567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
NK Dokležovje - NK Tehnostroj Veržej 1:8 (0:3) NK Gančani - NK Tehnostroj Veržej 4:3 (3:0)

ponedeljek, 01. avgust 2011 ob 16:41

Med vikendom je članska ekipa odigrala dve srečanji v gosteh. V soboto so se v sosednjem Dokležovju pomerili z domačim soboškom ligašem.  Veržejci se niso ozirali na dobro medsebojno klubsko sodelovanje in so kar osemkrat zatresli mrežo domačinov. Zelo učinkovit je bil David Vinkovič (na sliki) s štirimi zadetki, ostale zadetke pa so prispevali Rok Kocuvan, Borut Lukač in David Štrakl. Že v nedeljo dopoldan je sledila tekma s pomurskim ligašem v Gančanih. Domačini so goste presenetili s (pre)grobo igro in tremi zadetki v prvem polčasu. Damjan Kaučič je v tem obdobju zastreljal najstrožjo kazen. V drugem polčasu je Veržej igral z igralcem več (izključen domači igralec). Zadetke sta dosegla Tjaž Polajžer (2) in David Vinkovič. V obeh srečanjih je veržejski trener precej kombiniral s postavami. Prvič sta za veržejce zaigrala tudi Aljoša Fekonja (1991) in Žan Majer (1992). Oba sta bila do sedaj člana NK Aliminija. Žan je že igral kot igralec na dvojno registracijo NK Jarenine za mladinsko veržejsko ekipo v sezoni 2009/2010 proti NK Čardi. V sredo  ob 17.00 sledi tekma z NK Turniščem v Renkovcih.