78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
NK Tehnostroj Veržej - NK Dravinja 1:2 (1:2), NK Tehnostroj Veržej - NK Dravinja 1:3 (0:2)

ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 18:31

V 11. krogu 2. SKL/SML je v veržeju gostoval prvi favorit za uvrstitev v 1. ligo NK Dravinja. Kadetska tekma je bila zelo razburljiva in se je končala s srečno zmago gostov. Povedli so domačini v 15. minuti s strelom z glavo Nika Škodnika. Gostje so izenačili iz prekinitve, ko je po izvedenem prostem strelu gostujoči napadalec zadel iz bližine. Zmagoviti zadetek so gostje dosegli iz
(pre)strogo dosojene najstrožje kazni. Po istem kriteriju bi lahko slabi glavni sodnik dosodil v 2. polčasu enajstmetrovko za domače po prekršku nad Škodnikom. Mladinci so zaigrali malce slabše od pričakovanega in gostje so dosegli tri poceni zadetke. Poraz je omilil Renato Vereš v 61. minuti. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.
Rezultati in statistika 11. kroga v prilogi.