78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
NK Tehnostroj Veržej - NK Šentjur 3:1 (2:1) NK Tehnostroj Veržej - NK Šentjur 7:0 (0:0)

ponedeljek, 23. maj 2011 ob 17:09

Tako kadetska kot mladinska ekipa sta dosegli zmagi v okvirju 23. kroga 2.SKL/SML.  Zadnjeuvrščena kadetska ekipa Šentjurja je povzročala kar nekaj problemov veržejcem. Ti so sicer hitro povedli z zadetkom Kristiana Vrbnjaka (2. min), a so gostje že pet minut pozneje izenačili iz upravičeno dosojene najstrožje kazni (igranje z roko). Prvi strelec ekipe Luka Ciglarič je povedel domače v vodstvo (15. min.), končni rezultat pa je z svojim drugim zadetkom postavil Kristian Vrbnjak (49. min.). Mladinci so v prvem polčasu igrali precej rezervirano. V drugem delu pa sta po tri zadetke dosegla Mario Skuhala (47., 70. in 72. min.) ter Renato Vereš (83., 86. in 88. min), zadetek pa je prispeval tudi najboljši mladinski strelec Jernej Trstenjak (58. min.) Tako na kadetski kot na mladinski lestvici se ekipi nahajata na petem mestu. Enako peto mesto zasedata tudi v skupni uvrstitvi. Naslednji krog se na našo prošnjo igra že v četrtek z gostovanjem proti Dravinji.
Rezultati in statistika 23. kroga v prilogi.