78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
NK Ljutomer - NK Tehnostroj Veržej 2:2 (1:0) NK Ljutomer - NK Tehnostroj Veržej 1:0 (1:0)

sreda, 15. junij 2011 ob 17:05

Z gostovanjem v Ljutomeru sta kadetska in mladinska ekipa zelo uspešno zaključili svojo prvo sezono v 2. SKL/SML. Kadeti so osvojili peto mesto in prvo mesto v tekmovanju za fair-play. Mladinci so končali na četrtem mestu ter drugem mestu v fair-playu. Skupna uvrstitev obeh ekip je odlično tretje mesto samo ena točka zaostanka za drugim mestom. Priznanje gre vsem igralcem ter trenerjem Ervinu Vidoviču, Bojanu Gabercu, Petru Brezniku,Sandiju Novakoviću in Dejanu Srabotniku. Kadetska ekipa je v Ljutomeru iztržila točko. Strelca sta bila Leon Šeruga (54. min.) in Luka Ciglarič (58.min.). Veržejci so v zadnjih minutah zgrešili tudi najstrožjo kazen. Precej bolj burno je bilo na mladinski tekmi, kjer je domačinom zelo naklonjeni sodnik v prvem polčasu dosodil najstrožjo kazen, katero je Uroš Hozjan najprej ubranil, a je v drugem poskusu domači napadalec le zadel. Veržejcem je sodnik pokazal kar pet rumenih in dva rdeča kartona (Žan Kavaš, Rok Rantaša). Tudi z devetimi igralci so bili gostje veliko boljši, zadeli so vratnico, odlično pa je branil tudi domači vratar. Slike s tekem si lahko ogledate v galeriji.
Rezultati, statistika 26. kroga ter kompletni rezultati prvenstva v prilogi.