10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
NK Farmtech Veržej - NK Krško 1:2 (1:1), NK Farmtech Veržej - NK Krško 1:0 (1:0)

torek, 03. november 2015 ob 08:59

V 14. krogu 1. kadetske in mladinske lige sta veržejski ekipi osvojili tri točke. Kadeti so izgubili z minimalnim rezultatom proti vodeči ekipi lige. Zadel je Daniel Grebenar v 33. minuti iz najstrožje kazni. Mladinska ekipa je premagala krčane z zadetkom Mateja Kapuna v 34. minuti. V soboto sledi gostovanje v Kopru.
Rezultati 14. kroga v prilogi.

NŠ Dravograd - NK Farmtech Veržej 0:0

torek, 03. november 2015 ob 08:53

v 12. krogu 1. lige starejših dečkov je veržejska ekipa gostovala v Dravogradu in se z domačimi vrstniki razšla brez zadetkov. V soboto v Veržeju gostuje ekipa NK Celje.

Rezultati 12. kroga v prilogi.

NK Bilje - NK Farmtech Veržej 0:1 (0:1), NK Bilje - NK Farmtech Veržej 3:2 (0:1)

četrtek, 29. oktober 2015 ob 10:50

Z gostovanja na primorskem se kadetska in mladinska ekipa vračata z osvojenimi tremi točkami. Kadeti so bili boljši in zmagali s strelom Daniela Grebenarja z razdalje v 17. minuti. Zamudili so še nekaj lepih priložnosti za izdatnejšo zmago. Mladinci so najprej zastreljali najstrožjo kazen (13. min.), zatem pa po številnih nerealiziranih priložnostih le dvakrat zadeli (Matej Virag v 35. min., ter Matej Kapun v 50. min.). Nato pa so v zadnjih dvajsetih minutah nerazumljivo popustili in dovolili domačinom, da so dosegli prvo zmago v ligi. Že v soboto sledita že peti tekmi v štirinajstih dneh, ko v Veržej prihajata ekipi iz Krškega.                                      &nbs ... Starejši dečki v polfinalu NIKE CUPa

Starejši dečki v polfinalu NIKE CUPa

ponedeljek, 26. oktober 2015 ob 10:43

Na enem od štirih četrtfinalnih turnirjev, ki se je odvijal v Celju, so veržejci zabeležili zmagi proti NK Celju z 1:0 (Marcel Horvat) in NK Šampionu z 1:0 (Miha Horvat) ter igrali neodločeno proti NŠ Maribor. Na polfinalna turnija so se iz vzhoda uvrstili še NŠ Maribor, NK Aluminij ter NK Aha Emmi Bistrica. V zahodnem delu so bili uspešni NŠ Bravo, NK Gorica, NK Domžale ter NK Koper. Čestitke vsem sodelujočim.

NK Farmtech Veržej - NK Bravo 0:1 (0:1), NK Farmtech Veržej - NK Bravo 0:1 (0:1)

ponedeljek, 26. oktober 2015 ob 10:37

Kadetska in mladinska ekipa sta v 12. krogu 1. SKL/SML zabeležili minimalna poraza kljub temu, da sta obe ekipi v drugem polčasu igrali z igralcem več. Kadeti so zadetek prejeli v 33. minuti, mladinci pa že v 7. minuti iz najstrožje kazni. Mladinsko tekmo je direktno prenašala tudi televizija AS iz Murske Sobote. Posnetek si lahko ogledate danes ob 21.00 in jutri ob 10.30. V sredo sledi gostovanje v Biljah.

NK Drava - NK Farmtech Veržej 2:4 (0:2)

ponedeljek, 26. oktober 2015 ob 10:30

Članska ekipa je na Ptuju premagala NK Dravo in se je ptujčanom tako oddolžila za poraz v Veržeju. Zadeli so Sebastjan Petek (24. min.), Jure Srnec (na sliki, 34. min.) - njegov prvi zadetek za Veržej, David Vinkovič (57. min.) ter Arpad Vaš (83. min.). V soboto sledi še eno gotovanje - proti Zarici v Kranju.

NŠ Maribor - NK Farmtech Veržej 3:0 (2:0), NŠ Maribor - NK Farmtech Veržej 4:0 (2:0)

četrtek, 22. oktober 2015 ob 08:46

V zaostalih tekmah 8. kroga kadetske in mladinske lige sta veržejski ekipi doživeli visoka poraza. Kadeti so odigrali zelo solidno tekmo, zadeli evro avtogol za vodstvo domačih, dvakrat zadeli prečnik in prejeli še nato dva zadetka v njihovem stilu. Mladinska ekipa je bila do prvega domačega zadetka dokaj enakovreden nasprotnik, nato je skoraj cel drugi polčas igrala z igralcem manj (izključitev). V nedeljo prihajata v goste ekipi ljubljanskega NK Brava. Mladinsko tekmo bo neposredno prenašala televizija AS iz Murske Sobote.

NK Farmtech Veržej - NK Aluminij 0:2 (0:0), NK Farmtech Veržej - NK Aluminij 2:0 (0:0)

ponedeljek, 19. oktober 2015 ob 09:28

Kadetska ekipa je tokrat nesrečno izgubila, saj si je skozi celotno srečanje pripravila številne priložnosti, a žoga ni hotela v mežo kidričanov. Ti so dosegli prvi zadetek iz protinapada, drugega pa iz najstrožje kazni. Mladinci so tokrat pozitivno presenetili in z zadetkoma Renalda Vidoviča (51. min.) ter Tilena Pintariča (58. min.) dosegli zanesljivo zmago, ki bi po zapravljenih priložnostih lahko bila še višja. Že v sredo ekipi igrata zaostalo tekmo 8. kroga v Jarenini proti NŠ Maribor.
Rezultati 11. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Aha Emmi Bistrica 0:1 (0:0)

ponedeljek, 19. oktober 2015 ob 09:22

Starejši dečki so tokrat zabeležili prvi poraz  na domačem igrišču. Gostje so zadetek dosegli devet minut pred koncem s strelom iz najstrožje kazni.

NK Farmtech Veržej - NK Šenčur 1:1 (0:0)

ponedeljek, 19. oktober 2015 ob 09:18

Članska ekipa je proti Šenčurju uspela izvleči točko. V prvem polčasu sta imeli ekipi vsaka po eno priložnost. Povedli so domačini z zadetkom Sebastjana Petka (na sliki) v 77. minuti. Vodstvo pa so uspeli zadržati samo tri minute, ko so gorenjci zasluženo izenačili. V soboto sledi gostovanje na Ptuju.

« prva  « nazaj  46 47 48 [49] 50 51 52   naprej »  zadnja »

NK Tehnostroj Veržej :  NŠ Poli Drava U-14 (2010_11)
NK Tehnostroj Veržej : NŠ Poli Drava U-14 (2010_11)