567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
NK Krško - NK Tehnostroj Veržej 4:2 (2:2) NK Krško - NK Tehnostroj Veržej  5:0 (2:0)

NK Krško - NK Tehnostroj Veržej 4:2 (2:2) NK Krško - NK Tehnostroj Veržej 5:0 (2:0)

torek, 29. marec 2011 ob 00:28

Z gostovanja iz Krškega se veržejski kadeti in mladinci vračajo poraženi. Kadetska ekipa je sicer povedla z lepim zadetkom Luke Ciglariča (8. min) s prostega strela z dvajsetih metrov. Toda že v naslednji minuti so iz protinapada prejeli poceni zadetek. Odhod poškodovanega Ciglariča iz igre ni ugodno vplival na veržejce. V zadnji minuti prvega polčasa so prejeli še en poceni zadetek. Drugi polčas so začeli obetavno. Najprej je Tomaž Markovič zadel okvir vrat, takoj nato pa je Simon Kapun izenačil s strelom pod prečnik (45. min.). Nato je na sceno stopil glavni sodnik, ki je razveljavil povsem regularen zadetek veržejcev. V nadaljevanju so gostje nato padli v igri in domačini so dosegli pri koncu srečanja še dva zadetka. Mladinci se na igrišču z umetno travo niso najboljše znašli in domačini so ob polčasu zasluženo vodili z 2:0. Podjetneje so gostje začeli drugi polčas, ko so zastreljali tudi najstrožjo kazen. V zadnjih petnajstih minutah srečanja so nato tudi oni popustili in domači so dosegli še tri poceni zadetke.
Rezultati in statistika 16. kroga v prilogi.