« maj 2024 »
Priprave članske ekipe

sreda, 13. julij 2011 ob 21:21

Na igrišču v Veržeju članska ekipa že pet dni pridno trenira pod budnim očesom trenerja Gorana Kőveša (na sliki). Ekipa je doživela velike spremembe glede na prejšnjo sezono. Poleg novega glavnega trenerja bo vratarje treniral Benjamin Starovasnik. Klub je dal proste roke Ninu Dirnberku, Aleksandru Nedižavcu, Tadeju Kodru in Alenu Gašperšiču. Nov klub si je v Ukrajini našel Mihael Karlovčec, prvoligaške izkušnje si bo v Lendavi nabiral Marko Karnet. Iz osebnih razlogov sta si premor vzela Tomaž Hodnik in Matej Andrejč. Zaradi poškodbe v novi sezoni ne bo tudi Roberta Sunčiča. NK Slatino bo okrepil Martin Rihtarič, NK Dokležovje pa Dominik Štrakl. Po poškodbah se vračajo Bojan Čontala, Vidmar Daniel in Marko Fajdiga. Novi igralci v klubu so  Damir Lovrec (NK Slatina), Borut Ropoša (NK Rakičan) in Borut Lukač (NK Dokležovje). Zelo veseli smo vrnitve nekdaj prvega domačega strelca Boštjana Puharja (ND Mura 05). Iz mladinskih vrst smo preko zelo uspešnega nastopanja v lanski sezoni pridobili Uroša Hozjana, Žana Kavaša, Davida Štrakla in Maria Skuhala. Pridružili so še jim še Matej Duh (NK Aluminij), Rok Kocuvan (NK Ptuj), Tjaž Polajžer (NK Aluminij), Žiga Sečko (ND Mura 05) in Mihael Suhač (NK Jarenina). Razpored prijateljskih tekem si lahko ogledate v rubriki spored tekem.
Razpored jesenskega dela v prilogi.

Zaključek sezone 2009_10

Farmtech Veržej - Ankaran-Hrvatini