21222324252627
282930

NK Beltinci - NK Farmtech Veržej 0:4 (0:1)

nedelja, 01. marec 2015 ob 09:48

Članska ekipa je z zadetki Arpada Vaša, Jerneja Trstenjaka, Andreja Lotriča ter Nina Kouterja v Bratoncih premagala tretjeligaško ekipo iz Beltincev. V sredo sledi tekma v Rogatcu.

Tekme v Kidričevem

nedelja, 01. marec 2015 ob 09:47

Starejši dečki, kadeti in mladici so gostovali v Kidričevem ter proti gostiteljem zabeležili visoke poraze. Selekcija U-15 je izgubila z 0:13 (0:4), kadetska ekipa z 0:6 (0:1) ter mladinska ekipa z 0:5 (0:3).

NK Maribor B - NK Farmtech Veržej 3:0

petek, 27. februar 2015 ob 10:37

Članska ekipa se je na igrišču z umetno travo v Lendavi pomerila z vodečo ekipo 3. SNL Sever ter visoko izgubila. Sledi tekma proti Beltincem.

Kadeti in mladinci so se vrnili iz  Umaga

Kadeti in mladinci so se vrnili iz Umaga

sobota, 21. februar 2015 ob 08:10

Kadetska in mladinska ekipa sta se včeraj pozno popoldan vrnili s petdnevnih priprav v Umagu. Vse dni jih je spremljalo toplo sončno vreme, zato so lahko v celoti izpolnili načrt priprav. Odigrali so tudi dve srečanji proti prvoligaškim ekipam. Proti ljubljanski Iliriji so kadeti zabeležili poraz z 0:3, mladinci pa zmago z 1:0 (Matej Vok). Proti Šampionu iz Celja so kadeti izgubili z 0:2, mladinci pa igrali neodločeno 2:2 (Nejc Ajlec, Sašo Kolman). Slike s priprav si lahko pogledate v galeriji.

NK Odranci - NK Farmtech Veržej 1:1 (1:0)

sobota, 21. februar 2015 ob 08:01

Članska ekipa je v pripravljalni tekmi s tretjeligašem iz Odranec iztržila neodločen rezultat. V vetrovnem vremenu je za veržejce zadel Sebastjan Petek. Na sredini tekmi proti NK Trojemniku, ki se je končala z rezultatom 3:2 so zadeli Sebastjan Petek, David Vinkovič ter Marko Kušnik.

Kadeti in mladinci

nedelja, 15. februar 2015 ob 08:16

Kadetska in mladinska ekipa odhajata jutri na petdnevne priprave v Umag. Zbor je ob 7.00 na igrišču v Veržeju, odhod avtobusa je pol ure pozneje. V Umagu jih čaka prijetnih dvanajst stopinj. Načrtovanih je šest treningov ter dve tekmi s prvoligašema Ilirija Extra-Lux iz Ljubljane ter Šampionom iz Celja. Fantje se vrnejo nazaj v petek v večernih urah. Obe ekipi sta včeraj odigrali pripravljalni tekmi. Kadeti so v Varaždinu z zadetkom Luke Nemca premagali Varteks, mladinci pa so z 1:4 izgubili s člansko tretjeligaško ekipo Turnišča.

Tekmi na Ptuju

nedelja, 15. februar 2015 ob 08:07

Članska ekipa in starejši dečki so gostovali na Ptuju. Ekipa trenerja Zlatka Gaborja je premagala domačega tretjeligaša z 2:1. Prvi polčas se je končal brez zadetkov. V nadaljevanju je najprej zadel Niino Kouter iz prostega strela, nato pa še Erik Gliha (na sliki, v petek je praznoval osemnajsti rojstni dan). Domačini pod vodstovom kapetana Nastje Čeha so uspeli nato proti koncu tekme izid znižati. Za člansko tekmo je bila odigrana še tekma starejših dečkov, kjer so bili domačini boljši s 3:0 (2:0).

NK Nafta 1903 - NK Farmtech Veržej 0:6 (0:2)

četrtek, 12. februar 2015 ob 08:28

Članska ekipa je v svoji četrti pripravljalni tekmi dosegla prvo zmago. V Lendavi na igrišču z umetno travo je visoko premagala domačega tretjeligaša. Strelci so bili Matej Vinkovič, Nino Kouter, Amar Jamakovič, Mitja Mauko, Tjaž Polajžer in Erik Gliha. Postava prvi polčas: Moravac, Kušnik, Kek, Domjan, Kavaš, Kaučič, Kouter, Petek, Mauko, Polajžer, Vinkovič M.. Drugi polčas: Škodnik, Kapun, Lukač, Gomboc, Ajlec, Vidovič, Gliha, Meznarič, Vinkovič D., Lotrič, Trstenjak. Manjkali so poškodovana Vaš ter vratar Andrejč in vratar Duh. V soboto sledi tekma na Ptuju.

Turnirji v Turnišču

ponedeljek, 09. februar 2015 ob 08:13

Na turnirjih, ki jih je organiziral NK Planika Turnišče so sodelovale tudi štiri veržejske ekipe. Na sliki selekcija cicibanov U-9.
Rezultati turnirja v prilogi.

NK Miklavž Dobrovce - NK Farmtech Veržej 3:0 (0:0)

ponedeljek, 09. februar 2015 ob 08:10

Svojo prvo pripravljalno tekmo so odigrali tudi starejši dečki U-15. V Kidričevem na umetni travi je bila v drugem polčasu uspešnejša ekipa, ki po jesenskem delu prvenstva v ligi MNZ Maribor zaseda drugo mesto. V soboto sledi tekma na Ptuju.

« prva  « nazaj  58 59 60 [61] 62 63 64   naprej »  zadnja »