24252627282930
31
ZTE - Farmtech Veržej 3:2 (0:1)

sobota, 30. januar 2016 ob 17:40

V Zalaegersegu je članska ekipa po napornih treningih odigrala svojo prvo pripravljalno tekmo proti prvouvrščeni ekipi druge madžarske lige. Veržejci so povedli po samosojnem prodoru Nina Kouterja (30. min.). Domačini so imeli največ priložnosti v zadnjih petih minutah prvega dela igre, ko so dvakrat zadeli prečnik ter enkrat stativo. Na 2:0 je nato po odlično izvedeni uigrani kombinaciji s kota povišal Tadej Čuk (57. min) s strelom z roba kazenskega prostora. Nato je sledil padec v veržejski igri in domačini so z zadetki v 67., 76. ter 80. minuti dosegli minimalno zmago. Začetna postava: Andrejč, Maruško, Polajžer, Pelcl, Lukač, Kouter, Trstenjak, Ropoša, Mauko, Petek, Vok. V drugem polčasu so igrali Duh, Ilič, Čuk, Kaučič, Živko, Kek, Kušnik, Lešnik ter Šauperl. Zaradi službenih obveznosti sta manjkala Vaš in Vinkovič. V sredo sledi tekma v Zavrču.