78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
NK Pohorje - NK Tehnostroj Veržej 2:1 (0:1) NK Pohorje - NK Tehnostroj Veržej 3:3 (0:1)

torek, 26. april 2011 ob 06:55

V 20. krogu 2. SKL/SML so veržejci gostovali v Rušah in se domov vračajo z eno osvojeno točko. Pričakovali so morda več, a sta izrazita neučinkovitost ter pristranski sodniki preprečili večjo bero točk. Kadeti so začeli dobro in po prvem polčasu vodili z 1:0. Po lepem predložku Alena Brumna je z bližine zadel Martin Cimerman (30. min). Že v prvi minuti nadaljevanja je sodnik zaradi igranja z roko dosodil najstrožjo kazen za domače. Tri minute pred koncem pa je veržejska obramba pozabila na kar štiri igralce Pohorja, ki so se sami znašli pred veržejskim vratarjem. Prečnik sta v drugem polčasu zadela Alen Brumen in Luka Ciglarič. Mladinci so grešili z nemogočih položajev (Štrakl 3x, Vereš 3x), neizkušeni sodnik je tudi v 39. minuti pokazal rdeči karton Benjaminu  Jaklinu zaradi udarca (upravičeno), spregledal pa je namerno udarjenje domačega napadalca. Kljub igralcu manj so veržejci zadeli trikrat - David Štrakl (43. in 75. min) ter Mario Skuhala (70. min). Na koncu pa je zmanjkalo moči in domačini so v zadnjih desetih minutah dosegli še dva zadetka (enega spet iz najstrožje kazni). Kljub samo eni osvojeni točki na skupni lestvici veržejci zasedajo odlično peto mesto. V naslednjem krogu v goste prihaja Aha Emmi Bistrica. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.
Rezultati in statistika 20. kroga v prilogi.