19202122232425
262728293031

NK Bistrica - NK Tehnostroj Veržej 3:5 (2:1)

četrtek, 28. julij 2011 ob 08:45

Po porazu proti drugoligašu Aliminiju z 0:5 (0:1), je veržejska članska ekipa odigrala svojo drugo pripravljalno tekmo proti pomurskemu ligašu, ki ga vodi nekdanji trener U-14 v Veržeju Dušan Vogrinčič. Trener Goran Koveš je dal priložnost vsem igralcem, ki jih ima trenutno na razpolago. V prvem polčasu so igrali: Matej Duh, Mihael Suhač, Matej Turk, Rok Kocuvan, David Vinkovič, Žan Kavaš, Tjaž Polajžer, Damir Lovrec, Marko Fajdiga, Boštjan Puhar, Borut Lukač. V drugem polčasu so stopili na igrišče Uroš Hozjan, Damjan Kaučič, Jernej Trstenjak, Mario Skuhala, Borut Ropoša, Žiga Sečko, David Štrakl in Luka Ciglarič. Manjkali so Bojan Čontala, Jernej Pelcl in Daniel Vidmar. Zadetke za veržejce so dosegli Boštjan Puhar (2:1), Borut Ropoša (2:2), Luka Ciglarič (2:3), Luka Ciglarič (3:4) in Mario Skuhala (3:5). V soboto sledi tekma v Dokležovju, tekma v nedeljo v Gančanih je premaknjena na jutranji ternin.