plohl), NK Novo Selo Rok z 5:2 ( Žibrek 2, Zamuda, Pajek, Plohl) ter izgubili z NK Slobodo Varaždin z 0:1. Sledili sta četrtfinalni zmagi proti NK Podravini (1:0, Zamuda) ter NK Slobodi (1:0, Žibrek). V finalnem srečanju proti ekipi NK Miklavž/Dobrovce ni bilo zadetkov, a so bili veržejci boljši v izvajanju najstrožjih kazni. Jure Pajek je bil najboljši igralec turnrija.

Pripravljalne tekme

sobota, 20. februar 2016 ob 17:58

Danes so vse veržejske ekipe odigrale svoje pripravljalne tekme. Članska selekcija se je v Murski Soboti razšla z domačim tretjeligašem brez zadetkov. Mladinska ekipa je v Slovenski Bistrici z 4:1 (3:0) premagala domačega drugoligaša. Vse štiri zadetke je dosegel Jovan Koprivica. Kadetska ekipa je bistričane premagala s 3:0. Zadeli so Blaž Lebar, Luka Nemec ter Daniel Grebenar. Starejši dečki so na Ptuju z 0:3 izgubili z vrstniki Drave.

NK Farmtech Veržej - NK Grad 3:1 (1:0)

četrtek, 18. februar 2016 ob 07:20

Članska ekipa je na igrišču z umetno travo v Murski Soboti premagala goričkega tretjeligaša. Zadeli so Bian Paul Šauperl, Matej Vok in Marko Ilič. V soboto sledi na istem igrišču še tekma z Muro (15.30).

Pripravljalne tekme

ponedeljek, 15. februar 2016 ob 09:23

Članska ekipa je dosegla prvo zmago v pripravljalnih tekmah. V Lendavi je na igrišču z umetno travo z zadetkoma Arpada Vaša (30. min) ter Biana Paula Šauperla (70. min) -  njegov prvi zadetek za Veržej, premagala madžarskega drugoligaša, kateremu je bila to zadnja tekma pred začetkom sezone. V sredo sledi tekma proti Gradu, nato pa v soboto tekma proti Muri. Mladinska ekipa je na Ptuju izgubila z NŠ Dravo (1:2), strelec za Veržejce je bil Jovan Koprivica. Kadetska ekipa je dravaše premagala s 4:1 (Žan Kralj, Lan Feguš Makovec, Tilen Ketiš, Daniel Grebenar). V nedeljo so mladinci odigrali še tekmo proti članski ekipi Ižakovec (na sliki) in remizirali 2:1. Strelca sta bila Žiga Šumak ter Jovan Koprivica. Tekma starejših dečkov proti Miklavžu je zaradi zasneženega igrišča v Kidričevem odpadla. ...

NK Međimurje - NK Farmtech Veržej 2:0 (0:0)

petek, 12. februar 2016 ob 08:28

Na centralnem stadionu v Čakovcu je članska ekipa odigrala prvo pripravljalno tekmo na naravni travi ter zabeležila še četrti poraz. Oba zadetka je domači tretjeligaš dosegel v drugem polčasu. V soboto sledi tekma v Lendavi proti madžarskem drugoligašu Ajka.

Preložena tekma v Čakovcu

sreda, 10. februar 2016 ob 10:19

Zaradi današnjega slabega vremena (sneg v Čakovcu) bo članska tekma NK Međimurje - NK Farmtech Veržej odigrana v četrtek 11.02. ob 14.30 uri.

« prva  « nazaj  41 42 43 [44] 45 46 47   naprej »  zadnja »

NK Tehnostroj Veržej - NK Kovinar člani 2010_11

Farmtech Veržej - Zarica Kranj