24252627282930
31

NŠ Mura - NK Vipoll Veržej 6:0 (0:0)

nedelja, 13. oktober 2019 ob 10:49

Starejši dečki so se domačinom uspešno upirali le v prvem polčasu. Sledi domača tekma proti Aluminiju.

Nov trener v Veržeju

petek, 11. oktober 2019 ob 16:38

Vodstvo kluba se je dogovorilo z Milkom Đurovskim za vodenje članske ekipe. Nekdanji nogometaš beograjskih klubov Crvene Zvezde in Partizana ter jugoslovanski državni reprezentant je danes opravil prvi trening s člansko ekipo.

NK Veržej - NK Šmartno 1928 2:7 (0:5)

sreda, 09. oktober 2019 ob 09:16

Proti vodeči ekipi 3. SNL vzhod je članska ekipa v prvem polčasu prejela pet zadetkov. Bolje je bilo v drugem polčasu, ko sta zadela Andrej Fanedl (63. min.) ter Mark Žvikart (69. min.). Po tekmi je odstopil trener domače ekipe trener Slobodan Djurić. V soboto sledi gostovanje na Prevaljah.

NK Beltinci - NK Vipoll Veržej 1:1 (0:1), NK Beltinci - NK Vipoll Veržej 2:3 (2:2)

sreda, 09. oktober 2019 ob 09:13

S pomurskega derbija se veržejski ekipi vračata s štirimi osvojenimi točkami. Za kadete je zadel Matic Donko (4. min.), za mladince so bili uspešni Žan Trost (11. min.), Marsel Kranjec (24. min.) ter Mark Žvikart (78. min.). Ekipi tako še naprej ostajata na drugem mestu 2. SKL/SML vzhod. V soboto sledita tekmi v Mariboru proti Maribor Taborju.

NK Vipoll Veržej - NK Krško 0:6 (0:2)

sreda, 09. oktober 2019 ob 09:09

Starejši dečki so tokrat proti drugouvrščeni ekipi 1. lige visoko izgubili. V soboto sledi tekma v Murski Soboti.

NK Vipoll Veržej - NK Šampion 2:0 (1:0), NK Vipoll Veržej - NK Šampion 0:0

torek, 01. oktober 2019 ob 16:38

Kadetska ekipa je z zadetkoma Matica Donka (3. in 48. min.) premagala do sedaj neporažene celjane. Na mladinski tekmi ni bilo zadetkov. V soboto sledi gostovanje v Beltincih.

NK Zreče - NK Veržej 4:1 (1:0)

torek, 01. oktober 2019 ob 16:36

Članska ekipa je doživela še peti zaporedni poraz, v polno je za goste zadel Mark Žvikart (88. min.) V nedeljo sledi domača tekma s Šmartnim.

NK Maribor - NK Vipoll Veržej 6:0 (4:0)

torek, 01. oktober 2019 ob 16:34

Starejši dečki so v Mariboru doživeli visok poraz. V nedeljo sledi tekma doma s Krškim.

NK Vipoll Veržej - NK Dravograd 1:0 (1:0), NK Vipoll Veržej - NK Dravograd 1:2 (0:1)

ponedeljek, 23. september 2019 ob 07:37

V tekmah proti korošcem je bila uspešnejša kadetska ekipa. Zadetek za zmago je dosegel Blaž Baligač (38. min.). Za mladince je zadel Tilen Berden (73. min.). V skupni razvrstitvi 2.SKL/SML vzhod ekipi še najprej zasedata visoko drugo mesto. V nedeljo sledita domači tekmi proti Šampionu.

NK Veržej - NK Videm 1:2 (0:1)

ponedeljek, 23. september 2019 ob 07:34

Članska ekipa je izgubila še četrto zaporedno tekmo. Strelec za domače je bil Mark Žvikart (57. min.). V soboto sledi gostovanje v Zrečah.

« prva  « nazaj  2 3 4 [5] 6 7 8   naprej »  zadnja »