19202122232425
262728293031
NK Tehnostroj Veržej - NK Simer Šampion 5:4 (1:3)

nedelja, 26. september 2010 ob 09:53

Članska ekipa je šele v tretji domači tekmi prvič slavila. Gostje so kaznovali slabo igro domačinov v prvem polčasu in povedli že z 3:0. Veržejci so svoj prvi zadetek (Alen Gašperič) dosegli v zadnjih trenutkih prvega polčasa. Že v drugi minuti drugega polčasa so domačini (Jan Lenič) zadeli iz upravičeno dosojene nastrožje kazni. Na 3:3 je izenačil Alen Gašperič (56. minuta). Marko Karnet (64. minuta) je zadel za vodstvo z 4:3. V 73. minuti je bil izključen pri domačinih Matej Vinkovič (drugi rumeni karton). Zanimivo je, da so na vseh treh dosedanjih domačih tekmah veržejci igrali z igralcem manj. Gostje so igralca več izkoristili z izenačujočim zadetkom osem minut pred koncem srečanja. David Štrakl pa je v sodnikovem podaljšku (v igro je vstopil v 90. minuti) prinesel zmago domačim igralcem. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.