Kadetsko in mladinsko ekipo obveščamo, da bo v ponedeljek 24.11. ob 18.00 v klubskih prostorih sestanek glede organizacije zimskih priprav v hrvaškem letovišču Umag. Predviden termin nedelja 15.02. - 19.02.2015. Udeležba obvezna (priporočljiva udeležba staršev).

Selekcija U-9

torek, 18. november 2014 ob 13:08

Selekcija mlajših cicibanov U-9 je pod vodstvom mladega trenerja Žana Koroše uspešno nastopala v jesenskem delu lige MNZ Murska Sobota. Sestavljajo jo Rok Filipič, Tjan Filipič, David Gregorinčič, Kimi Kocet Kustec, Niko Osterc, Patrik Sunko, Anej Titan ter Žiga Zver.

ND Dravinja - NK Farmtech Veržej 2:2 (0:1), ND Dravinja - NK Farmtech Veržej 1:1 (1:0)

ponedeljek, 17. november 2014 ob 10:50

V derbiju jesenskega dela prvenstva v 2. SKL/SML sta se obe tekmi na težkem terenu končali z neodločenim rezultatom. Kadeti so povedli z zadetkom Mateja Viraga (19. min, 11.m),  nato v prvem polčasu zadeli še vratnico ter prečnik, neizkoriščeni sta ostali še dve idealni priložnosti. V nadaljenjau so domačini kaznovali napake gostov ter zadeli v 64. ter 77. minuti. Zasluženo točko je veržejcem priboril Matej Virag (77. min.). Ekipi in trenerju Marku Fajdigi čestitke za osvojitev naslova jesenskega prvaka. Tudi mladinska ekipa je zamudila priložnost za zmago. Posebej proti koncu srečanja so ostale neizkoriščene številne priložnosti, svoje pa je dodal odlični domači vratar. Sicer so na tekmi domači dosegli oba zadetka - za vodstvo v 40. minuti ter avtogol za izenačenje v 83. minuti. Mladinci tako ostajajo tik pod vrhom lestvice. Na skupni lestvici jesenskega dela bosta eki ... NK TKK Tolmin - NK Farmtech Veržej 1:2 (1:0)

NK TKK Tolmin - NK Farmtech Veržej 1:2 (1:0)

nedelja, 16. november 2014 ob 08:17

Zaradi poškodb in kartonov oslabljena veržejska ekipa (na klopi sta sedela samo rezervni vratar ter nestandardni igralec mladinske ekipe) je na težkem gostovanju osvojila pomembne tri točke. Za veržejce sta zadela Mitja Mauko (70. min.) ter David Vinkovič (75. min., na sliki) S to tekmo je članska ekipa zaključila jesenski del tekmovanja. Glede na vse kadrovske teževe, ki so ekipo spremljale skozi ves jesenski del, lahko polsezono ocenimo kot zelo uspešno. V primerjavi z lanskim jesenskim delom je namreč ekipa osvojila le točko manj.
Rezultati 15. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Maribor 0:4 (0:3)

nedelja, 16. november 2014 ob 08:11

V 15. krogu prvenstva U-15 so maribočani gladko premagali veržejske starejše dečke. Gosti so zadetke dosegli že v 5., 9. in 15. minuti. Tretjega je zadel "domačin" Žan Kolmanič, ki igra v vrstah mariborčanov. V drugem polčasu je sledil še zadetek kapetana domačih v lastno mrežo. V soboto sledi še zadnja tekma jesenskega dela, ko veržejci igrajo na stadionu "Olimp" v Celju proti ekipi NK Simer.

NK Zavrč - NK Farmtech Veržej 0:0

četrtek, 13. november 2014 ob 08:50

Na pomožnem igrišču v Zavrču je v prijateljskem obračunu članska ekipa proti domačemu prvoligašu odigrala brez zadetkov. Trener Zlatko Gabor (na sliki) je na tekmi preizkusil nekatere potencialne okrepitve v pomladanskem delu, priložnost pa so dobili tudi igralci mladinske selekcije.

NK Farmtech Veržej - NK Dobrovce_Miklavž 4:1 (2:0), NK Farmtech Veržej - NK Dobrovce_Miklavž 9:0 (3:

ponedeljek, 10. november 2014 ob 11:31

V 12. krogu 2. SKL/SML sta kadetska in mladinska ekipa dosegli gladki zmagi. Za kadete so zadeli Blaž Lebar 2 (3. in 58. min.), Luka Pihler (11. min.) ter Renaldo Vidovič (79. min.). Strelci za mladince so bili Anej Meznarič 2 (2. in 87. min., na sliki), Matej Kapun (4. in 54. min.), Tadej Čuk 2 (32. min.,11m., 57. min.), Žan Šneider (69. min.), Žan Kocuvan (80. min.) ter avtogol gostujočega vratarja. Obe ekipi se nahajata na vrhu lestvic, prav tako pa vodita na skupni lestvici. V nedelju sledita še tekmi v Slovenjskih Konjicah.
Rezultati 12. kroga v prilogi.

NŠ Poli Drava - NK Farmtech Veržej 5:2 (2:0)

ponedeljek, 10. november 2014 ob 10:57

V prvem "pomladanskem" krogu 1. lige U-15 so starejši dečki visoko izgubili na Ptuju. Za goste sta zadela Vito Mörec (54. min.) ter Klemen Ružič (61. min., na sliki). V soboto prihaja v goste NŠ Maribor.
Rezultati 14. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - ND Dravinja 2:1 (1:0)

ponedeljek, 10. november 2014 ob 10:51

V 14. krogu 2. SNL je članska ekipa dosegla pomembno zmago. Za domače sta zadela Arpad Vaš (24. min., na sliki) in Matjaž Kek (87. min., 11.m). V sredo sledo prijateljska tekma v Zavrču, v soboto pa še zadnje gostovanje v Tolminu.

NK Farmtech Veržej - NK Aha Emmi Bistrica 5:1 (2:1), NK Farmtech Veržej - NK Aha Emmi Bistrica 8:0 (

ponedeljek, 03. november 2014 ob 09:58

V 11. krogu 2. SKL/SML sta domači ekipi zabeležili gladki zmagi. Za kadete so zadeli Paž Kosednar 2 (21. in 49. min.), Marko Turk (15. min.), Benjamin Grubić (56. min., 11. m) ter Blaž Lebar (60. min., 11.m). Strelci na mladinski tekmi so bili Matej Kapun 2 (20. in 28.min, na sliki), Žan Kocuvan 2 (68. in 89. min), Valentin Avsec (7. min.), Sašo Kolman (52. min.) ter Srečko Sterniša (90. min.). V nedeljo prihajata v goste ekipi Miklavž/Dobrovc.