19202122232425
262728293031
NK Tehnostroj Veržej - NK Odranci 0:3 (0:1)

torek, 29. marec 2011 ob 00:11

V pomurskem derbiju 3. SNL vzhod sta se srečala stara tretjeligaška znanca. Veržejcani so se hoteli maščevati za katastrofalni jesenski poraz (0:7). Začeli so odločno in že v drugi minuti srečanja je gostujoči vratar obranil strel z glavo iz neposredne bližine. Šok za domače sledi v naslednji minuti, ko gostje zadenejo vrata domačega vratarja s polovice igrišča. Takoj nato sledi še prečnik gostov. Da ni rezultat po prvem polčasu bil vsaj tri zadetke v veržejsko korist pa je zaslužen gostujoči vratar, ki je branil nemogoče ter nespretnost domačih igralcev. V drugem polčasu so izkušeni gostje znali držati rezultat. Izkazal se je tudi njihov napadalec Zelko z dvema zadetkoma. V Veržeju lahko samo upajo, da se ne bo ponovila jesenska zgodba, ko so izgubili tri srečanja zapored. Sledi namreč gostovanje na težkem terenu v Štorah. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.
Rezultati in lestvica 15. kroga v prilogi.