21222324252627
282930
Polfinalni turnir Rad igram Nogomet

nedelja, 07. marec 2010 ob 09:24

V Radečah je bil odigran eden od štirih polfinalnih turnirjev zimskega državnega prvenstva Rad igram nogomet za starejše cicibane U-10. Nastopile so ekipe NŠ NK Maribor, ND Mura 05, NK Radeče in NK Tehnostroj Veržej. Veržejska A ekipa je na turnirju zasedla 3. mesto. V prvi tekmi turnirja so veržejski cicibani izgubili z ND Muro 05 z 3:1 (strelecTilen Ketiš), nato je sledil nesrečen poraz z NŠ NK Mariborom z 2:3 (strelca Žan Ferlin in Blaž Pustinek). V zadnji tekmi so nato premagali domačina NK Radeče s 3:0 (strelec Karel Šalamun). Veržejska B ekipa je izgubila vsa tri srečanja in zasedla četrto mesto. ND Mura 05 je bil boljša z 3:0, NŠ NK Maribor z 6:0 in NK Radeče z 1:0. Na finalni turnir se je uvrstila ND Mura 05. Slike s turnirja si lahko ogledate v prilogi.