21222324252627
282930
NK Zavrč - NK Vipoll Veržej 0:4 (0:2), NK Zavrč - NK Vipoll Veržej 4:5 (1:1)

ponedeljek, 27. marec 2017 ob 10:21

Veržejski ekipi se z gostovanja v Zavrču vračata z vsemi osvojenimi točkami. Na odlično pripravljeni travnati površini so bili kadeti prepričljivo boljši od svojih haloških vrstnikov. Zmaga bi morala biti še veliko višja, saj so veržejci v drugem polčasu zapravili veliko priložnosti. Zadeli so Marsel Kranjec (19. min.), Gašper Semenič (22. min.), Tadej Titan (39. min.), Blaž Brunec (77. min.). Mladinska tekma je v prvem polčasu potekala v izenačenih igri. Po visokem vodstvu 5:2 pa so veržejci dovolili domačinom omilitev rezultata. Strelca sta bila Vito Morec 3 (69. min., 75. min., 86. min.) ter Luka Nemec (33. min, 54. min.). Ekipi se po 17. krogih nahajata na skupnem 5. mestu. V nedeljo prihajata v Veržej ekipi NK Malečnika.