78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
NK Tehnostroj Veržej - NK Bistrica 2:2 (0:1) NK Tehnostroj Veržej - NK Bistrica 7:1 (3:0)

ponedeljek, 09. maj 2011 ob 17:32

V 21. krogu 2. SKL/SML so veržejci na domačem igrišču osvojili štiri točke in še naprej v skupni uvrstitvi ostajajo na visokem petem nestu. Na zelo zanimivi in kvalitetni kadetski tekmi sta obe ekipi zamudili priložnost za zmago, tako da je neodločen rezultat še najbolj pravičen. Za domače je bil z dvema zadetkoma razpoložen njihov najboljši strelec Luka Ciglarič (49. in 63. min.). Nekompletna mladinska ekipa (manjkali so Benjamin Jaklin, Mario Skuhala in Martin Stajnko) je dotolkla nemočne bistričane, ki so po poškodbi igralca že v prvem polčasu ostali na ogrišču z desetimi igralci. V 66. minuti pa so zaradi dveh rumenih kartonov ostali še z enim igralcem manj. Za veržejce so zadeli Jernej Trstenjak (6. 66.-11m, 83. min.), Matej Turk (20. min), Renato Vereš (36. min.), Luka Lesjak (76. min) in na koncu še Uroš Hozjan (89. min.). V naslednjem krogu ekipi gostujeta v Šmartnem ob Paki.
Rezultati in statistika 21. kroga v prilogi.