567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
NK Tehnostroj Veržej - NK Železničar 1:0, NK Tehnostroj Veržej - NK Železničar 3:2

ponedeljek, 21. marec 2011 ob 18:55

V 15. krogu 2.SKL/SML sta tako kadetska kot mladinska ekipa zabeležili tesne zmage. Kadeti so povedli že na začetku srečanja, ko je iz neposredne bližine zadel Luka Ciglarič. Rezultat se potem kljub kar nekaj priložnostim na obeh straneh ni spremenil. Mladinci so začeli podjetno in posledica sta bila dva hitra zadetka v mreži mariborskege vratarja. Najprej je zadel s strelom s strani Mario Skuhala (8. min.), nato pa z močnim strelom še Jernej Trstenjak (16. min.). Goste je v igro vrnila dosojena najstrožja kazen, ki jo je domači vratar lepo obranil, a je mariborski napadalec odbito žogo potisnil v mrežo. Vodstvo domačih je nato v 83. minuti povišal Luka Lesjak. Po nepotrebnem  pa so veržejci prejeli še drugi zadetek dve minuti pred koncem, a je potem železarjem za kaj več zmanjkalo časa. Na skupni lestvici sta tako veržejski ekipi ponovno uvrščeni na vosoko četrto mesto.
Rezultati in statistika 15. kroga v prilogi.