78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
NK Farmtech Veržej - NK Rudar 1:2 (1:1), NK Farmtech Veržej - NK Rudar 0:2 (0:1)

ponedeljek, 14. december 2015 ob 12:38

V 19. krogu 1. SKL/SML sta veržejski ekipi izpustili priložnost za osvojitev točk. Kadeti so povedli z zadetkom Karla Šalamuna v 19. minuti, pet minut pozneje zastreljali najstrožjo kazen in nato zamudili še lepo število priložnosti. Mladi knapi so svoji "priložnosti" znali izkoristiti. Tudi mladinska ekipa je bila blizu osvojitve točk(e), a so gostje obakrat zadeli v finišu polčasov. Tekmi sta bili zaradi sanacije veržejskega igrišča odigrani v Dokležovju, zakar se zahvaljujemo NK Dokležovju, posebej pa še predsedniku Janezu za razumevanje naših težav.