78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
NK Tehnostroj Veržej - NK Žalec 3:1 (1:0) NK Tehnostroj Veržej - NK Žalec 3:2 (0:2)

ponedeljek, 18. april 2011 ob 17:33

Kadetska in mladinska ekipa sta ponovno dosegli zmagi in sta se tako revanširali za poraza v jesenskem delu prvenstva v Žalcu. Kadeti so tekmo začeli z lepim zadetkom Luke Ciglariča z razdalje (5. min.) Po izenačenju gostov je veržejce v vodstvo popeljal Tomaž Markovič (55. min). Končni rezultat srečanja je postavil Alen Brumen (66. min). Močno oslabljeni mladinci (manjkali so Andrejč, Štrakl, Trstenjak, Turk - igrali so v članski ekipi) so v prvem polčasu zamudili nekaj priložnosti za zadetek. Gostje so svoji priložnosti izkoristili in dosegli dva zadetka. Preobrat se je zgodil v 2. polčasu, ko je najprej zadel Mario Skuhala (50. min). Izenačil je Luka Lesjak (66. min.), zmago pa je domačinom priigral razpoloženi Mario Skuhala (71. min.). Na skupni lestvici si tako veržejski ekipei utrjujeta četrto mesto. V ponedeljek 25. 04. sledi gostovanje v Rušah. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.
Rezultati in statistika 19. kroga v prilogi.